Для майбутніх мам

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ума, 24 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    У меня старший родился 22 декабря, а младший - 17 июля.
    Поэтому походила беременной и зимой и летом. Даже не знаю, что лучше. Зимой ходить легче, но с одеждой проблема (зимнее пальто пришлось брать у подруги..). Летом с одеждой нормально (легкое крепдешиновое платье было и шерстяное), так ходить под конец было тяжело, ноги отекали. Жара страшная, пить хочется, а много пить нельзя было из-за отеков.
     
  2. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    А може у вас обох там двійко. Хлопчик та дівчинка.. :)
     
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ума, а може ми роздiленi двiйнята при родах??? Щось у нас пiдозрiло все так само хмммммм .....
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    у мене точно одне, я бачила на УЗД :) А так би я дуже хотіла за одним махом обидвох одразу :) План-мінімум би швиденько виконала :D
     
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    У мене точно одне, я бачила ще на 10му тижнi УЗД, одна малявочка.
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми


    :D :D :D :D :D
    Зіта і Гіта

    ми ще й однаково дописуємо :)
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я доречi хотiла щоб бебiк родився лiтом, бо чула що тяжко вагiтною ходити лiтом, отож я так i спланувала. А ще в Серпнi iду за дружку, тож не хотiла щоб менi свiт немилий був на тому весiллi. Тiльки шкода що у нас тут декрет зовсiм маленький 6 недiль. Хоча можна по закону взяти 12 недiль - що я i збираюсь робити :sad: Бiдний мiй бебiк, буде з нянькою виховуватись а не з мамою :sad:
     
  8. zet

    zet Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    У нас на 2-го ребенка не было имени заготовлено (по все подсчетам ждали девочку :) просчитались...) Так муж притащил списочек имен:
    Агапон, Агафон, Евгений и т.д.
    В общем из этого списка только Евгений было имя нормальное, так и назвали - Женечкой.
    :)
     
  9. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    По робіті мені найкраще було б уже родити... з жовтня, щоб до літа вже вийти з декрету (хоч би пів року дитині), а так теж переконали, що літом вагітною ходити одна мука, тому вирішила на літо народжувати :)
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Я вже починаю хвилюватися, а що якщо мій чоловік не жартує :eek:

    треба вже з того що є нормальне вибирати... бо потім не встигну отямитись, як обізвуть якось мені дитину


    Хоча у мене є хитрий план ;) У нас можна давати два імені (і більше) при народженні. А при отриманні паспорта дитина сама вирішує, яке ім"я обрати на решту свого життя. Тож я запишу крім того чоловічого імені ще одне просте ім"я. А так як я буду з мануною більше часу проводити, то звикне воно до мого імені :p
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Щодо школи мам - отримала емейл -
    пані Зоряно!

    відвідувати школу потрібно обовязково!

    Де Вам зручніше вирішуйте самі, і поспішіть отримати якомога більше
    знань:

    1 відділення школи
    вул. Озаркевича, 4 (3 поверх)
    м. Львів
    Контактний телефон:
    Заняття проводяться щочетверга
    о 17 год.00хв.

    2 відділення школи
    при ц. Вознесіння (Левандівка)
    У ЋШколі сімїЛ
    вул. Широка, 81а (3 поверх)
    Заняття проводяться щовівторка
    о 18 год.00хв.

    3 відділення школи на Сихові
    прошу за детальною інформацією зателефонувати 2970057, якщо Вам зручно
    відвідувати школу на Сихові.

    З повагою,
    Ольга Бабічук
    координатор
    Спільноти християнських подруж


    > Доброго дня!
    > Випадково в інтернеті натрапила на Ваш веб-сайт. В мене зараз 26й
    > тиждень вагітності, чи можу я відвідувати Вашу школу?
    > Буду дуже вдячна за інформацію.

    > Наперед дякую,
    > Зоряна

    >


    --
    Спільноти Християнських Подруж
    mailto:info@simya.org.ua
    www.simya.org.ua
    www.pregnant.simya.org.ua

    В Інтерсоно чесно вам скажу ті заняття ніц не варті.. 50% реклама бутіку Наслєднік, та їх візочків ціною від 6,5 тисячі
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Век живи - век учись!

