Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Mawa

    Mawa Member

    чохол я навіть у Тако не використовувала, хіба у люльці. не бачила потреби. тільки б доглядати його пришлось(прання від ніг). А положення воно практично лежаче. Їздили ми після 6 міс
     
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дійсно спробуйте трохи приспустити. Може перекачали і воно не поміщається, тому і треться об вісь.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    А ми гамашики для чобіток маєм. Візочок чистий і по любому болоті можна топати.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Ну, ми у нашому Тако використовуємо постійно, прали раз, перед першим використанням.
    І практично лежаче у тростинці, не дуже хотіла, тому шукала повністю лежаче. Хоча теж не було основним критерієм.
     
  5. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Ми сьогодні попали в страшний дощ зі снігом і шаленим вітром... думала мене знесе разом з візочком, зато випробували наш дощовик від бебі бені ізі, і скажу чесно, я приємно здивована, кріпиться липучками в декількох місцях, тримається добре, ніде не треба підтягувати поправляти...
    IMG_20150401_153610.jpg
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в скільки місяців можна пересажувати в прогулянку..
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    залежить яка прогулянка, якщо має рівну тверду спинку - можна раніше, ніж сяде
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ми пересіли в 5 міс, бо наш дармовий візочок з люлькою то був "тихий ужас".
    Їздили десь до 7 міс лежачи, і майже до 8 (поки Влад не сів) напівлежачи. Але в нас прогулянка розкладається книжкою, має досить тверду спинку, яка робиться майже горизонтально.
    Доречі, моєму малому абсолютно не заважало те що їздив з 5 міс "лицем від мами" :girl_smile:
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Я хочу десь певно в півроку пересадити в прогулянку, ну коли тепло вже буде, бо і в люльці більш парко якось так, та й дитина все більше хоче бачити світ, а в нашій високій глибокій люльці вона як в замку якомусь. Будемо їздити в розкладеній, все ж таки є повністю лежаче положення
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    ми в люльці їздили, там кут нахилу мінявся і ми все бачили, потім трошки в автокріслі
    лежати в прогулянці ми не хотіли, а такого пологого положення там нема
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в 4 місяці то зарано? думала як потепліє перекласти.. а які у вас прогулянки? (можна у відгук)
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    В Тако нема? Чи прогулянка у вас не Тако? Чи не з 2в1?
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас тако, але там те друге положення мені щось було дуже сидяче. Але то може мої мухи, бо бачила, що возять мацьопиків.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А шо хіба нема зовсім лежачого? Блін, я аж задумалась, треба буде свою витягти глянути, бо я була переконана, що є повністю лежаче
     
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    Є, але ми на повному лежачому не хотіли їздити, а друге якесь дуже сидяче виглядає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ми пересіли в 4,5 міс. Але в нашому ікслендері Х-А є повністю горизонтальне положення і спинка регулюється плавно, можна зробити будь-який кут нахилу. А після півроку стали ще використовувати еспіро меджік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Ми пересіли в прогулянковий блок тоді,коли прокидався на дворі і плакав - то було десь у 7,5 міс. А в прогулянці сидів і так йому було цікаво. Ну але то була зима і в люльці було затишніше.
    Ну і маємо вже прогулянковий возик - Recaro easy life дуже легка, легко складається однією рукою,має тверду спинку але немає бампера, ручка не регулюється по висоті і розкласти однією рукою важко.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    В нашій люльці спинка підіймається. То потрібна функція для люльки? Просвітіть мене))
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Вона майже у всіх люльках підіймається, але на практиці серед моїх знайомих мало хто тим користувався. Бо коли дитина вже сидить то в люльці не зручно їздити - немає ременів безпеки. І часто в прогулянковий блок пересідають трохи швидше ніж дитина впевнено сяде. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Нам була дуууже потрібна функція, завдяки їй ми в люльці до 11 місяців їздили, що зимою було дуже доречно.
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.