Джерело святої Анни

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Gajka, 20 Травень 2010.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Цілющі джерела святої Анни перетворили село Онишківці чи не в найвідвідуваніший осередок паломництва на Рівненщині. У найпівденнішу частину області, Дубенський район, що межує з Кременецьким на Тернопільщині, з їжджаються з усієї України.
    На джерело Святої Анни жінки їдуть за материнством.
    [​IMG][​IMG]
    Може хтось з Вас там був і може поділитися враженнями з іншими?
    Цікаво чи комусь помогло купання в джерелі зцілитися і як саме?

    У нас з чоловіком "проблема" і хочемо спробувати поїхати на декілька днів. Багато начиталася і наслухалася позитивного про це святе місце. Може хтось підкаже чи можна там залишитися на декілька днів (заночувати десь).
    Давайте ділитися.
     
    Останнє редагування: 20 Травень 2010
  2. Радість

    Радість Well-Known Member

    Відповідь: ДЖЕРЕЛО СВЯТОЇ АННИ

    Ми, як їздемо в Почаївську лавру, завжди заїзжаємо туди і окунаємось. Але не з метою фізичного зцілення. Тому на рахунок того нічого вам сказати не можу. Зупиняємось в готелі Почаєвської Лаври. Готель коштує копійки, так що можна і на довше залишитись.
     
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: ДЖЕРЕЛО СВЯТОЇ АННИ

    Але з Почаєва до джерела кілометрів 30. А ми б хотіли біля самого джерела, щоб на службу туди два чи три рази в день походити.
     
  4. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Ось тут є якась інформація, сама шукаю, також дуже хочу з'їздити на вихідних
     
  5. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Дівчатонька,я вам можу допомогти!Я живу в 15 км від того джерела(м.Кременець) і дууже часто там буваю(місце-чудове!!!)Можу розпитатись на рахунок проживання(ночівлі)там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Та це все Почаїв!
    Я вже все перешукала, тому і вирішила тут спитати.

    ---------- Додано в 20:22 ---------- Попередній допис був написаний в 20:21 ----------

    Ой, буду дуже вдячна. Ми з чоловіком хочемо в цю суботу і на три дні. Субота-понеділок.
     
  7. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Покищо знаю точно,що там для паломників точно є якесь проживання,а ще там добудували нове приміщення-незнаю чи воно функціонує як готель...
    На жаль,вже трохи пізнувато...може завтра після 18год поїду туди і уточню
     
  8. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Джерело святої Анни

    дівчата, я вже з сил вибилася писати, що то є святе місце, і писати що туди "жінки їдуть за материнством", меншою мірою-не зовсім правильно, туди люди їздять за зціленням (чи то моральним, чи духовним, чи фізичним), дуже вже обмежується все такими твердженнями.

    Онишківці-то забите село, далеко від траси, можливо, онишківчани здають кімнати, але я не впевнена, ближче, ніж Почаїв (30 км) до Онишківців Кременець (15-18 км), може ходить раз в день автобус (може), але можна без проблем доїхати на таксі з Кременця (напевно гривень 30 в одну сторону)

    Якщо будете в тій стороні-відвідайте також Божу гору (біля села Бережці), це по дорозі з Почаєва в Кременець, якщо їхати в тому напрямку-то буде єдина гора по ліву сторону, там є відбиток стопи Божої матері та джерело ще з часів монголо-татарської орди, коли Божа Матір з"явилася над лаврою


    що ще? :girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 20:36 ---------- Попередній допис був написаний в 20:34 ----------

    то будуть Зелені свята, певно людей буде тьма, в чергах стоятиме, та й місця (якщо вони є як такі, певно забиті будуть, навіть не факт, що в Кременці десь заселетися вдасться)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Всетаки на те святе місце жінки теж їдуть ,щоб помолитись до Анни за материнство,Бо св.Анна довго не могла мати дітей і лише в 40 років завдяки молитві Богові отримала звістку,що вона вагітна...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Це не мої слова, а взяті з інтернету.
    Я сьогодні туди звонила, сказали мені, що вже не записують, бо усе на ці вихідні забито. Тому і питаю тут у Вас, бо мені сказали, що можливо щось у приватному секторі шукати.
     
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Джерело святої Анни

    та теж, але не варто писати, що то конче жінки, конче за материнством
    чи нє?

    я вже не вперше таке зустрічаю, і мене то обурює, бо таке враження, що просто помолитися туди не їдуть, чи якщо жінка вже відчула дар материнства, то їй туди вже теж немає чого їхати
     
  12. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Дівчатка, 20 липня відбудеться проща до озера св.Анни з відвідуванням ще декількох святинь, організовує отець Михайло із с.Лисиничі разом з парафіянами. Ще є вільних декілька місць, охочі - звертайтеся.
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Джерело святої Анни

    джерело
    побачите-зрозумієте
     
  14. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Ми з коханим і ще з декількома знайомими їздили туди в кінці червня. В Почаїв а тоді на джерело. Дужеее красиво, в Почаєві я була вже давно, от на джерелі вперше, вражень дуже багато!!!!!!!! Але скажу,що їхати туди машиною (для тих,хто на один день)значно краще,ніж маршруткою чи групою. Коли Ви самі приїхали, то можете всюди піти і все подивитися і розпорядитися часом так як самі хочете, а групою потрібно йти туди, де кажуть і за всіма встигати,тому я радила б їхати власною машиною!
    Щодо цілющосты джерела: ми їхали просто без задумок щоб зцілитися, але в мене після того мали бути місячні, зазвичай мене трохи болить живіт і некомфортно себе почуваю, а після купання в озері (коли настали місячны за декілька днів) як ніколи нічого не боліло і все було добре!:girl_smile:
    А ще моя сестра з чоловіком кожного року туди їздять і після купання вона майже не хворіє, а того року не їздила і трохи захворіла - збіг це чи дія озера незнаю...Хто в що вірить...
    Але як є можливість раджу поїхати!:girl_yes2:
     
  15. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Джерело святої Анни

    знайшла гарну інформацію
    для тих, кому ліньки ходити лінками, кілька знимок
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  16. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Сьогодні з чоловіком їздили до джерела. Враження неймовірні. Поплавали, посушилися на сонечку, помолилися в церкві, поїли в трапезній, попили травяного чайочку, що варять монашки, набрали додому святої водички.
    Збиралися туди ще минулого року, а вдалося вирватися аж тепер. Не жаліємо і плануємо поїхати ще влітку.
    Ось декілька фото
     
  17. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    А моя коліжанка завагітніла саме після відвідин цього джерела. Збіг обставин, чудо - не знаю, але факт є факт. До того не могла 7 років завагітніти. І обстежувалась і лікувалась. Медики зробили все можливе, а вагітність не наставала. Молились всі постійно. І от в вересні минулого року вони з чоловіком до цього джерела їздили (там вона дала собі слово, що як Бог дасть їм дівчинку, то назве її Анною), а вже в жовтні коліжанка завагітніла і тепер чекають на народження дівчинки Анни.
     
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    І я теж так!
     
  19. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Я також після викидня їздила до джерела і дала обіцянку, що донечку назву Анною. Ось моїй Анічці вже 3,5 рочки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. anfisa

    anfisa Member

    Відповідь: Джерело святої Анни

    Скажіть мені будь-ласка чи всіх впускають на джерело? я читала, що тільки впускають вірян Московського патріархату а інших ні, чи кого щось питали? відпишіть будь-ласка бо дуже хочемо поїхати. Дякую