Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Akina ви ще врахуйте скільки дитині взимку буде. Більша дитина не в кожну люльку влазить, а ще конверт, комбез. В мене малий грудневий, то розмір люльки значення не мав, хоч я взяла велику і катала ту люльку до восьми місяців. В нас експандер був. А в сестри - старший квітневий, то взимку вже в люльку не влазив а молодший липневий, то ще возиться. В них тевтонія.
     
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Взимку буде 6-8 міс, я в такому віці вже в прогулянковому варіанті однозначно возитиму. Конверту не мали з меншим (хоч йому взимку 3-5 міс було), нам вистачало комбезу і пледа малесенького. То ще справа індивідуальних вподобань, певно, бо я б за першої можливості дитину пересаджувала в прогулянку (навіть коли лише в лежаче положення) - там ремені є, та й зручніше мені якось виглядає (минулого разу пересіли в 4,5 міс в лютому, але з інших причин - бо треба було візок терміново замінити, а люльку купувати вже було нераціонально, тому так і їздив малий належачи але в прогулянці нормально (навіть без перекидної ручки :) ) поки не сів в 8 міс :girl_haha:). Ну і зима мені все одно уявляється більше слінго-часом - прогулянки коротші, одягатися в слінг в сотню разів швидше і простіше, дитині цікавіше і т.д. Тому розмір люльки мені на той час уже буде не принциповий, а на тих перших 4-5 міс думаю цілком вистачить будь-якого розміру.
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене малий червневий, то взимку набагато зручніше було в люльці або автокріслі ще часто возили, до останнього тягнула з переходом на прогулянковий блок. Мені в ньому і не зручно було, і вигляд страшив - дитина розпластана в комбезі і перетягнута ременями як ковбаска:) Спробували десь в 8 міс, то такі муки були, може то ще просто конкретно наша прогулянка мені так не пішла. То з весняним теплом вже купили "парасольку" собі.
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2018
  4. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну якщо так, то норм ))) я возила довго в люльці якраз через те, що не треба було прив'язувати. Ну і в слінг мені малий не хотів. Просто до істерик доходило. І це я все мала і катінку і той хвалений тканий і май. Ерго вже навіть не пробувала.
     
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, я б, певно, його неприв"язаного по всій вулиці ловила :girl_haha:, бо хоч не сидів, але крутився, перевертався, повзав, а з 6,5міс ще й вставав де прийдеться, я б без ременів реально боялася возити. В мене навіть не обговорювалося і жодні простести малого не зважалося - у візку, навіть на 2 хв - все одно пристібався завжди на всі паски. А слінг і куртка минулого разу взимку то було моє спасіння: швидко без скандалів пакувалися на вулицю, дитьо розглядає довкола, тому можна гуляти не лише зі сплячим (як було у візку), не обмежує пересування ні в магазинах, ні в транспорті - красота :)
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Віка, якщо люлька не принципово подивись на Baciuzzi B8.4 . купила коли Сольці було три місяці, в колясці є вкладка для маленької дитини, капішон повністю опускається. не важка, легко складається

     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну то умовно, пишуть 11 кг(думаю цю Baciuzzi перекидна ручка теж "утяжеляє"), то +- як наша з Владом Geoby 879 була, я б не сказала що легенька. Дякую, подивлюся, але я вже облизуюся на ті геть легкі, які всього 9 кг ваги обіцяють і коли міняється напрям не за рахунок перекидання ручки, а переставляння сидіння - тоді колеса всі на свому місці залишаються, передні спереду, задні ззаду :)
    Але плюс в тому що такі візки як ти показала б\в досить навіть дешево продають :)
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Ми Бакузі возили десь з 5 міс.-малюк лежав у візку хіба на пузі- я клала і відкривала під ручкою (не перекидна) віконечко оглядове (вся стінка ота в нас сіточкою). Тобто Аг був таки обличчям до мене: )
    Візок вічний ті Бакузі, міцний і мудро зроблений, їздить прекрасно

    Надіслано від мого LG-P715, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я віддала свою прогулянку, бо навіть з її 8,7 кг мені вже важко возити дитину вагою 12 кг. Тобто возити не важко, а всі решту маніпуляцій - спустити з поверху, зайти в магазин, переїхати пару метрів поганих тротуарів - важко. Мені тепер здається, що тих 2 кг не дуже грають роль, бо по функціоналу дитині в 5-6 місяців краще буде в більших, а вже рік+ можна пересаджувати в легкі варіанти. А які то вже придумали на 9 кг і з можливістю переставити блок? Я такого не знайшла рік тому))
    Але я не це прийшла сказати:) дитині, яка тільки починає сидіти, дуже противно в верхньому одязі і в тих малих візках. То вже старша покрутиться і дасть собі раду. А те мале висить фактично на ременях, як сарделька перемотане, підтримки спини нема нормальної, а ще як туди конверт на овчинці - то повний комплект))) щоб більшість часу лежати (а в пів року так є) - мало місця, щоб сидіти - незручно. Імхо, прогулянка для зими для дитини до року має бути простора, а вони рідко бувають легкі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Siania

