Дрібненькі дітки

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем amazon, 28 Січень 2012.

  1. amazon

    amazon New Member

    В мене є ода навязлива думка,яка мене мордує вже 9 міс(відколи вродилися мої малявки).я народила їх в 35тижнів природнім шляхом.Дві дівчинки-Аня і Юля.Вага у нас була 1900(42см),і 2150(43см).І ось нам вже 9 міс,а важимо лише 6600 і 7000,а росту в обох 64,5см.педіатр стогне.що малувато...Були в невропатолога-каже.що ми нормальні,пропорційні,але дрібні.
    Ми одяг носимо зараз на вік 3-6міс!!!!!!!!!!!
    чи є ще хтось такі як ми,або були і виросли,напишіть нам щось,бо я постійнго про то думаю
     
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    За перший рік життя дітки всередньому виростають (згідно стат. таблиць) на 24-26 см. А ваші вже виросли на 64,5-42(43)=22.5(21.5)см. Ви ж маленькі народилися, не хвилюйтеся, з часом наздоженуть. А в підлітковий період може і переженуть.
     
  3. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми народились трохи перношеними ))) на 42тиж, з вагою 2950г і 52см, але зараз малому 2,9 а носимо бодіки де вбільшості написано 12-18м, ну і з вагою теж ми помаленьку ішли в 1р важили 8,9 а зараз ледве до 11кг дотягуємо. Якщо у вас немає ніяких відхилень то переживати нема за що, ми ще звертались до ендокринолога, нам сказали, що то генетично передалось)))
     
  4. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    для мене і Марко -мілкий,худий, тонкокосний і невисокий..зараз нам 1,8 минуло..народилися ми на 38 тижні з вагою 3500 і 53 см..в рік мали 10200 і 76 см...зараз маємо 81 см і більше 11 кг, але на вигляд ну дууууже дрібнюнькі..але то я все з Любком порівнюю..думаю, що не варта зветрати на то увагу, бо все відносно.діти здорові,активні..а говорити педіатру-то їх робота:girl_crazy:...здоровя вашим діткам!
     
  5. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми народились недоношеними на 30 тижні з вагою 1700гр. Коли доці був рочок то дільнича нила шо маленька/худенька/щупленька/дістрофічна... і купу інших дурниць. Важила донечка 6-7кг, але таке пампулясте було.
    Спереживалася я і пішла до інших вже не дільничих лікарів (взагалі не знаю нашо та поліклініка створена... ну хіба для залякування людей). І просвітили мене, що зріст і вага дитини залежить не від того якого зросту/ваги дитя було народженим, а від харчування, способу життя, генетичних схильностей, але аж ніяк від розмірів/ваги після народження. Все на свої місця ставить не рік-два, а підлітковий вік. Тобто дівчатка до 12 років можуть бути і маленькими, але спорт, здоровий спосіб життя і якісне харчування не дадуть маленьким залишитись маленькими.
    Я також недоношена. Маю зріст 155см. Але комплексів з цього приводу не мам.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2012
  6. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Хотіла вам подякувати за дописи,але на вашому форумі від сьогодні-і ще не можу всього збагнути.Я так переймаюся ще й тому,що коли була на узд в 34т-то бедрова кістка не відповідала тижням розвитку.Ось приміром,голова на 34т,живіт-на 34т,а бедро на 32т.Хоча узедист добре знає усю нашу сімю і казав,що він би не переймався,бо дівчатка пішли в мамусю і татка-ми обоє не дуже високі.Я маю 164см,а чоловік 170.Але син наш 7.5років-виглядає на 10.
    Ми були і в ендокринолога-то він казав,що все ще є в межах норми,хоч і в нижній межі:d25:
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  7. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ну ви даєте :girl_nea: Знайшли чим перейматися))))

    Тим більше, що

    Наш Дмитрик хоч і доношений, але вагу набирає повільно. Зараз має 5 з половиною приблизно (Артем у його віці мав вже 6800 г). Плечики такі вузенькі, ніжки і дупця теж дрібнюні. Навіть і не знаю в кого він такий, ми з чоловіком ніби не такої породи :girl_crazy: Але мене то не хвилює абсолютно. Головне, що дитина здорова і нічого їй не бракує.
     
  8. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    а я ще переживала, що моя мала в рік і 7 міс. важить 11.200 ))))
     
  9. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Не переживайте ))) якщо дітки активні і добре розвиваються, то все добре, бо я теж бігала до лікарів, але бачу, що то марна трата грошей і часу. Робота лікаря в нашій країні - це знайти болячку, щоб ви ще раз повернулись ))) а ще краще поставити вас на облік )))
    А я коли почала переглядати свою карточку з дитинсва то побачила, що в 4рочки важила 13кг, такщо збилася з того остаточно ))) і на карточці зазначено "група риска" але виросла ні на що не жаліюсь, у свої 28р вага 48кг, але це ж не проблема ))) тим більше для дівчаток)))
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2012
  10. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Дівчата, ми у свій вік важимо не повних 12! Але я вважаю, якщо дитина здорова, і ніщо її не турбує, то не варто перейматися через вагу чи ріст
    Ми народились на 38 тижні вагою 3900 і 52 см, перші 2 місяці набрали по 900 г, незважаючи на серйозні проблеми із здоров*ям, а далі все повільніше набирали вагу, хоча абсолютно здорові.
    Мені теж всі кажуть, що мала дрібненька, вона не високогоз росту, мабуть, пішла у мене, хоча, це теж не показник, може своє наздогнати.
    Апетит у нас, не можу сказати, що супер, але нормальний
    Але я цим не переймаюсь абсолютно, чи дрібненька чи крупненька - головне ЗДОРОВА
     
