Думки про клініку "Новодерм"

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Samosaboy, 22 Листопад 2011.

  1. Samosaboy

    Samosaboy New Member

    Підкажіть щось будь ласка, чи варто туди звертатись
     
  2. dollymom

    dollymom New Member

    Відповідь: Думки про клініку "Новодерм"

    Я там була місяць назад, видаляла бородавки методом замороження. Недорого відносно, і приємно, особливо після відвідування Косметологічної лікарні, що на Чорновола, і чекання в черзі по 2-3 години. І ціна та сама, може 5 грн дорожче. На рахунок серйозніших процедур не скажу.
     
  3. lavender

    lavender New Member

    Відповідь: Думки про клініку "Новодерм"

    Робили кріо бородавок на пальцях рук рік назад: на лівій руці зникли, а на правій знову з'явилися (2 шт, і вже більші). Як на мене, недієвий метод, хіба скласти руки і нічого не робити...Призначили багато різних мазей, толку від них було, а пальці дуже сильно боліли після процедур
     
  4. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Думки про клініку "Новодерм"

    А до чого тут Новодерм? Нам лікар пояснив, що бородавки можуть знов з'явитися, коли імунітет знижується. Тому треба одразу на це звертати увагу і видаляти вчасно.
     
  5. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Думки про клініку "Новодерм"

    Або метод видалення не підходить
     
  6. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Думки про клініку "Новодерм"

     
  7. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Думки про клініку "Новодерм"


    Взагалі про методи лікування є окрема тема. Доньці зараз видаляємо в цій клініці бородавку. Консультація лікаря була повна, прийом відбувається у визначений час, лікар підхід до дітей має.
     
  8. bojkosolomija

    bojkosolomija New Member

    Відповідь: Думки про клініку "Новодерм"

    У клініці "Новодерм" три тижні тому робила лазерне шліфування обличчя після вугрової висипки. Спеціалісти надали мені детальну інформацію до і після процедури. Порекомендували спеціальний домашній догляд. Результатом я дуже задоволена, тому що його видно вже після першої процедури. Рекомендую всім, хто має подібні проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Альона

    Альона Well-Known Member

    Хто саме робив з лікарів?
    Я видаляла родимки ( багато ), робила лазерне шліфування, лікувала нігті від ламкості, трихолога навідувала ( трихоскан, мезотерапія )... часто бувала в Новодермі :girl_in_dreams:
     
  10. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я там з меншою зараз буваю. То прямо біля мого будинку.
    Занесли заколкою якусь інфекцію на шкіру голови. Прописали креми і бовтанку, яку ж там і купила. Вроді помагає. Перше відвідування було десь 150 грн (це вже з бовтанкою), наступні 80 (чи 85 грн).
     
  11. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    З тим, чи допоможе лікування, рано говорити, але організаійні моменти мені геть не сподобалися. Лікарка спізнилася, я мусила чекати (в робочий час!) майже годину, поки вона мене прийме. Зайшла до неї в кабінет, починаю розказувати, а туди заходять-виходять якісь її колеги і вона крім мене з ними ще говорить :girl_devil:
     
  12. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Організаційні моменти в цій клініці дійсно не дуже. Записувала чоловіка на консультацію по телефону (у нього на тлі гри на музичному інструменті з дитинства ущільнення шкіри на пальцях). Дівчина-реєстратор розпочинає по телефону розпитувати: а як це виглядає? Я відповідаю: як нарости на шкірі, мозолі. Вона: нарости???! (з такою інтонацією, ніби мова йде про віспу). А вони схожі на новоутвори? Я починаю дратуватися - а якби йшлося про якусь делікатну проблему, я теж мала б описувати її по телефону в подробицях? Під час розмови реєстратор від когось відмахувалася, зв'язок був поганий, і на середині розмови взагалі перервався (я дзвонила їм на мобільний). Мені ніхто не передзвонив, і ми записалися в Леодерм. Одним словом, театр починається з вішалки, а клініка - з реєстратури.
     
  13. BeSStiya

    BeSStiya Member

    а ціну не підкажете? я, звісно, розумію, що пройшов час і курс стрімко виріс вдічі за цей період, але хоч би орієнтуватися приблизно чого чекати
    на сайті про ціни ані слова((
     
  14. Lyscka

    Lyscka Member

    Сьогодні звертались з приводу лазерного шліфування, ціни космічні в порівнянні з іншими клініками. По телефону під час запису сказали 120 грн 1 см кв,якщо більше 5 см кв, то - 100грн.Записалась відразу на процедуру, щоб не платити консультацію, яка коштує180грн!!! В результаті заплатила за консультацію, бо ціна вийшла 950 грн за одну процедуру, тільки за бороду+косметика по догляду(замовлення в них), та і від лікаря "особливим розумом не пахнуло"
     
  15. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Дівчата на реєстратурі там унікальні. Часто дозвонитися неможливо.
    Я туди ходжу на педикюр вже довгий час, до цього претензій жодних. Хороший спеціаліст у них працює. Рекомендую.
     
  16. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От тому я не люблю клініки в яких потрібно платити за консультацію,я вважаю це не правильно.Спочатку потрібно людину проконсультувати грамотно і вона сама вирішить прийти.Я ходжу на процедури в Лазерхауз,там хороші спеціалісти і будь-яка консультація безкоштовна.Тому вони і мені приглянулись)Та й відгуки в неті про них хороші.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. ksynuchka

    ksynuchka New Member

    Дівчатка, недавно зробила контурну інтимну пластику. Довго вагалась і боялась, але вже маючи значні проблеми зі здров"ям всетаки наважилась. Після розмови з лікарем (яка тривала не мало часу...) зрештою я зробила процедуру. Наразі задоволена результатом, не шкодую, що звернулась саме сюди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    А до кого ви ходили на трихоскан? Вам також вибривали бритвою трішки волосся?
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Вже майже наважилась прибрати шрам з обличчя в Новодермі, але щось відгуки розчарували. Скажіть, будь ласка, чи робив хтось таку процедуру в Новодермі і чи був результат?
     
  20. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    в мене таке відчуття склалось що у новодермі тільки гроші здирають... і всі там якісь недружелюбні, як на рецепції так і лікар Мар'яна Чемерис