Дротовий інтернет

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем CaddyV, 19 Січень 2013.

  1. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Дівчата, хто мешкає в районі Наукова - Пулюя - В.Великого. Поділіться будь - ласка відгуками про ваших інтернет провайдерів. Цікавить ціна - якість - обслуговування? Дякую. :))
     
  2. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Дротовий інтернет

    У нас кілька років Airbites, спочатку були перебої, бо тільки розпочинали тут в районі, а потім й досьогодні - без проблем. У нас стандарт 60 грн/місяць, працює добре.
     
  3. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Дротовий інтернет

    А яка швидкість?
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дротовий інтернет

    Ми користуємося Інті. дуже задоволена, перебоїв в роботі нема. З плюсів - плата за користування стягується щодня, можливість відключити і-нет коли захочеш (мені то актуально, бо влітку часто на дачі проводили вихідні, чи як в село їїдемо, відключаємо), можливість переглянути баланс онлайн, також поповнення рахунку можливо онлайн, при умові наявності і-нету. Ми платимо 1,55 грн. в день, швидкість - 10Мбіт (є ще 20Мбіт за 1,75грн. і 30Мбіт за 1, 95грн)
     
  5. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Дротовий інтернет

    А є якась мінімальна сума в місяць яку маєте оплатити?
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Дротовий інтернет

    Нема такого, як скажімо не пізніше 25 числа платити 50грн в місяць, платіжки не приходять, як за комунальні послуги. Ви це мали на увазі? Тут клієнт, ну тобто я, сам собі господар - коли хоч можна поповняти рахунок, на будь-яку суму, обирати будь-який доступний тариф будь-коли. Але для постійного доступу в нет, на рахунку потрібно мати не менше 1,55грн. (найдешевший тариф), так як плата знімається щодня в 12:00 ночі
     
  7. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: Дротовий інтернет

    Скажіть, який інтернет є в центрі(початок Зеленої)? Щось нічого не можу знайти
     
  8. liyama

    liyama миється в бані

    Відповідь: Дротовий інтернет

    тут треба пробувати, Один і той самий провайдер в різних района міста і навіть в різних будинках які стоять поруч на одній і тій же вулиці може працювати по різному :) Зазвичай це може залежати від того наскільки йому ( провайдеру) заважають працювати : ЖЕКи , голови ОСББ , голови кооперативів , наскільки вони дають можливість працівникам провайдера оперативно і часто при першій потребі отримати доступ до обладнання , на сьогодні технології інтернету дозволяють надавати цю послугу без проблем і перебоїв легко і просто 24/7/365 , максимум що може статися це перебій на 30 хв раз в рік при зміні ( модернізації обладнання ) , проблем із самим обладнанням у нормальних провайдерів нема , проблеми бувають, якщо у будинку погана електрика , якщо провайдер не має цілодобового доступу до обладнання, наприклад на останньому поверсі живе "бабка патріотка" яка монополізує ключ від даху де встановлене обладнання і не дасть оперативно прореагувати на проблеми з електрикою у будинку. Від цього не застрахований жоден провайдер в тому числі і Київстар який нічим особливим не відрізняється від інших

    ---------- Додано в 21:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:56 ----------

    щодо центру, старий центр Львова ще років з 5 не буде мати ніякого норм інтернету крім ОГО від укртелекому, в силу того що будинки не багатоквартирні , заводити інтернет в будинок де меньше 24 абонентів які готові платити хоча б по 60 грн\ міс кожен, сенсу нема, воно не окупиться за рік і навіть за два , а через рік провайдер вже може припинити своє існування - або його ж витіснять голови ОСББ , голови Жекі - вимагаючи не помірних хабарів , або "бабки патріотки" які будуть жалітися у всі інстанції світу на хлопців які тут щось роблять у неділю вночі, а абоненти хочуть інтернет і в ніч з суботи на неділю в 03:00 ночі і то хочуть за 40 грн :) :) . Очікуйте підвищення цін на інтернет. така тенденція намічається.
     
  9. Fiyalka

    Fiyalka Active Member

    Відповідь: Дротовий інтернет

    Підкажіть буть- ласка, хто користується інтернетом від комкор сервіс, Винники,Чишки, Підберізці, як вам цей провайдер?
     
  10. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Які інтернет-провайдери в Новояворівську? Що порадите)
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Підніму трохи темку. Дівчата писали ще в 2013 році, що задоволені Airbites i Інті. Як вам зараз @Prutylyatko, @Holly? У нас Воля, нет нормальний, але часто вибиває, менша швидкість ніж заявлена. Хочу змінити на інший. Ось зараз пишу через мобільний нет, бо Волі нема:girl_sad:
     
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    Інті мені подобається. Користуюсь ним вже 4 роки на зйомній квартирі. Дуже стабільний. Збоїв в роботі за весь час пам'ятаю дуже мало. Десь 1-2 рази в рік могло бути, що не працював або швидкість дуже падала. Рекомендую, хоча ціни зараз піднялися і виходить не дешево. Але я давно тим питанням не цікавилась, думаю, що у конкурентів ціни на тому ж рівні.

    Надіслано від мого IQ452 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    В нас Аірбайтс вже більше 4 років. В основному задоволені . Правда як якась поломка, то довго чекати майстра , бо до рясного їм далеко)) але благо таке рідко буває. На %80 задоволені)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла з сайтів, airbites надає ще і телебачення? Яка його якість? @algo. Інті - це лише інтернет? @phobika
     
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    не користуємось)
     
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    В мене Аірбайтс теж купа років вже, теж задоволена ним

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    А зверталися із скаргою, були виклики техніків? Потрібно добитися заявки на зразок експертного дослідження, бо може бути проблема в будинковому підсилювачі. Колись там практикували спільні заявки двох підрозділів. Ми практично сусіди, то за 6 років користування інтернетом від ВОЛІ скарг не мала (вибивало інтернет можливо всього 2-3 рази). І на швидкість теж не скаржуся, хоча спеціально її і не тестувала. Хоча якщо брати до уваги вартість, то таки шукала б інші варіанти.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Зі скаргою не зверталась, але часто дзвонила до них зі скаргами. Вони в себе щось там фіксали і якийсь час було все ок. Потім знов починались приколи і так по колу. Якщо чесно, набридли з ними ті коломийки. Дзвонити з мобільного на стаціонарний, всі гроші на них йшли. Ну і дісно, той же airbites дешевший і, судячи з відгуків, якісніший. Буду на нього переходити.
     
  19. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дівчата, порадьте хорошого Інтернет провайдера. Мали Airbites, ним були задоволені. На Волі залишатися не маю бажання.
    Може хтось користується Фрінет?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Ми також не хотіли Волю, перейшли на Комітекс, читала на ФБ про них схвальні відгуки.
    Поки що, за півмісяця, негативних нюансів не було, нет не пропадав. І телеканали у них всі є (IPTV).