Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Бюджетний танк біля хати і з часом якусь кльову прогулянку для авто. Маю досвід возіння дітей Львів/передмістя 50\50%. Скажу що для передмістя важливо, щоб добре їхав і зимою не задувало, а решта львівських вимог відпадають. Я свій танк досі в особняку тримаю і немаю жодного дискомфорту від його ваги і габаритів. По Львову ним би вже не каталася.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Таки дуже сподіваюсь, що будемо й у парках гуляти. Страшенно боюсь закритись дома(. А так, як буду возити дітей у школу/зі школи, то буду й гуляти (школа якраз біля парку).
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Я до речі, тією функцією так і не користувалася поки що - складаю, як Фісташка, в багажник кожен раз. Додому несу лише дитину (в нас ніби 2 поверх, але старий будинок з своїми причудами, то по сходах виходить як 4 поверх).
     
  4. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Дівчатка, а де Ви купуєте ті парасальки на візок, бо маємо досиь маленький кап, який влітку від сонця мало захищатиме. А візка міняти не хочеться так як це наразі єдиний мінус у нашій Жанешці )
     
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Зима взагалі така трохи домашня пора, холодно, мокро , сиро. Людей нема взагалі. Ми живемо у багатоповерхівці, зараз на дит майданчику нема де ступити. А зимою пусто. Ходимо по району і ні душі. Думаю, в цю пору парк буде мало відрізнятися від Вашого подвір'я. Взимку "в люди" то хіба де в розважальні центри, кафешки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ви знаєте, ми таки трохи не в собі))). Як завели пса, то щодня в парк ходимо гуляти. То у нас такий ритуал). Колись жили в місті, біля парку. Я там практично жила, додому ходили їсти і спати. Там було кльово: сосни, майданчик, купа мам і діток. Коли переїхали за місто, мені отих прогулянок парком катастрофічно стало бракувати. І от саме з появою пса ми ті прогулянки знову відновили). Дуже хочу, щоб і з малечею туди вибирались, і вибирались регулярно). Ну але то тільки поки моі мрії). А ще мені зараз через проблеми з хребтом треба багато ходити. І з народженням дитини проблема навряд чи зникне. Коротше, плануються прогулянки парком, у який їхатимемо маленьким авто). І в нього треба буде втиснути отой возик з колискою). Є щось таке?
     
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А вас багато буде? Бо якщо ви і маля, то як варіант авто люлька, яка займає 2 задніх сидіння і раму в багажник.
    П.С. мені жане матрікс дуже подобалась, вона в комплекті з кід авто йде.[​IMG]

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та багато))): повний комплект - я, чоловік (самій гуляти не цікаво, але то лише зранку, бо потім вже на роботі), двоє школярів (бо парк біля школи), ну і маля зі своїм візочком))). Та і авто маленьке - Мазда 2. Там ніби вже не аж такий мацюпусінький багажник, але й не дуже розженешся))). Складна задача).
     
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми вже таке десь тут обговорювали- шасі в багажник, дитя в автокріслі в салоні. Люльку використовуєте лише вдома. Оскільки дитина фактично зимова, то до автокрісла треба купити всі зимові прибамбаси.
    Я не бачила люльки з якою зручно і безпечно в машині, тому змісту таскати її за собою не бачу. Діти засипають в дорозі, навіть якщо уявити, що ви в багажник впхаєте і шасі і люльку, а дитина в салоні в кріслі, ви ж не захочете її перекладати.
    І собака) Люлька відпадає, 100%
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доволі складна задача. В нас універсал, то прогулянка лицем до мами не дуже поміщалась, ні подовжині, ні поширені . Лицем від мами прмістилась. Як варіант, просто класти раму і люльку окремо в багажник в розкладеному вигляді, а малечу в авто крісло. Вв жане є ще класна люлька-автокрісло. В живу не бачила, по фото дуже подобається ну або така яка складається з мякими боками.[​IMG][​IMG]

