Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Дуже часто піднімається це запитання тому вирішила тут більш детально обговорити
    Догляд за собою під час годівлі
    Випадання волосся під час грудного вигодовування та лактації
     
    Останнє редагування модератором: 1 Жовтень 2013
    • Подобається Подобається x 1
  2. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Досляд за собою і ГВ

    Дякую те, що все розписали треба своїй сусідці показати тому, що вона ну так всім в парку доводила, що ні малювати волосся не можна не лаком для нігтів користуватись, і кремами категорично, а про сауну то взагалі тільки махали руками. Я стояла слухала в стороні дивилась за своєю малою і тихенько сміялась, тому, що доказувати такій банді мам це просто не реально задзьобають швидше, просто деякі люди відірвані від реального життя а інші мами як давай піднімати тему ще більше, а во моя знайома, а во .........а во. І саме головне, що коли відлучаєш від грудей то там такі страсті понаслухувалась хто як перев"язувався, і чим, одна аж в обморок впала. Сміх та й годі.:girl_cray: А цю статтю я видрукую і всім покажу.
     
  3. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Це тому, що дуже просто себе запустити ховаючись за статусом годуючої мами.
    Не раз також чула що не можна робити зарядку бо дитина відмовиться від грудей, я роблю і мій відмовлятися і не думає.
    А ось щодо різкої втрати ваги, то я не знала.Більше не буду нарікати що повільно худну.
     
  4. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Таню, а в мене вага так цікаво сама скаче: 2 кг туди-сюди через день...І при цьому ніяких дієт! Харчуюся нормально щодня...Просто така специфіка організму...Невже це може бути шкідливо для молока? Бо виправити це я не в силах...
     
  5. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    це все залежить, але про себе потрібно дбати і гарно збалансовано харчуватися.
     
  6. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    пише, що треба вживати більше овочів і фруктів, а на животику дитини то не позначиться? з"їла вчора борщ і нині вже каки ріденькі-рідесенькі...
    боюся дуже погладшати, а їсти- то хочеться постійно...
     
  7. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Ми борщик їмо практично від народження... але шо більше - фантазія йде спати - бо практично шо не червоне (і може викликати алергію) то від того пучить...
     
  8. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Про басейн і сауну тут пише, а як щодо басейну після сауни? Збираюсь сьогодні в сауну. Там є басейн з температурою 17-20 градусів. Чи можна відразу після сауни стрибати в такий басейн?

    Буду вдячна за швидку відповідь, бо збираюсь сьогодні на 18 годину.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Перечитала допис Yaremko і вирішила завтра фарбувати волосся. Те що шкоди для молока не буде я зрозуміла, але цікаво чи зразу після фарбування можна годувати дитину, чи варто якийсь час перечекати, чи зцідити. Мені педіатр нині сказала, що треба першу порцію зцідити. Ніколи в житті не зціджувалась, та й думаю нашо, якщо шкоди для молока немає.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    це ви зранку до сніданку важитесь?
     
  11. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    звичайно, що потрібно зцідити! краще масажистку викликати, і навіть після нанесення крему на лице потрібно зціджувати перше молоко, а може якась фігня там попаде і що буде?
    P.S. ви темою помилилися, це у тему перли медиків...
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Дякую, я вас зрозуміла.
    Перепрошую як не туди попала.
     
  13. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Я вже фарбувалась, коли малому виповнилося 6 місяців. Фарба неаміачна. Нічого не зціджувала, дитина ніяк не зреагувала, тобто ні висипки ні почервоніння, нічого такого.
    Чесно кажучи перший раз почула, що треба зцідити молоко. :dntknw:
    О, дочитала, дійсно перл! А то я так здивувалася
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    У мене власне аміачна. Наміачною колись 2 рази пробувала, добре не зафарбовує.
    Ну, я не вперше, тому й вирішила перепитати і вже тепер бачу, що зробила не правильно. Не треба було...
    Перл то перл. Я вже вибачилась, що не туди попала зі своїм дописом.
     
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    чому не правильно? якщо хтось в чомусь сумнівається має право перепитувати і конкретизувати запитання. Я розумію, що дуже часто виникають сумніви, а особливо коли щось говорить лікар.
    Можете малюватися спокійно ГВ це не зашкодить. Особисто я малювалася зразу ж після пологів.
     
  16. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Дівчата, маю питання (бачу та тема давненько не була активною:) ).
    Чи можна годуючій мамі загарати на сонці (не в години-пік, звичайно) і яка нагрузка в басейні вважається "засильною", такою, що може виділятись молочна кислота, як написано в темці. На рахунок температури води в басейні - яка найоптимальніша? Хочу почати займатись трохи спортом: басейн, йога, а також плануємо поїхати трохи відпочити, коли буде тепло, хочу зрозуміти, що можна і в яких кількостях. Буду вдячна, якщо хтось поділиться своїми думками.
     
  17. MarichkaR

    MarichkaR Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Я почала займатися спортом з трьох місяців дитини. Навантаження давала собі поступово. Зараз майже кожен день роблю вправи 30 хв. з бодіфлексу, кручу обруч. На дитинці ніяк не позначилося. Відпочивати їдемо десь на початку серпня в Карпати (на довший період), а одноденні поїздки в нас відбуваються часто: ліс, якась ескурсія, озеро. Для дитинки багато не потрібно, головне щасливі батьки поруч і ГВ :).
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    хм... боїтеся груди застудити? :) думаю, ніякої особливої температури не треба.
    Моя думка є такою, що годуючій мамі займатись спортом можна у кількостях, співмірнизх з допологовою спортивною підготовкою. Тобто, з головою у силові навантаження чи кількакілометрові біги - думаю, не варто. А басейн - супер.
    Чого уникала я у догляді за собою в перші півроку - всього, що впливає на обмін рідни в організмі. поза вагітностями час від часу робила скраби, глиняні обгортання, лімфодренажні масажі у поєднанні з вправами. Але в період становлення лактації, хоч би як хотілось одразу з ПБ виглядати шикарно, відмовлялась від того. І при будь-яких спортивних навантаженнях раджу додаткове вживання води. Тоді (знову ж, за умови помірних і поступових навантажень) і молочна кислота і всяке інше, що могло б потрапити в молоко від розщеплення маминих жирів, не страшне.

    ну і ще - займатись так, щоб відчувати радість. Тоді точно корисно :)

    про засмагу - у 9 міс Дмитрика засмагала в Криму.Не топлес, ясна річ :)
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    нікому не можна загоряти на сонці ... пік-не-пік - тінь наше все
    є тема спорт для вагітних і годуючих
     
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Фарбувала волосся, коли малявці було майже 2 тижні. Жодних проблем від того не було. І нігті малюю постійно.
    Не розумію, нащо сціджувати? Де фарба, а де молоко...