Дитячий візок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 23 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    можна дивитися на Південному, в кінці ТЦ Європа на вулиці є магазин з тими Таками, їх там до кольору до вибору. Продавець чоловік такий трохи дивний, так розказував про ту модель, ніби то єдиний візок гідний бути візком. Відбив мені всю охоту до нього. Але виглядає досить добротно. Ну і розмальовки на будь-який смак були (десь півтора місяці тому)

    Я певно хочу Маріту. Там така люлька класна, велика, ну і те, що модель класична, мені подобається. Але вона в ліфт не пройде, та? Він в нас працює раз на сто, то навіть мені не сильно принципово, але цікаво.
     
  2. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчата, може в когось є візок ABC DESIGN 4 TEC, поділіться будь-ласка відгуками.
     
  3. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    А підкажіть будь-ласочка,може хтось знає де у нас ремонт візочків є????
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Сьогодні, нарешті, привезли мені додому каляску. Чоловік склав. Виглядає дуже великою і насправді є дуууже важкою. Не уявляю, як я буду її по сходах звозити (бо в ті рейки вона не влазить - заширока)
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ми мабуть вашого чоловіка на Шуварі бачили. Забирав біленький Галеон :)
    У візках є матрасик чи треба купувати окремо?
     
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Напевно:)
    Матрасика немає і обовязково потрібно його докупити, бо в калясці є можливе сидяче положення і там є така виямка і мені здається, що дитинка може відчувати ту виямку.
     
  7. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    невже ні хто не ремонтував візочки???!де це реально у львові?
     
  8. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дівчатка, хто користувався візклм Чіко 6вд? скажіть шось про нього! Мені візок буде потрібний по суті у бітьків- там можливості з візком гуляти хороші, тому хочу якогось недорогого і транспортабельного, не важкого. зупинилася на цьому візочкові. Але бентежать оті пластмасові колеса. Хто користувався? Напишіть свої враження!!
     
  9. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Оленка, дуже НЕ раджу цей візок - мала нагоду декілька днів користуватись ним, і абсолютно мені не сподобався. Головні мінуси - з такими колесами я відчувала кожен камінець на землі (мовчу вже про дитину), жорсткий хід, для наших поганих доріг не пристосований, капюшон люльки не зовсім захищає дитину від вітра, буває задуває. Деякі пластикові деталі не надійні, можуть відламатись.
    Таке ось моє враження.:girl_yes:
     
  10. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    І мені вона подобається, але вже купили подібну Inglesina Sofia. Вона здається дуже громісткою, але насправді вона вузька (шассі). В моїй хрущовці спокійно виїзджає на балкон
    Дуже дякую, SUN !!!

    [​IMG]
     
  11. olena

    olena New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Занудо,поділіться враженнями від цього візка,бо якраз обираю прогулянку і такий-це один з варіантів.
     
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Якраз маю що сказати :) Вчора вирішила попрати наш візочок і виявила, що це просто казка: все знімається, відщіпається і у пральній машині на 30С знову стає, як новеньке.
    Щодо експлуатації я також задоволена, він справді легенький та маневрений, досить витривалий, бо ми хоч і користуємося ним не так давно, але мали змогу випробувати його на міцність. Спинка розкладається у горизонтальне положення і спати зручно.
    Передні колеса, хоч і одинарні, але доволі зручні і гарно обертаються, не стопоряться.
    Візочком я задоволена і Маркус, як я бачу, також. :)
    П. С. Якщо Вас цікавить ще щось - питайте. Радо відповім.
     
  13. olena

    olena New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Дуже дякую за відповідь,мабуть таки ми теж зупинимось на цьому візочку.А бампер ви брали чи ні?
     
  14. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Бампер брали.
     
  15. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    я бачила в магазині на південному(цієї неділі)....можна сказати в цей візочок закохалася......Ще також думаю і над бебетою.....
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2011
  16. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    дівчата спасайте! сестра хоче купити візочок бугабу хамелеон, і нема де його вживу подивитись!!! почути якісь відгуки від власників...
    ось цей візочок
    http://www.youtube.com/watch?v=-1F4u37rDxI&feature=related

    може хтось має, можна до вас напроситись на огляд? не за дякую, за пачку цукорків!!! в магазинах ніде нема - тільки під замовлення везуть, а як його замовити як нема де подивитись...



    то сила звички - я привикла до неповоротних, то не вмію управляти візком з поворотними колесиками - на кожній ямі він мені косить і тікає, і в двері не вмію ним попасти! до всього звикається!
     
  17. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Я ось теж вибираю між ним і старішою моделлю Multiway Complete (він ще й по акції зараз) Може, хтось підкаже, який краще?
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    LAMARA, ми також купили Inglesina Sofia :girl_tender: Не можу натішитись цим візочком, все подобається: амортизація є, люлька глибока і велика, корзина металева, колеса великі, тому легко долаємо тротуари, матеріал гарно переться, шассі вузьке( 58см.), без проблем входить в ліфт. Прогулянку також купили, але ще не пробували, дитинка ще поміщається а люльку і ще є запас, хоча нам вже майже 5 місяців. Також маємо автокрісло Inglesina, то воно також ставиться на шассі. Після того, як відкатала синочків на твердих візочках з пластмасовими колесами, тепер прогулянка тільки задоволення.
    Дівчатка, якщо є можливість, купляйте не пожалкуєте. :girl_bye:
     
  19. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    у Львові вже кілька разів бачила бугабу, на вулиці, в магазинх не має. Наші друзі мали привезти собі з Києва , попитаю.
     
  20. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Дитячий візок (2)

    Ми теж довший час розглядали варіант бугабушки. І навіть вживу дивились його, в "вашому магазині" довгий час висіло оголошення про продаж б/у такого візочка (незнаю чи ще висить). Але коли почули про дешевший варіант німецької фірми Osann (дуже не заглиблювалась в історію але вони раніше робили для максі козі речі), яка робить візочки за принципом бугабу то почали дізнаватись і зупинились на ній. В результаті візочок ми замовили, минулого тижня нам привезли. Стоїть тепер вже готовий складений вдома, чекає коли привезем нашу крихітку з роддому. Тому наразі розказати про мої персональні враження ще не можу, але тішусь ним сильно. Ось відео візочка
    http://www.youtube.com/watch?v=FfS_lA_ColA&feature=related
     
Статус теми:
Закрита.