Допоможіть вибрати праску

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Пупсик, 25 Січень 2010.

  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Хочу купити собі праску (утюг, заліско...), бо моя вже застаріла і морально і ... фізично. А прасовання зараз маю купу, бо користуємось пеленками.
    То прошу поради в форумлянок. Якій фірмі і моделі віддати перевагу. Підкажіть з власного досвіду!!!:girl_flag_of_truce:
     
  2. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Мені чоловік 3 роки тому подарував праску фірми "BOSCH" sensixxII 1800 Watt max. Я нею дуже задоволенна: зручна у використані, легка, красива по дизайну. На той час орієнтована ціна була 350-370 грн, зараз незнаю.
     
  3. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    маю Браун SI 6595 [​IMG] задоволена зручністю, відпрасовує любеголубе, навіть тюль прасую вертикальним відпарюванням на карнизі
     
  4. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Я свого часу дуже довго і вдумливо вибирала і зупинилась на Філіпс Азур, точнішу модель напишу пізніше... Задоволена. Можливо, є кращі і "крутіші", але я своєю тішуся вже 3 роки без жодних проблем. Ще пригадую, що навіть продавці не радили брати Тефаль.
     
  5. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Я 2 роки тому купила праску фірми "Tefal" FV 3335.
    [​IMG]
    Праска дійсно хороша, приблизна ціна 480-500 грн. В неї дуже добра підошка Ultragliss Diffusion, стійка до царапин, є функція самоочистки від накипу, можна в вертикальному положені прасувати парою.
     
  6. Bonka

    Bonka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    В мене Tefal ultragliss . ми нею дуже задоволені , а їй вже близько 10 років.
    Також у сестри Tefal і у батьків чоловіка, вони купляли недавно. І всі задоволені.
     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    О, згадала, я у виборі праски враховувала, що в мене дуже шустра дитина, то мені тефаль не радили через те, що ота крута підошва може сильно постраждати при падінні.. А падіння у нас були заплановані:))
     
  8. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    У нас Браун, вже біля трьох років, цілком задоволена, і виглядає як нова (жодних подряпин), і від накипу добре очищується (при нашій то твердющій воді, що фільтра на тиждень стає).
    Купляли на гуртовні, то власник радив цю. Тоді заплатили щось 55-57 доларів.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    А що за гуртівня?
     
  10. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    На Скорини (бічна Стрийської, три зупинки до автовокзалу).
     
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    А хто що може сказати про таку праску? зараз активно по телевізору рекламують. може хтось користувався. нам теж зараз треба прасску придбати і я зацікавиласьтаким варіантом (повелась на рекламу..)[​IMG]
     
  12. Esma

    Esma Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Бачила декілька разів "в дії" цю праску в магазинах на Південному. Але не знаю чи підходить вона для всіх типів тканин....Господиньки, поділіться досвідом :)
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    брала таку в друга сімї в день весілля, щоб розпрасувати сукню якщо що, не вийшло, бо тканина шовк-залишало розводи від пари
    Але взагалі люди хвалять
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Подарували мені паску QUIGG DB 4000. Хтось щось чув про таку фірму?
    [​IMG]
     
  15. meros

    meros New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    в мене ось такого типу
    [​IMG]
    дуже задоволена
    але ще б хотіла таку як Mazeratі виставила в дописі, дійсно напишіть якщо хтось має, хотілося б почути відгуки про неї!
    дякую!
     
  16. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    І мені цікаво, може хтось вже користується, бо планую на днях купувати.:girl_spruce_up:
     
  17. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Признаю праски виключно фірми Tefal, користувалася і брауном (в братової), і філіпсом (у батьків), але так як моя тефалька прасує суперово, на мою думку, інша просто не зможе! :girl_claping:
     
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    А яка парова потужність оптимальна при виборі праски? Чула, що потрібно обирати не менше 5 бар, бо інакше не буде прасувати добре...Напишіть будь-ласка хто має парову праску якої потужності маєте і чи задоволені.Дякую.
     
  19. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    я поруч постою
    теж хочу нову праску
     
  20. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть вибрати праску

    Купувала в Німеччині дві праски тефаль по 65 євро ще десь 7-6 років тому, мама й досі користується, а моя чомось через рік згоріла. Зараз маю Філіпс еланс, мені подобається. Але дуже хочу таку "праску-швабру", бо прасувати тюль на карнизі моєю - все одно що гирі таскати.