  11. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    і моя Роксолюся дрібненька, але вона повністю вдалась в мою сім"ю по жіночій лінії, в мене я, сестра і мамуся дрібненькі), і я тим взагалі не переймаюсь. Хоча багато мамочок, коли ми гуляєм говорять мені, що малява дрібненька, але в мене на то дуже швидка відповідь, вона така дюймовочка як її мама з 34розміром взуття))) Головне, що здорова, активна і життєрадісна!
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2012
  12. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    2 роки і 5 місяців - 11800кг.
    Мало? Нам достатньо. Апетит нормальний, я б сказала -досить непоганий, меню різноманітне, дитина активна, хворіє вірусами і застудами (ттт) рідко...я й непам"ятаю коли таке було.
    Так, виглядає Ромчик дрібненьким і худеньким, при тому що постійно щось жує. Значить такі гени, тай хто сказав що крупні діти - зразковий еталон краси і здоров"я? Тут все індивідуально.
     
  13. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Моя днечка Іруся в свої 9 місяців важить 7900, і дрібненька. Але при тому дуже активна і здорова, нічого їй не бракує. Мама переживає що вона така дрібна, що молодші діти більше важать, але я не переймаюсь, бо почувається вона добре. А народилась, то 3100 важила.
    Як на мене, дитина своє добере, якщо не відразу, то згодом, аби здорова була.
    Казала свекруха що мій чоловік в дитинстві був маленьким і дрібненьким, то не завадило йому вирости до 185см , і важити 93 кг. :)
     
  14. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Нам рік і 3 міс. маємо 11.500))) а ровесники наші мають вагу поза 13 кг, відносимосебе до дрібненьких,але "пампулястих"))):girl_crazy:
     
  15. Lietti

    Lietti New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Ми народились 2,650 і ріст 47 см при виписці похудали і приїхали додому з вагою 2,450, для мене це був стрес, але за перший місяць поправились на 1,500!!!кг і виросли на 7 см!. В рік важили 9,800, як на мене мало. Зараз нам 5 років - і я би не сказала що ми маленькі чи великі - ми нормальні. Але має проблеми з апетитом, не хоче їсти, от коли його постійно заставляєш (його їда для мене як наказання) тоді зразу на очах починають округлюватись лице, а от попустиш і вже вага "на вигляд просто злітає з нього". Нас взагалі до 3 років плутали з дівчинкою (хоча одежа завжди була синього кольору), казали "ой, а у вас така гарненька дівчинка, а дізнавшись що хл. казали - такий дрібненький як дівчинка". Тепер його хоч можна з"заманити" чи шантажом заставити їсти - то одразу дитина міняється. Так що як писали харчування дуже важливе (нам деякі і лікарі в тім числі говорили, що якщо дитина не їсть то нічого страшного, значить їсть по потребі - тепер знаю що це не так).
    А якщо переживаєте про ріст дитини (в свій час я теж тим переймалась), то почекайте, до 10 років маєте багато часу - якщо буде не відповідати нормі (ну і Ви будете переживати) можна здати аналіз на гормон росту, лікування ефективне від 10 до 14 років (це так, на самий худий кінець), але думаю що Ви обовязково виростите великі, адже нехватка гормону росту - це дуже рідкісна ситуація і до того ж на це повинна була б бути якась серйозна хвороба, так що непереживайте і ростіть великі і здорові.
     
  16. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Згадався мені один випадок. Недавно гуляли в парку Костюшки і Артемко почав бавитись з одним хлопчиком. Хлопчик виглядав дуже дрібненьким (десь на рік з чимось), але видно було, що старший. Розмовляв дуже добре, "У лісі-лісі темному" розказав мені з початку до кінця без єдиної зупинки. Активний, цікавий і дуже розвинений як на свій вік....
    Розговорилась з його бабусею. Малому два з половиною. Хвалю її внука. Кажу, що подумала, що він молодший, бо дуже худенький. А вона мені: Ви знаєте, а він народився у нас вагою 700 грам на 27 тижні :girl_impossible: Я була шокована. Уявляю скільки зусиль вкладено в цю дитину, але результат говорить сам за себе. Так що не переймайтесь дрібницями і дурницями, любіть своїх діток і все буде гаразд.
     
  17. amazon

    amazon New Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Дуже дякую вам,дівчатка,за дописи-це справді трохи розвіяло мої думки.Але скажу вам так,я з страхом чекаю весну-бо як мої дівчатка вийдуть надвір без огрядних комбінезонів,то будуть геть мацьопи-ото сусіди будуть що мали обговорювати....Але ж ніхто не бачив якими вони були-жменька тільця....Для мене вони вже великі!!!!!!!!!:girl_in_love:
     
  18. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    от вам немає про що переживати, як про що подумають сусіди?

    :girl_yes2:
     
  19. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

     
  20. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Дрібненькі дітки

    Колись вже писала в темі про вагу на ГВ. Януся зараз важить 10 кг, ріст 83 см. Дільнича завжди охала, що доня дрібна і худа, і настійливо рекомендувала спочатку суміш, потім ранній прикорм... Наш приватний педіатр в свою чергу рекомендувала не паритись дурницями і подивитись на себе :) При зрості 169 см до вагітності важила 51 кг, зараз 55, треба відмовлятись від вечірнього солодкого.. А на зауваження яка доня дрібненька, дааавно не реагую. Головне, що вона добре і різноманітно харчується, на поганий апетит не скаржиться, пісяє-какає-спить нормально, ну а активності ще можемо комусь позичити.