Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Ой, я навіть не пам'ятаю :) Марта, якщо тільки полосочка спиняє, ну то вперед на пляж. Балувана, ви, дівчино ;)
     
  2. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Чоловік каже, що з моїм то бюстом увагу на полосочку звертати ніхто не буде:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 1
  3. Xroba4ok

    Xroba4ok Active Member

    А хто якими багаторазовими вкладками в бюстгалтер користується? З одноразових то джонсонсом досі користувалася, але вони зараз подорожчати, то думаю над багаторазовими, а їх теж разних багацько...

     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а в мене питання про бюстики. Читала тут на форумі, що дівчата, вже коли лактація внормувалась, вдягають не тільки спеціальні бюстики для годування. А які то можна купувати? Просто щоб без твердої чашки були? В мене просто тут така делікатна проблема. Коли я у бюсті для годування (такому простому бавовняному) і вдягаю якусь тоншу чи облягаючу кофту, в мене, пардон, перебиваються соски (кожен раз згадую Самату з "секс і місто", вона б мені позаздрила)))). Мене то малость смущає і я мушу брати вкладки, хоч молоко не витікає. Шо робити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    З Mothercare користувалась.
    Сходіть в магазин і поміряйте різні. Дивіться, щоб не тиснуло (хоча це для всіх бюстгалтерів актуально, але для годуючих актуальність зростає :)) і спробуйте чашку відігнути, щоб дитині дати груди - чи зручно Вам буде.
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ой, то проблєма) бо я з "глубінки". тут білизну в магазинах ліпше не брати. лишається інтернет
     
  7. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Так я і не казала брати, поміряйте )) В гіршому разі зрозумієте як не треба. Організуйте собі виїзд в місто на примірку ;)
     
  8. agalinka

    agalinka Active Member

    Я купую, на паралоні, бо теж маю таку проблему, але без кісточок, вони не роблять мені пуш ап ефекту але допомагають вирішити мою проблему )))
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    До двох років носила лише спеціальні для годування. Гляньте в Марк&Спенсер в КК, там були непогані без кісточок і з тоненьким паролоном, на акції.
    Минулого тижня взяла за 500 грн дві пари. Задоволена
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Перевіряймо правопис, перш ніж опублікувати допис.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  11. Oresia

    Oresia Well-Known Member

    Ми коли їмо, то з другої циці молочко часто капає, під час припливів. Мене це не сильно турбує,але цікаво чи то завжди так буде чи воно якось врегулюється)))
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я ношу з поролоном. І через соски, і через дуже різний розмір грудей.
    Чашку відгинати зручно мені.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  13. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    У мене в мене в першому триместрі на грудях виникли сильні розтяжки ,бо груди збільшились .зараз доці 4 місяці розтяжки досі синюшні .що з ними робити.на животі вдалося уникнути розтяжок ,юо коли помітила на грудях почала активно кожен день мазсти його звичайним жирним дитячим кремом.він недорогий ,але ефективний .зявились лише одна розтяжка десь на 9 місяці але одразу побіліла.але що робити з грудьми виглядають вони не дуже привабливо.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  14. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Начиталась я дописів про випадіння волосся і страшно стало. Пишуть дівчата, що найінтенсивніше випадає в 2-4 місяці. А в мене почало страшно випадати вже під час вагітності і зараз (3 тижні донечці) вся хата в моєму волоссі. А що ж буде далі?
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені так здається, що треба переглянути харчування. Щось не доотримує Ваш організм
     
  16. Oresia

    Oresia Well-Known Member

    Стикнулася із проблемою купівлі ліфчика для годування. В мене маленький розмір-таких не продають!!!Може хто знає місця де є вибір?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Магазин Травень біля привокзального ринку не раз обговорювали тут, магазини Діанора і 9 місяців ( ще є він в Скрині)
    в неті пошукайте які виробники ліфів для годування випускають ваш розмір
    Який розмір у вас до речі?
     
  18. Oresia

    Oresia Well-Known Member

    Напевно погано шукала:girl_blush2:Дякую.буду дивитися. а то вже б пригодився.
    В мене 75А. Де не дивилася мінімум від В починаються. А в більшості і таких нема лиш С,D
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    То не є рідкісний розмір для годування, просто не найпоширеніший, треба пошукати, я думала у вас 65 обєм чи щось типу того)
     
  20. Oresia

    Oresia Well-Known Member

    Та ні,просто чашка невелика. Один продавець взагалі сказав з таким розміром не паритися і без ліфчика ходити)))Дома я то так і роблю,але під деякий одяг таки б вартувало щось вдіти.