Допоможіть! Врятуйте!!!

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем Anylka, 6 Грудень 2017.

 1. Anylka

  Anylka New Member

  Доброго дня шановні форумчаночки! Прошу у вас допомоги, так як сподіваюся що в цьому світі є небайдужі до чужого горя люди! Я молода дурна вчителька, яка за своєї дурної голови влізла в таку аферу як мікрозайми... На даний момент моя заборгованість зростає, і справитися з нею просто немає сил, тому що платити за них доводиться більше 10 тисяч на місяць, це притому що моя заробітна плата в три рази менша... Звернутися в мене немає до кого, тому вирішила шукати допомоги тут... Я не прошу дати, а прошу позичити на рік, під розписку чи відсоток! Стосовно кредитів у банку - мені не дають тому що тільки 22 роки, хоч і працюю офіційно. Дуже сподіваюся на вашу допомогу.
   
  Останнє редагування: 6 Грудень 2017
 2. Monopoliya

  Monopoliya Well-Known Member

  Почала писати і навіть слова в речення не складаються(
  Ви не ображайтесь, але де ж ви візьмете гроші, щоб віддати їх людям через рік???Ще й з відсотками?
  Чи не стаєте вдруге на ті ж самі граблі??
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Anylka

  Anylka New Member

  Ну я ж сподіваюся на розумний відсоток, а не такий як там... За рік у мене гроші будуть, мені перейшов у спадок від дідуся земельний пай, з якого можна взяти гроші на кілька років вперед, але проблема в тому що його потрібно переоформити на себе, а для цього також потрібен час! І Та навіть без цього варіанту, за рік гроші можна зібрати, але не за 2 тижні як в нинішній моїй ситуації! Стосовно граблів, то тут я згодна. Стаю... І боюся цього, але ніяких варіантів вирішення проблеми більше не бачу.
   
 4. Patty

  Patty In Love

  Вам 22 роки, Ви вже (!) набрали непідйомних мікрокредитів, для погашення яких шукаєте добрих людей, сподіваєтесь отримати гроші за дідусевий пай «на кілька років вперед» (без коментарів), і так розрахуватись... і взагалі якось розрахуватись.. але десь за рік... орієнтовно... Якщо Ваша зарплата і правда втричі менша, тобто мінімальна, то Ви оптимістка, навіть при безвідсотковому кредиті.. Боюсь, що за рік будете мізкувати (можливо ) ), як віддати тому, хто Вам допоможе . Сума, причина проблем, ваше бачення їх вирішення та решта обставин якось... не сприяють аж таким проявам співчуття та загалом довірі. НМСД.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 5. Sunichka

  Sunichka Well-Known Member

  Ваш вік не є підставою для відмови банку. Тим більше, якщо є офіційна робота. Мій чоловік у 22 роки брав кредити. Правда, суми були невеликі. Мені у 24 роки банк дав кредит 1000 грн. (це був 2011 рік). Вимагали лише довідку з місця роботи. Якщо вчасно сплачувати визначені банком суми і постійно користуватись кредитним лімітом на картці - він поступово зростає.

  Тому, вибачте, але ви або відверто кажете неправду, або щось недоговорюєте. Банк може відмовити в кредитуванні хіба що через негативну кредитну історію - колись брали кредити і не віддавали. А не через вік.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  • Подобається Подобається x 1