    Читаю різноманітну літературу по догляду за дитиною... отак почитаю, то думаю як ми всі виросли здорові? Принаймні усі ці знання моєї мами і бабці тепер неправильні виявилися!

    - Пелинати дитину не можна, бо це стискає її грудну клітку, а їй необхідно дихати (моя ж бабця стверджувала що пелинати потрібно чим сильніше, щоб дитина не пробуджувалася від власних рухів і щоб ніжки рівні були!!! :))
    - раніше вважалося, що молоко - це їда, а вода - це пиття! Дітям рекомендували вже від народження давати воду або чайок дитячий... Тепер дослідження показали, що ті дітки, які п"ють воду вдвічі частіше мають проблеми зі шлуночками!
    - колись мою маму направляли взимку на кварцування, щоб запобігти мому рахіту! Я думала, що то корисно! Почитала - солярії заборонені і сонце теж...
    - раніше в рад. союзі неправильно вводили прикорм дітям, тепер його потрібно вводити інакше... клізми не так робити і взагалі нема чого їх робити...
    - тепер не рекомендують дитину швидше ставити на ніжки (а батькам хочеться), бо гарантовано плоскостопія буде, якщо до 9 міс. дитина стане на ноги!!!
    - змінили таблиці росту і ваги, на які орієнтувалися мамми в рад. союзі.

    і такого всякого так багато... я мамі то все розказую, а вона вже скептично відноситься до тих новинок... мовляв, як то було неправильно - ви ж здорові виросли... де тут знайти золоту середину?
     
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Ой, менi теж треба таке почати читати, бо я ще все про вагiтнiсть читаю.
    Але вчора мала прогрес. Пiшла до спортзалу накiнець! Правда плавати вже було троха пiзно, так я 30хв помiрною ходою на бiговiй дорiжцi походила i поробила розтяжки, бо чую що вже закоснетiваю. Чоловiк мiй регулярно ходит i тягне мене з собою. Я теж ходила регулярно, але оце вже 9 мiсяцiв як закинула. Тре починати.
     
  14. Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Может, растяжку всё-таки не надо, а? :sad: Посоветуйтесь с доктором, ладно?
     
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    і як відчуття бігової доріжки? мені дискомфортно через груди напочатку було, а тепер чи звиклося чи пройшлося :D Хоча теж не бігаю вже, але дуже швидко ходжу.
     
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Добре, пораджусь, дякую! Я взагалiто простi, так, дiстати руками до пiдлоги, спину... але я спитаюсь. Iду 18го.
     
  17. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    Невстранцю, якщо такі як на йозі - то можна, навіть корисно. Хоча навряд чи тут мова йде про такі вправи з диханням :confused:
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    О нi, я не бiгаю, я взагалi нiколи i не бiгала, в мене дихалки не хватає. А не, чекайте, бiгла, ЛЕТIЛА на поїзд недавно, холод собачий на вулицi був, я все думала як не захворiти i як не гепнутись на дупу. По всьому потiм кашляла три днi як собака гавкала. Я не бiгун. Навiть не знаю чи втекла б якщо моє життя залежало вiд того. :D Я на дорiжцi походила, але навiть не надто швидко.
     
  19. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    А ще, Ума, я надiюсь у вас є спецiальний спортивний бюстгалтер. Це особливо потрiбно i навiть не пiд час вагiтностi якщо груди, ну, не маленькi. Бо так все вивалюється, шлейки спадають, все трясеться :) а спортивний бустгалтер обгорнув, притиснув i все нормально. Я дуже рекомендую. Я як ходила на пiлатес то так страждала поки такий собi не купила. А як одягнула його, ой як я забула про свої турботи :)
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Для майбутніх мам або щоденник вагітної Уми

    У мене спортивні майки були з підтримкою (пришитий бюстгалтер). Мені їх раніше вистачало :D Тепер докупила ще один атрибут своєї спорт. форми :p Теж вистачає наразі ;)
     
Статус теми:
Закрита.