Ефірні олії: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Xomka, 15 Травень 2009.

  1. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Як тільки потепліло, звідкілясь взялись комарі в квартирі і постійно кусали малого:8: Зловити не було можливості, бо ніяк не вдавалось їх вичислити:ninja: Всіляких рапторів не хотілось використовувати:bad: Коліжанка порадила лаванду. Дійсно, після двох сеансів лавандотерапії десь ті гади поділись нарешті:clapping: Правда в мене трошки голова була квадратова від тих пахощів, так що мінус теж присутній, але зате Олексійко нарешті став непокусаний:xaxa: А у вас є досвід використання ефірних масел?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Коли малий кашляв,то натирали його міксом з пару капель лимону, шавлію,лаванди,розмарину.Також коли я була дуже роздратована,допомагав запах неролі-як заспокійливий, протиапатичний.Лимон-при довгому сидінні біля компютера,цей запах як і мандарин і сосна і троянда знімає стресс ,втому,допомагає відновити впевненіст в собі.Але колись на одній упаковці читала,що вагітним заборонені ванни з маслами-причину незнаю.От шалфей(шавлій)взагалі допоміжний при багатьох симптомах,знаєте колись був старий арабський вислів:"Против власті смертиі растёт в саду шалфей..."А ще багато можна почитати тут
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    До вагітності постійно приймала аромо ванни-мандарин,іланг-іланг,сосна,лимон,евкаліпт,герань.....
    Залежно що потрібно чи розслабитися чи навпаки підняти тонус (особливо якщо на роботу в ніч )
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Для мене однозначний позитив - використовую і в арома-лампі з анти-септичною, релакційною метою, і в скляному інгаляторі при ЛОР-захворюваннях.
    Мінуси - особисте несприйняття чи алергія на окремі масла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Я використовую масло лимону і шавліі при нежитіі для інгаляцій суміш-інгалор. А більше не пробувала
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Також використовую і в інгаляторі, і в арома-лампі. А ще, коли сильний нежить, то беру з собою хустинку, яку змочую евкаліптом (трохи допомогає). Часто використовую також сосну - в аромалампі. Сосна є сильним антисептиком.

    Вважаю, коли немає алергії на них, то це лише позитив.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Позитив...якщо не переборщувати і нема алергії. Додаю до масажного масла, ліметта(заспокійливе), мандаринове,апельсинове(дренажне), кокосове(від зморщок):y:
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    В мене завжди є ялицева олійка на випадок нежиті чи підозри на простуду. Натираю нею і себе і дитину, і пару крапель вдома на воду залишаю...
    Апельсинову олійку маю для настрою бо дуже її люблю ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Дівчатонька а як ви готуєте ванну з ефірними маслами , тобто маю на увазі пропорції?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    тутможна глянути,але зазвичай до баночки з маслом, додається інструкція,скільки чого куди крапати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    а я апельсинову олійку додаю до кремів до лиця. у мене дуже суха шкіра а після цього як почала додавати до кремчиків олійку сухість пройшла. і шкіра лиця супер. :girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    а я попробувала для себе косметичні олійки ароматика (в Космо купляла)
    взяла для повік і вій, і для шиї і грудей.. дуже файне.. то все полишала в мами, їй більше треба... вона робить регулярний масаж, а я підтримуючий...
    так всякі косметичні олії і + ефірні, що дають підтягуючий ефект, протизапальну дію, тонізують, коротше всяке...:)

    купила собі ефірну олію лаванди, щоб краще спати... але щось на мене вони не дуже впливають... тим більше не можна вагітним, гіпотонікам і ще комусь...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Користуюсь ефірними і жирними олійками давно. Переважно для догляду за волоссям їх використовую. Дуже люблю лимонну, іланг-ілангову, олійку виноградних кісточок і ромашкову. Додаю до масок для волосся або з суміші самх олійок роблю маску перед миттям.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Дівчата, а де у Львові можна купити ароматичні олійки? Так, щоб був широкий вибір і обізнаний консультант?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Олійок ароматичних багато є в аптеках DS, трохи менше - майже в кожній аптеці.
    Я використовую лаванду для відлякування комарів, та й навіть коли місце укуса помастити олійкою, то перестає свербіти.
    Шавлію додаю у ванну, коли є підозра на простуду, особливо нежить, гайморит..
    Мандаринову, коли була вагітна, втирала в живіт, розтяжок немає.
    А в аромалампі і ванні використовую купу інших, в залежності від настрою...
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Я також сьогодні бачила в аптеці DS в ВАМі на Науковій, але там невеличкий вибір. А от в маленькому магазинчику, називається, здається "Мильні скарби" в тому ж самому ВАМі вибір значно більший) Накупила собі під настрій купу всього пахучого)
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Може бути, у DS на Санті-Барбарі там дійсно достатньо всього, ще й креми, масочки на їх основі , по крайній мірі 3 тижні тому, були...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Знаю, що біля готелю ЛЬвів відкрили ДЦ- аптека... там багацько всякого для краси і здоровя...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    Використовую лимонну олійку від головного болю,особливо як була вагітна і мігрені мучали, також будь-які цитрусові олійки додаю у ванну і просто нюхаю для тонусу і подняття настрою,ялівцеву-при застуді додаю у ванну ,натираю п яти та груди,лавандову -класично від молі
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Ефірні масла: позитив чи негатив? Ділимось досвідом.

    практично весь холодний сезон (читати сопливий сезон) використовувала соснове ефірне масло (з розрахунку 1-2 краплі на 10м2) для дезинфекції повітря. розмаринове використовую в косметичних цілях, додаю 1 краплю коли мию голову в шампунь. дуже люблю жасминове для підняття настрою (краплинка-дві на хусточку, або на зап"ястках)
    маю трохи і негативного досвіду - коли тільки починала користуватись ефірними маслами, то влила (саме влила, а не накапала:)) забагато евкаліптового в інгалятор. отримала головний біль від передозування. до сих пір не люблю запаху евкаліпту:)
     
    • Подобається Подобається x 3