Домашня економіка.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем AilataN, 16 Жовтень 2011.

  1. AilataN

    AilataN жива

    В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід.
    Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо).
    Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п?
    В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає!


    Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я натискаю на потрібну картку і там є виписки, а збоку аналітика.
     
    • Корисно Корисно x 2
  3. maavka

    maavka Well-Known Member

    Ми з чоловіком користуємось гугл таблицями, google sheets, є такий україномовний додаток, так і називається "гугл таблиці". Це як ексель, тільки він синхронізується, можна давати доступ до будь якої кількості людей. І це все в хмарі, тобто можна заходити з будь якого пристрою. На ноуті заходити треба через гугл продукти, я собі просто закладку зробила.
    І ще одни плюс, якщо нема інтернету на телефоні, можна офлайн записати витрати, і воно буде у вас на телефоні. А потім як з'явитсья інтернет, то воно вже синхронізується. Це не то що спеціальна програма для витрат, просто ексель, але там зручно, що можна легко додавати всі категорії, які ти придумав. І ти довільно собі сам все придумуєш, як ти хочеш
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2