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Amaranta

    Amaranta Member

    @Haidee Після Вашого відгука знову почала задивлятись на цей візок))) Ще розкажіть яка спинка в Нексо в сидячому положенні: наближена до 90 градусів чи є суттєвий "завал"? Чи не буде дитина сповзати? В нас зараз Еспіро Меджік і там спинка майже вертикальна - то бачу, що малій в такому положенні досить зручно.
    П.С. І ще: як Вам маневреність?
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @marianast, @Basyanya дуже Вам дякую! Якось підсвідомо про це думала). Що буде автокрісло, яке буде чіплятись до бази. Люлька буде дома. В морози будемо дома сидіти))), або брати велике авто. Зараз якось так бачу ситуацію.
    І ще питання - де на таке можна глянути у Львові? І як думаєте відносно б/у? Варто чи ні?
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Шувар, Південний, інтернет. Я мала 0 групу Максі Козі, подобалось. Брала Б/у, але видно було що люди не користувались майже. На сайті були різні зимові чохли, накидки, капори. В мене крісло з малою було незамінним з народження і десь до 8 місяців. Коли навчилась з нього вилізати почали не так інтенсивно використовувати вдома, але і попри це користувались ним багато.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Оце перше фото, що скинула, від жане, це люлька 2в1, в неї дно піднімається і виходить авто крісло. Тобто на колесах їздить звичайна люлька з горизонтальним дном. А треба в авто, то щось робиться і є крісло. По практичності виглядає класно. І люльку в дома лишати не треба. Є такі б/у, що як нові. Думаю від стану залежить.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Siania

    Siania Love Life

    Дуже хотіла цей візочок, особливо через можливість перевезення дитинки горизонтально в автомобілі.
    Але, пишуть всі що люлька дуже маленька, і якщо дитина родиться в жовтні, то в березні запхати її може бути важко((( А ще людька розміщена дуже низько чомусь, то підходить тільки для маленьких ростом батьків.
    А так, jane matrix то був мій фаворит, дуже жаль через ці нюанси відкидати(
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не наближена, є трохи кут.
    Маневреність в Ево краща однозначно, там моя дворічка везла люльку спокійно. Тому мені було перші дні тугенько, але це не до порівняння з тростинами. Вона відгукується добре на повертання, просто повертати одним пальцем, як в Ево, в мене не виходить. Для порівняння, в нас була Еспіро Метро, то вона взагалі не маневрена по моїх відчуттях.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Конверт на овчині туди пхнути тяжко, тре термомішок, візок і для високих добре, але ота низка люлька мені не сподобалася тим, що їдеш і пилюка від машин ту люльку накриває, тре пеленкою трохи затуляти. То я про бездоріжжя)) А шассі там хороше.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А Ви іі десь вживу бачили? Я якраз низького зросту, і діти в мене теж дрібненькі))). А ще маленьке авто. Якраз і возик такий пасуватиме. Хочу вживу його подивитись.
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    Бачила в клієнтів, яких вагітними фотографувала. А по магазинах я ще не ходила))) приглядаюсь так по оточуючих)))
    Тоді Вам підійде ідеально, як на мене, то є супер-візок :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Mika

    Mika Active Member

    Напишу про свій досвід. Ми з народження користувалися bugaboo bee plus. Для немовлятка мала кокон, для більшої дитинки фут-муфт. Має 2 положення, до і від мами, амортизацію, якої для міста достатньо, великий кошик, довге спальне місце, дуже компактно складається, легенька, але стійка.
    Недоліком є те, що трохи вигорів кап. Для цих візків то не проблема, бо їх можна докупити окремо різних кольорів.
    Вище дівчата писали про змінні комплекти дл я Stokke. Цим візочком користується сестра, тому ми зробили висновок, що літній кіт необхідний, бо її пурпуровий колір трохи вигорів(

    Надіслано від мого GT-I9500, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2017
    • Інформативно Інформативно x 1