Екстракорпоральне запліднення

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Karolinka, 26 Грудень 2007.

?

Яку клініку рекомендуєте у Львові

Голосування закрито 22 Липень 2022.
  1. Альтернатива

    54,5%
  2. Клініка Стефана Хміля

    0 голосів
    0,0%
  3. Мати і Дитина

    9,1%
  4. Інтерсоно

    36,4%
  5. Парентс

    0 голосів
    0,0%
  1. Karolinka

    Karolinka Member

    Привіт усім! Плануємо робити штучне запліднення. :)
    Поділіться, будь-ласка, інформацією - може, хтось робив, має якісь враження або поради? Дякую.
     
  2. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    ЕКО не робила, бо потреби нема ...Думаю , що за планування дитинки візьмемося за рік)))але рада за Вас , що Ви наважились. Єдине, що чула, часто буває , що розвивається 2 і більше плода і на ранніх стадіях мамі пропонують залишити лише одного. ...От це жахливо , хоча, моєї мами знайома прекрасно народила двійню, от тільки лежала всю вагітність, але хіба це так страшно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Karolinka

    Karolinka Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Дякую за підтримку. Цікавлюсь тим питання вже давненько, багато читала в інтернеті, спілкувалась з лікарями і хотіла би знати думку тих, хто вже робив запліднення Invitro.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    А Ви звертались в Інтерсоно??? знаю, що багато мамусь там проходять курси для вагітних, і кажуть , що там досить потужні спеціалісти
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    А ви обстежувались і Вам сказали що invitro- це єдиний вихід?
     
  6. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    дівчата, не хочу нікого образати, але людина прийшла за конкретною інформацією. не сипте сіль на рану зайвим розпитуванням;):shutup:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Аскорбінко, я питаю тому що знаю дівчат, яким сказали що це єдиний вихід, але пролікувавши гормони (довго і нудно і у хорошого лікаря) все було ОК. Хіба біда з матковими трубами- то це практично єдиний варіант жіночої неплідності.

    Щодо самого запліднення- чула гарні відгуки про "Інтерсоно". Бажаю тільки позитивного результату з першої спроби!
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Я не можу завагітніти, але ніколи не піду на екстракорпоральне запліднення. Чому?
    Для цієї процедури жінці стимулюють суперовуляцію, в результаті якої отримують кілька яйцеклітин. Після того, як їх запліднюють сперматозоїди – виникає кілька маленьких життів. Репродуктологи називають їх ембріонами, але це вже життя! Кожен з них має ті ж самі гени, що і через рік чи 20 років. В них вже є записаний весь план розвитку на все життя, для прикладу, вже записана інформація про те, що через пару місяців волосся почне рости, а років через 50 почне сивіти... Далі вибирають тільки 1-2 ”ембріони”, щоб пересадити в матку, а решту...
    Навіть, як все вдасться з першого разу, як жити з думкою, що через мене вбили кількох моїх дітей.

    Якщо б поміняли лікарську методику, робили так, як в природі, а це переважно 1 яйцеклітина, не було б вбивства лишніх „ембріонів”. І то, буде мучити сумління, якщо дитинка не приживеться після імплантації.

    Морально прийнятна була б наступна процедура: одну яйцеклітину помістити в матку і внести сперматозоїди. Можете поцікавитись в своїх репродуктологів, чи роблять вони таке.
     
    • Подобається Подобається x 12
  9. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    А що мішає вам виношувати усіх? У Інтерсоно була запліднена четвірня. Жінка народила три синочка і лапочку дочку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    А ви знаєте, що в цій жінці зробили запліднення тільки 4 яйцеклітин, а не 9-10?

    Дякувати Богу, що народились всі четверо! На жаль, є багато випадків, коли, все закінчувалось зовсім не так. Щоб не ризикувати життям всіх чотирьох, по-правилах, в матку преносять переважно по одній - дві дитині, аргументують тим, що вони вже точно виживуть. Але скільки жертв і втрат ради цього...
     
  11. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    А я іншої думки. Якщо жінка бажає мати власних дітей то це єдиний вихід. Радість материнства затьмарює все, і жінка не є жінкою якщо не зробить всього можливого щоб притулити до себе свою дитинку. Не роблячи цього ви не тільки не вбиваєте тих ембріонів що незмогли приживитися, ви недаєте можливості народитися сильнішим. Ще досить донедавна як з дітьми було? Бог дав, Бог взяв - виживали найсильніші. Я думаю тут теж тільки Божа воля, якщо котромусь ембріону суджено народитися то це тільки Божа воля, як ні то ні.
     
    • Подобається Подобається x 12
  12. patrol

    patrol Загублений

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Привіт! Нещодавно робили екстракорпоральне запліднення. Уточніть, яка інформація Вас цікавить, з радістю розкажу усе, що знаю.
     
