Електрична духовка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем ясюня, 6 Листопад 2010.

  1. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Шановні форумляни! Підкажіть , на що звернути увагу при купівлі електричної духовки? Які у них бувають плюси та мінуси. Яка модель якої фірми у Вас і як служить ? Чи вартує брати з функцією самоочистки? Як вони щодо споживання електроенергії ( не по папірцях а по факту), якщо часто пекти? Дякую за всі підказки та відгуки, бо збираюсь купувати по інтернету.

    Застереження: Бажаючим поговорити про місце їх продажу варто звернутися в гілку реклама.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Лютий 2011
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Електрична духовка


    По 1. Звертайте увагу на те, чи вона вам зручна. Бо та ручка, яка вас дратує, буде дратувати наступні роки, і вже через місяць (якщо ви часто печете) вас не будуть турбувати лишні гроші за світло, лише та ручка, через яку ви попеклися. І повторюсь, беріть максимальні можливості при вашій сумі. Бо я вже використовувала і гриль, і верхній і нижній нагрівач, і обдув, і одночасне приготування короче все. І якщо почитати інструкцію і знати що і до чого, то французькі еклери стануть реальністю.
    Звісно на фірму звертати увагу.
    А ще на поверхню. В мене наприклад дверка зеркальна, і якщо на неї попаде вода, воно такими плямами розпливається, виглядає дуже гарно якщо чисте, але я кожного свята драю ту дверку до блиску, бо на кухні вода бризкає і пара.
    4. А що таке функція самоочистки? Якщо є таке чудо, я б не думала. Хоча слабо уявляю як це.
    Ну і ще ви написали, що по інету купляти будете, підіть спершу по магазинам, знайдіть модель, а тоді купіть по інету, бо чесно, зручність в духовці посідає не останнє місце. Я в тій, що в моєї мами, вже стільки разів пекла руку, що вся в полосочках з одного боку..
    А взагалі електрична духовка то свято для господині. Ага, ще тільки щоб той таймер і дзвіночок поголосніше був))
     
  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Я взяла з цією функцією бо думала, що мити не треба буде. Вона просто нагрівається до 500 С і весь жир перегорає, але потім все одно треба зняти бруд. Плюсом є те, що тепер не використовую засобів для чистки духовок і застигшого жиру. Мінусом - багато жере електроенергії, якщо користуватися цією функцією і потрібно мати дуже хорошу проводку вдома. Дуже тішуся, що маю купу програм, але використовую лише основні: гриль (є кілька рівнів потужності), вкл. верх, низ або обидва разом, з конвекцією або без, режим приготування йогуртів, сушка фруктів, функція відкладеного старту, функція підрум/янювання. Режими типу "м/ясо", "бісквіт", "бізе" не включаю, бо все одно самостійно виставляю температуру і час готування в залежності від об/єму страви.
    Дверка в мене не нагрівається, але коли духовка охолоджується після відключення, то таке враження, що на кухні вітер віє.
     
  4. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Електрична духовка

    А диму нема? Ну жир же ж димить і вонючий мабуть..
    І як потім знімати той перегорівший бруд, легко? Бо я якщо десь не побачу пляму на дні, то на наступний раз воно перетворюється в такий наліт, що навіть засоби не беруть, тільки дротики жорсткі і сила.
    В мене зверху видно ті отвори, я на дверцю мокрий рушник кухонний вішаю, і вона поки охолоджується, то ще й рушник сохне))
     
