Допоможіть розібратися зі схемою!

Тема у розділі 'Схеми для вишивки', створена користувачем Олюська, 3 Серпень 2009.

  1. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    не вважатиму за грубість , бо прийшла за порадою, бо в цьому всьому ні бум- бум. Хочу конкретної поради , яку саме я маю сказати в магазині. І нитки які краще?
     
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Допоможіть розібратися зі схемою!

    Все зі схемою і тканиною розібралась. Була в магазині , мені все розказали , і показали, щей самі на тканині з голкою і ниткою навчили робити французькі вузлики. Була дуже враженна таким турботливим ставленням! Добре що вчасно звернулась сюда , бо було б шкода своєї праці. Тканину купила Аїду.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    таку лаванду хтось вишивав? в мене оригінальна схема, але там є зміщення бек-стіча відносно розмітки схеми: зміщено на півклітинки вверх, а іноді ще й вбік. може хтось має вже вирівняну схему, а то дуже ускладнює роботу.
    [​IMG]
     
  4. pfqxtyz

    pfqxtyz New Member

    Підкажіть будь ласка як називаються схема вишиванки? Prazdnichnaja rubashka s sinej vyshivkoj (B-57)1.jpg
     
  5. bird

    bird New Member

    0-02-05-c316980aee2109cf03caba0476f967b14d6765b37f69cf02cf4dcdcd0019b8b2_full.jpg Дівчата - майстрині!!! Прошу порятунку!! Купила схемку, та не можу розібратись. Давно вже вишивала...
    Наприклад, чому значок У має два номери кольору... то в схемі якою вишивати?
     

    Вкладення:

  6. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Там не тільки У має два номери... Це,напевно, бленд . Берете по одній нитці(в вашій схемі по одній, але може бути і більше) кожного номеру складаєте докупки і вишиваєте, як звичайно .
     
  7. bird

    bird New Member

    ДУУУУУУУже дякую... Бо ступорю вже два дні...зараз берусь за роботу