Для майбутніх мам

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ума, 24 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Для дитини взагалі купувати одяг наприклад у "Антошці" дуже дороге задоволення навіть для сімей із середнім достатком. Дитина постійно росте, вимазує речі... які коштують як мінімум не дешевше за такі самі для дорослих.
     
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми


    В Інтерсоно роблять тест на дауна обов"язковий - трійний на якісь там протеїни обов"язково якщо стоїш там на обліку.
     
  3. Нуся

    Нуся Загублений

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Для Уми і всіх, кого цікавить школа материнства. Лікар, яка проводить заняття, називається Звенислава Кечур, її школа - "Родиво", тел. моб.: 8-050-371-38-15, ще її можна шукати за адресою вул. Ольги Бесараб, 2 , каб. 2, вона там приймає в певні години як психотерапевт. Нагадую, що востаннє я з тою пані зустрічалася 2 роки тому. Цілком можливо, що в роботі її школи щось змінилося, в кожному разі вона може приватно консультувати як акушер-гінеколог. Щодо статті про цю школу, то ось посилання: www.zdorovja.org.ua/articles/00051/. Стаття називається "Де вчаться на маму?"
     
  4. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    А я думаю iти чи не iти на курси. Однi кажуть що то трата часу, другi кажуть що корисно проведений час.
     
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ума ми з вами плюс мiнус один рiк однолiтки теж ;)
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    А я позареєстровувалася на різних сайтах, тепер вони мені пишуть зо очікувати, як їсти, пити і все таке :) - pregnancyweekly.com або babyfit.com
     
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Нуся, дякую за додаткову інформацію! :)

    От сьогодні хотіла поїхати перший раз у ту школу батьківства... і як все... робота саме сьогодні :sad:
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Сьогодні зранку зрозуміла, що хочу дівчинку!!!

    Так склалося, що я придумувала дівчаткам імена, а чоловік хлопчикам. Сьогодні у нас імена на букву П були... я плакала...

    Платон, Пафнутій, Парфьон, Прохор, Панас і ще купка, яких я не запам"ятала... чоловік виглядав дуже серйозно... так ніби не жартував...

    а з дівчатками у мене все просто - назвемо, як бабцю чоловікову або як мою :)
     
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Для хлопчика на "П" може бути Павло (Павлiк)
    А чому на "П", якщо можна поцiкавитись? Тiльки на "П"?
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Сьогодні було на П

    кожен день інша буква :)

    на П: чоловік залишив Платона
    на Т: Тимофія
    на Г: Геронтія
    на Е: Егор
    на М: Матвій

    ще там якісь імена були... інколи думаю, що він просто приколюється... тому хочу дівчинку, щоб було просто
     
  11. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я доречi вчора купила три блузочки на- потiм :) коли пузiк пiдросте, але не з материнського спецiалiзованого вiддiлу а звичайний одяг тiльки великого розмiру. Я чесно кажучи ненавижу отi блузочки з усякими шнурками на спинi.
     
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Мда, ваш чоловiк дiйсно специфiчнi iмена вибирає. На iншi букви можна придумати iмена i попростiше. А може вiн всетаки шуткує?
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    А мені більші розміри в рукавах великі будуть, як мінімум. широкі. то одразу помітно :sad: А в спеціалізованих магазинах у нас увесь товар такої низької якості... фуу... Тому я вирішила не ховати пузо - а виставляти. Ходжу як "глиста в скафандрі", як каже моя подруга :):):)
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я теж сподіваюся що жартує, бо імена для дівчаток, а він більше схильний думати, що там донька вже підростає, він одобрив дуже прості - і однаковозвучні українською і російською, ну і майже співзвучні англійською :)
     
  15. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    А в нас спецiалiзований ТАКИЙ ДОРОГИЙ!!!!!!!!!!!!! I на розпродажах його майже нiколи нема! Я взагалiто не куплла балахони теж, я не буду ховати за плахтами, але всi мої светерики iтд... скоро будуть замалi. А рукави... хммм... треба звернути увагу, по поки що я все таке що розтягується купила. Штани скоро прийдеться помiняти теж, за мiсяць який.
    У мене була забава, я мала гарне плаття що купила ще до вагiтностi, i дуже тiшилась що влiзла в нього, бо деякi двi частини тiла (вище талiї) пiдросли i плаття так троха навiть тиснyло вверху, але добре що внизу ще було ОК :) хоч раз одягну його, бо хто знає як я буду пiсля родiв. Може поправлюсь. ХОча ще зовсiм ваги не набрала. Ума, а як у вас з вагою? Нормально?
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ну не знаю чи нормально... я вже набрала майже 3кг (щодня дома зважуюсь). То нормально на такому терміні? чи забагато? Моя гінеколог з ЖК каже їш всьо шо хочеш - тому я себе завжди оправдовую, що мені все можна і можу кілограмами з"їсти апельсини і мандарини, а вчора без докорів сумління поїхала в Макдональдз... чоловік як дізнався... мало не вмер... а у мене була відмазка - мені лікарка дозволила :D :D :D

    А взагалі-то у мене вже пропала талія (принаймні в профіль я її вже не спостерігаю), а животик ще не дуже зрозумілий, що вагітна... інколи на мене дівки так дивляться, певно думають, ото собі пузо наїла :p Я собі купила в спеціалізованому магазині одні єдині брюки більш менш пристойні - бо я вже давно нічого не можу защіпнути... Деякі спідниці ще ношу, але я їх тоді вище талії защіпаю - і вони тоді короткі робляться :o а я не звикла до такої довжини... Але страшенно шкодую за своїми костюмами і сукнями... я того року стільки обновок накупила... і ото хвилююся чи буду я їх ще носити, чи може вже сестрі віддати :cool:
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я читала, що деяким властиво у першому триместрі втрачати вагу. Тому все у Вас ок. Ще наздоженете. Головне щоб то було плавно, а то я невпевнена, що шкіра витримає різкі навантаження.
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Найбільше я хочу, щоб зима була, але була коротка. І вже в лютому закінчились холоди.... а то я минулого року купила нову дублянку і боюся, що своє пузо я вже в березні не заховаю в ній... а так не хочеться нічого нового докуповувати... хіба що буду куртку від лижного костюму носити... можу уявити собі ту картину :)
     
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    У мене саме так i було. I апетит навiть зараз препаршивий! Я аж сама смiюсь з себе що змiнився апетит, бо ранiше, я могла свиню цiлу з'їсти i конякою закусити :) а тепер... нi. 18го iду до лiкаря, подивимся що менi скажуть. I почала ще мазатись кремом щоб може хоч якось попередити розтяжки. А в кiнцi сiчня вже буду взнавати стать дитини. Я щось теж дiвчинку хочу, а чоловiк, звичайно, хлопчика :)) Але я вже люблю дитинку наперед, хлопчика чи дiвчинку.
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    і я 18 до лікаря йду :)
    і я в кінці січня буду стать дитинки дізнаватися :p
    і я хочу дівчинку, а люблю обох :D (я чомусь розмовляю з дітьом як з хлопчиком)
     
Статус теми:
Закрита.