Екскурсії, тури та інші різновиди цікавого дозвілля для дітей

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем marianast, 8 Травень 2019.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    Давайте ділитись цікавими локаціями- куди варто поїхати сім’єю чи колективом школярів. Агенства пропонують безліч варіантів, але вибрати без реальних відгуків дуже складно. Особливо коли мова йде про поїздки для школярів.
    Для сімейної поїздки в сонячний, теплий день рекомендую Рівненський зоопарк. Не чекайте чогось екстра класу- там досить просто, але просторо, зелено і затишно. Мені подобається значно більше ніж київський.
    Також можна відвідати зоопарк в Меденичах, але спеціально туди їхати не рекомендую. Хіба що дорога пролягатиме повз нього. Або як варіант поїздки для молодших школярів.
    Нам не сподобався Дельфінарій. Можливо якщо їхати класом буде яскравіше. Ми їздили сім’єю, нам було скучно і прикро за дельфінів.
    Дуже чекаю відгуків про цікаві і яскраві поїздки для школярів.
     
    Останнє редагування: 9 Травень 2019
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ще Луцький зоопарк цікавий, поряд парк та Луцький замок.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    як на мене. то він просто жахливий. Звірі занедбані, в більшої половини маленькі клітки. Взагалі дуже тісно, людей запускають купу. Шум, гам. Бідні ті тварини(( Коротше, вперше побувала в зоопарку і більше не хочу. До сих пір перед очима великі птахи, які злітають вгору і вдаряються в клітку кожен раз(. Взагалі раджу сто раз подумати, перш ніж йти з дитиною в зоопарки (в тому числі контактні), дельфінарії і тд. Про цирк і мови нема. Ну жорстоко якось це все, хоч я себе особливою природозахисницею не вважаю
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Рекомендую притулок ведмедів "Домажир".
    Вражень - море. Як приємних так і не дуже .
    Це місце не для заробляння грошей - а для порятунку тварин.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Недавно знайомі ділилися чудовими враженнями з відпочинку на ранчо ''Скарбова гора, а діти з таким захопленням розповідали про ослика Аделаїду :)
    Ще чула хороші відгуки про ''Медовий блюз''. Для дітей там хіт - поїздка на тракторі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ми з класом їздили. Там гарно. Є тваринки, екскурсія на пасіку в костюмах. Є велике приміщення організувати пікнічок. Нам сподобалось:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Ми також були, все класно, гарно про бджіл розказують-показують, а от поіздка на тракторі не сподобалась, може тому що були діти років 12, і ще неймовірна жара ( то був минулорічний травень, а не теперішній), ні хмаринки, спека, ідеш по полю без накриття туди і назад десь всього 30 хв, внизу трава, збоку трава і все...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Sheremeta

    Sheremeta Member

    Домажир просто супер місце!! Дуже рекомендую) замість цирків, зоопарків і тим паче дельфінаріів((( діти мають розвиватися не через споглядання як знущаються над тваринами( а в домажир і нам провели чудову екскурсію, розповідали як ті ведмеді до них потрапили, через що пройшли і як їх лікують. Там цілий мед центр для них є) і цікава поїздка для цілого класу в медовий блюз, ще є ферма равликів, можливо хтось там був? Не знаю, наскільки це цікаво для дітей?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Рекомендую с.Старичі , майстер-клас по розпису Яворівської забавки. Діти в захопленні.
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не знаю, чи це можна так прямо до екскурсії віднести, але дуже гарний варіант для поїздки за місто. Це Крехівський монастир, за Жовквою. Дуже гарно там і така благодатна, спокійна атмосфера на території. За монастирем в лісі є джерело і печери, то теж дуже цікаво туди йти, тільки взуття треба брати зручне, бо не так легко там добратись. Мені там дуже сподобалось, Ані моїй теж.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    А хтось їздив у Стратч на Галицьку здобу? Вартість і чи цікаво було
     
  12. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Ми з класом їздили в Гавареччину...Пройшло майже два місяці, малі тільки про ту екскурсію і згадують. Ну дуже їм сподобалось! Був майстер-клас по ліпленню з гліни, майстер-клас по робленню ляльки-мотанки, катання на конях і на джипах. Для батьків окремо, для дітей окремо-готувалася їжа-куліш, шашлики, узвар, мисливські ковбаски. Діти у захваті! Домовлявся наш батьківський комітет заздалегідь, дзвонили і узгоджували дату і час екскурсії.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчата, чи можете порадити хороших і відносно не дорогих перевізника щоб завезти школярів на екскурсію?
    Терміново треба:girl_yes2:
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    А хто проводив майстер класи і катання?
    Там в Гавареччині є організатор якийсь??
     
  15. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Так, мiсцевi мешканцi самi проводять всi Майстер класи, катають, готують. Вони на тому спецiалiзуються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Zaychenya може підкажете, що ще по дорозі в Домажир можна відвідати (якщо їхати з сторони сокільники-ашан по об'їзній)? Чи є щось цікаве і маловідоме в селах, які проїжджаються?
     
  17. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    На жаль - ні. Сама довго шукала де б то вибратися. Я в околицях не дуже орієнтуюся.
    --- дописи об"єднано, 18 Травень 2019 ---
    З якого віку діткам підійде? Чи можете коротенько написати тут чи в пп по цінах, контакти. Дякую
     
    Останнє редагування: 18 Травень 2019
  18. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    @Zaychenya може підкажете, що ще по дорозі в Домажир можна відвідати (якщо їхати з сторони сокільники-ашан по об'їзній)? Чи є щось цікаве і маловідоме в селах, які проїжджаються?
    Доброго дня. Можк сказати про Яворівський напрямок. З Домажира в бік Новояворівська можна заїхати в Страдч та заповідник "Розточчя". В заповіднику є музей, були восени. Дітям сподобалося. В Страдчі - церква(для старших) і печери.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, якщо їхати з дітками в Меденичі, то з чим їх можна поєднати?
    Що цікавого є в тому напрямку?
     
  20. Yavorchanka

    Yavorchanka Member