    Siania Love Life

    Порекомендуйте класний візок прогулянку. Таку щоб колеса не тарахкотіли, і не дуже впликі. Щоб дегка, але міцна рама. І бажано сидіння - гамак. З мінімальною амортизацією. Ну і щоб добре закривав капюшон від сонця.
    Я вже весь інтернет перерила, то ціна дика, то відгуки погані.
    З люлькою було простіше, сестра свою дала))))
     
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Сайбекс.макларен.але там сидіння не гамак. Зато капюшон до підніжки.
    --- дописи об"єднано, 23 Лютий 2018 ---
    Квінні гамаком) але з капюшонами в них трабли.. я в нашій дошивала капюшон. не гламурно.але практично..мож є десь така послуга..
     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 1
  12. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Ну я нахвалюватиму свою - в мене був Чіко мультивей, там спарені подвійні коліщатка, то не дуже тарахкотіли, легко складалася, я її однією рукою складала, щоб перенести - була така спец.ручка. Капюшон можна було опускати аж донизу, якщо розщіпнути замочок.
    Ну вона й міцна, відкаталося 2 діток, рама не була розхитана.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    І мені мій чіко сімплісіті подобається. Дизайн класний, капюшончик регулюється, можна наставити так що сонце на дитину потрапляти не може. Правда то тростинка, але легка, задні колеса здвоєні, сидіння повністю розкладне, корзина зручна. По бездоріжжю їде погано, зимою не їде взагалі ) Хоча має дуже класний зимовий чохол, видно розрахована на почищені доріжки, в нас трохи чищені, трохи ні) то їзда з перешкодами, я так не можу)
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    @Siania Залежить для чого, де і коли прогулянку використовувати. Я хоч і задоволена нашою "парасолькою" (подвійні лише ззадні, не дуже тарахкотить, просторе зручне сидіння, повністю розкладається, легка, теж має ручку спеціальну, щоб переносити, дуже глибокий кап до колін, єдиний нюанс корзина), але жалію, що таки не було бажаної мною bebe beni izzy тоді в продажі, або не шукала далі щось схоже. Бо по суті в авто і поїздки возика майже і не брали, весь час ерго, а возиком каталися лише по районі, стояв в коридорі весь час розкладений, то можна було спокійно брати щось "солідніше". Бо катання взимку то просто жах, я ото пару раз поштовхала по каші, то по суті на руках її чуть не несла. І таки з однією ручкою зручніше, ніж з двома окремими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Магнолія

    Магнолія New Member

    У нас синочкові буде пів року і я вже моніторю прогулянкові візки. Наразі зупинилися на Joie litertax 4, Coletto jogge, або Камарелло ельф, ну і Брітакс, але там ціна...Найбільше подобається Joie, він досить зручно складається, але вживу не бачила. Єдине, там не гамачки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну я теж можу похвалити свою Mutsy Nexo. Для мами-водія то взагалі знахідка, вона нереально компактно складається. Але я вже її хвалила не раз тут:) коли вибирала, в списку теж були Joie Litertax та Britax. Джой не взяла, бо вона таки важча і мені по відеооглядах не сподобалася тканина. Брітакс бачила вживу. Гарний візочок, але якщо брати Аджіль, то там якась зовсім непродумана підніжка, ну і колеса гірші, ніж в Мутсі. А Бі-Моушен стільки коштував рік тому, що ну його. І він важчий. Але останній таки дуже класний.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ага:heart:Я теж на них задивлялася, але мала сумніви чи дитина буде кататися в візку і зажала грошей)))) Але візок направду дуже класний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    О, надибала я отаке - Silver Cross
    [​IMG]
    Б\в в гарному стані за досить непогану ціну продають. Відгуки в неті неоднозначні - люлька маленька (до 3-4 міс), колеса невеликі, амортизація так собі і т.д, але мені сподобалося дуже, що воно навіть в варіанті люльки (там лише вкладка спеціальна ставиться) мегакомпактно складається- хоч в автобус, хоч куди

    а на зиму в прогулянку утеплення додаткове є, і чохол для ніг повноцінний. Я тепер в растєряності :girl_haha: Купувати вже-вже не дуже збиралася, лише приглядалася, але ця щось мені припала до душі :girl_in_dreams:
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я думала, що то брітакс 1 рукою складається...
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не пам'ятаю. Здається Джой маєту систему, що тягнеш за шнурок на сидінні і візок складається. Мутсі треба двома руками, але я про розміри в складеному вигляді писала, не про процес складання.