Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. olangel

    olangel Well-Known Member

    Власниці Bugaboo, відгукніться Скажіть будь ласка, як ті маленькі передні колесика в Хамелеоні для наших доріг?!!! Для наших зим? І взагалі, як вам той візочок?
    І може хтось тут має maxi-cosi mura? Цікавить реальна вага. Бо в інеті коливається від 12 до 17,5кг
    Popi, у васМура була?


    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
    Останнє редагування: 9 Серпень 2015
  2. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    У моєї подруги був візочок Bugaboo Cameleon. Ми часто гуляли разом з дітками, тому я мала можливсть трохи за ним спостерігати. Усіх нюансів не знаю, але зробила висновок, що для зими цей візочок не зовсім підходить. Не раз бачила, як подруга нахиляла візочок і везла його тільки на тих двох більших колесах, які ближче до неї, бо менші колеса буксували в снігу. Наш візочок на великих надувних колесах по такому снігу їхав без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Глянула відео тоі бугабу, то там по снігу рекомендують взагалі іздити на двох колесах, маленькі зняти взагалі. Чесно, навіть не уявляю як таким візком користувпаися, а як треба зупинитися і дитину витягнути? Що тоді? Дивна трохи задумка.
     
  4. olangel

    olangel Well-Known Member

    Ну на зиму можна докупити прохідніші колеса...
    Але все..муки вибору скінчились і вжезамовила :girl_crazy::girl_tender:
    Завтра мені відправлять
     
  5. Fast

    Fast Well-Known Member

    Прикольненька, але ціна:girl_impossible:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. olangel

    olangel Well-Known Member

    Нєєє, я все такі вирішила не зраджувати і замовила Quinny Buzz підходив мені цей візочок усім з Марком.. і компактний і маневренний. Тільки цей раз дівчачий варіант
    [​IMG]
    мені Буга не сподобалась тим, що дуже низько люлька.... ну і колесика, чоловік відмовив.. ну і він взагалі крім Базза не розглядав інші варіанти


    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2015
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    моя коліжанка має мура. Мені дууже подобається, чимось на базз схожий, але там корзина для покупок файна, все влазиться
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olangel

    olangel Well-Known Member

    Він мені теж подобається, але він відчутно тяжчий і габаритніший. А ще треба ьуло б докупляти футмув, бо із за того бампера звиклий конвертик не підходить

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    а вона мала конверт з ножками
     
  10. Fast

    Fast Well-Known Member

    Дуже класна.
    Я таки на chicco urban зупинилась. Але теж рожева :girl_dance: А оскільки знову маю осінньо-зимовий період, то надіюсь знову на банконі переважно буде, а далі мені там трансформація в прогулянку сподобалась.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. olangel

    olangel Well-Known Member

    Дякую)))

    І як вам Урбан, бо на відео і фото мені сподобався, а от вживу він мені таки тугенький, але і з тим би розібралась, а от більше за все переживала за амортизацію. Бо бачила варіанти бу і колеса всюди зтерті. Але як би не чоловік, то напевно теж би взяла...І той рожевий комплектик такий...мммм:girl_tender:
     
  12. Fast

    Fast Well-Known Member

    В користуванні поки не знаю :) Аморизація нормальна тільки в таких масивних візочках, а мені такі не нра. Та й вона мені вже не така і тверда.
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Класно))) він гарний і практичний. Корзина і капюшон бомбезні і тканина мені подобається

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    А мені подобаються тільки 2 візочки і один з них і куплю. Це Квінні Баз 3 та АБС Дизайн 3Тек.
    До речі 6 років тому з малою мені вони теж подобались)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olangel

    olangel Well-Known Member

    Я коли вибирала 4роки тому візочок, то вибирала між 3тек, Максі козі Мура і Базз...
    Тепер вирішила поексперементувати і взяти Базз4, бо все таки подвійне колесо на зиму і в маркетах треба фіксувати

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Навіть не знала, що для візочків є такий аксесуар...прикольно
    [​IMG]
     
  17. littlebird

    littlebird Well-Known Member

     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Бачила минулого року в Метро і Епіцентрі. Думаю в неті можна без проблем знайти

    Отправлено с моего Lenovo K30-T через Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Лав енд кері має схожі накладки на ергорюкзачки. Їх і на крісло можна використати. Вони хоч з натуральної бавовни, можна прати їх. Бо такі синтетичні не брала б дитині, воно паритиме в машини, якщо спека.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    І не погризеш. Ми ті накладки і в візок, і в автокрісло.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.