  13. Karolinka

    Karolinka Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Привіт! Цікавить мене:
    чи з першої спроби у вас все вийшло?
    скільки аналізів прийдеться робити і де?
    на скільки часу прийдеться відриватися від роботи?
    на що розраховувати по фінансам?
    де ви робили і в кого (якщо не секрет)?

    В нас погана сперма (живчиків практично немає), у мене кажуть все добре (на перший погляд). Я так зрозуміла, що з такою спермою потрібно робити тільки екстакорпоральне (можливо + іксі).
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Я знаю що існує державна програма на ЕКО вона безкоштовна.
     
  15. patrol

    patrol Загублений

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Привіт.
    1. Слава Богу, так.
    2. Точну кількість аналізів не пам"ятаю, приблизно 10 для жінки і 4 або 5 для чоловіка. Перелік аналізів дають надрукований у клініці, робили їх у лабораторії "Євролаб" на вул. Нєкрасова. Деякі (снід, кров на RW, заг. аналіз крові у поліклініці за місцем проживання).
    3. Приблизно один раз у тиждень протягом двох місяців.
    4. Нам повністю обійшлося у 3000 дол.
    5. Робили у Івано-Франківську, там є державний центр репродукції людини. Вибирали між Львовом, Київом або Польщею, але у мене є знайомства у МОЗ, і ті люди сказали, що найкращі результати в Україні у Івано-Франківську. В приватному повідомленні скажу, до кого звертатись.

    На рахунок поганої сперми. Якщо ви робили аналіз на Короленка, то дані цих аналізів не мають інформативного навантаження для екстракорпорального запліднення. На сперму повинен дивитись ембріолог, та оприділяти не кількість живчиків, а т.з. &-форми. Коли ми вперше здали аналіз у Франківську, то мені також сказали що показники не добрі, але призначили лікування і вже через місяць аналіз був задовільним. Перед тим я півтора року лікувався у Львові, приймав купу дорогих ліків, але результату не було.
     
  16. nataljuska

    nataljuska Загублений

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Привіт всім. Хто користувався послугами клініки "Інтерсоно"?
    Які результати що стосується ЕКО?
    Чи варто робити в цій клініці, чи все ж їхати у Київ?
    Щиро вдячна за відповіді.
     
  17. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Тему давно ніхто не піднімав. Я не для себе питаю, а для сестри. Вона вже 12 років не може завагітніти. ЇЇ історію я писала в розповідях про пологи, допис 575 сторінка 58. Якщо хтось має досвід штучного запліднення будь-яким методом, поділіться інформацією. Дякую
     
  18. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Якщо Ви читали першу сторінку, допис 8, то знаєте моє негативне ставлення до штучного запліднення і найбільше через вбивство чи замороження "лишніх ембріонів". А тут недавно прочитала на сайті Інтерсоно таке:

    "Пропонуємо нашим клієнтам так звані "дружні" цикли - запліднення in vitro в природньому циклі, тобто, відбувається дозрівання яйцеклітини в природньому циклі, а от запліднення здійснюється у мовах in vitro (в умовах лабораторії). Переваги "дружнього" циклу: економія грошей на стимулюючі препарати; максимальне невтручання в організм і наближення до природнього настання вагітності; уникнення багатоплідної вагітності і ускладнень, пов'язаних з нею. "Дружні" цикли показані жінкам з природнім ростом фолікула і бідною відповіддю на стимуляцію - в таких випадках ми використаємо ту єдину яйцеклітину, яка і так самостійно утворюється і дозріває в жіночому організмі, і при вдалому заплідненні та розвитку ембріона шанси завагітніти становлять не менше 25-30 відсотків на перенос (для жінок віком до 38 років)"

    Якщо вже хтось наважився іти на процедуру штучного запліднення - треба обирати саме цей варіант, бо тут життя одного ембріону, а не 5-10. Хоча і тут страшно маніпулювати людським життям - а якщо дитинка не зможе імплантуватись в матку, шанси все ж таки 25-30%... :sad:

    А може вашій сестрі не потрібна ця процедура, бо Ви пишете, що в неї були ще 2 вагітності... Можливо все вирішиться, коли виявлять причину, чому вагітність не розвивається. Можливо причиною є інфекція: токсоплазмоз чи хламідіоз, імунологічний чи генетичний фактор.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Вона стільки років здає різні аналізи, точно ніяких інфекцій нема, пригадується, що не дуже добра в неї прохідність труб.
    Дуже дякую, обов"язково позвоню в Інтерсоно.
     
  20. Лілія

    Лілія Well-Known Member

    Відповідь: Екстракорпоральне запліднення

    Дівчата, всім привіт!
    Mira,
    як я розумію, сестрі вже років 30. Раджу не затягувати з рішенням стосовно ЕКЗ, бо на жаль, час ворог для нас, жінок, і з віком проблеми безпліддя усугубляються.
    Стосовно непрохідності труб, то нехай сестра пройде обстеження. Якщо вони й справді не прохідні, то вона може оформити Державну програму ЕКЗ.