  5. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Трохи димить, але тільки спочатку, коли нагрівається, якраз той наліт вигорає і перетворюється в пил, який легко зняти вогкою ганчіркою після вистигання.
    Я теж :girl_curtsey:
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    в мене те саме - все мушу її драїти, бо дуже плямки видно :girl_devil:, зате як надраєне - можна замість дзеркала використовувати:girl_curtsey:.
    Вартує - весь жир і бруд дуже легко зчищається - просто провести ганчіркою і все. навіть якщо все було заляпане жиром.
    Щодо моделі - у мене Gorenje, задоволена, коли нагрівається, то дверка все одно холодна - тобто дитина не попечеться. Єдине, що шкодую - що не взяла з телескопічними спрямовувачами, мені здається, що вони мали б бути зручніші. Всім задоволена, особливо функцією інфрачервоного нагріву - за 3 хв маю золотисту шкурку. Ще з плюсів - замок від дітей, бо моє чадо дуже любить крутити там все, що бачить. Мінусів наразі не спостерігала...Скільки бере електроенергії - поняття не маю, я з тих, що
    :girl_crazy:, так що не знаю, чи економна вона, чи не дуже...
     
  7. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Дуже всім дякую за відгуки. Бачу що функція самоочистки мені мабуть не підійде. Я про потужність споживання електроенергії питала - не з точки зору грошей за неї, а чи витримає моя злополучна проводка в під"їзді. Ми в квартирі всі дроти поміняли, але в підїзді до квартири - то старі , ще радянські. І я вже з ними мала казус - включила нагрівач проточної води на повну потужність і виключила світло всьому підїзду... :girl_impossible:Того і переживаю.
     
  8. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    В нас в квартирі стара, ще 20ти річної давності проводка. Порадьте, будь-ласка, чи варто брати газову плиту з електричною духовкою, бо то моя мрія?
     
  9. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    В мене така сама ситуація була, мусіли кидати окремий провід, бо часто електрику "вибивало"
     
  10. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Я колись так робила, коли на квартирі жодного зеркала не було, згиналась втроє, і дивилась чи до смаку одіта))

    А щодо проводки. Викликаєте електрика, і він вже дивиться, що витримає, а що ні. Можна справді від щитка окремо проводку зробити саме для духовки.
     
  11. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    а щось можете сказати про духовки Piramida:girl_in_dreams:
    бо дешевші трохи

    ---------- Додано в 16:22 ---------- Попередній допис був написаний в 16:21 ----------

    з телескопічними направляючими в неті 2500 грн
     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

     
  13. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    ми купляли Гореньє, радили як найкращі саме меред ел. плит
     
  14. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Електрична духовка

    Я практично все життя користуюсь електричною. Спочатку була Електа, недавно батьки поставили Норд. В нас з чоловіком Бош. Якщо зовсім чесно, то суттєвої різниці я не бачу. Бо всеодно грію і верх і низ, температуру регулюю на око. Єдине, що зручно коли є таймер , але його можна окремо купити. В Боші ще є функція конвекції - я часом включаю. Але знову ж таки - якби не було, я б так само з задоволенням користувалась. Можливо я просто не готую ті страви, для яких вона є вкрай необхідною?:girl_in_dreams:
     
  15. Venus

    Venus New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    В мене вже кілька років електродуховка SIEMENS. Дорога. Памятаю, коли чоловік купив, то аж завмерла, коли ціну почула:girl_cray:. Зате тепер, коли вже ціна забулася, навіть не уявляю, що би я робила без неї.
    Мала колись газову - то така морока! Залежить від тиску і якості газу, а вони завжди різні.
    Випікаю в духовці все можливе - торти, дріжджове тісто, безе(можна виставити 100С і пекти скільки завгодно). Запікаю постійно мясо, рибу, картоплю. Використовую замість мікрохвильовки - грію їжу.
    Навіть стерилізую банки для заготівель на зиму - в основному маленькі, під варення: помила, поставила в духовку при 100С на півгодинки - і все!
    Крім того я читала, що електрична духовка здоровіша. Газова сприяє утворенню канцерогенів у їжі. :girl_cool:
    Ще важливий момент - таймер! я його використовую, навіть коли не користуюся духовкою - він же самостійний! Наприклад, коли готую макарони! Для мене це дуже цінна річ!
    Сподіваюся, ця інформація комусь допоможе:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Електрична духовка

    в мене духовка електрична фірми Кайзер, є вертел для курки -гриль, є решітки для грилю ,є дві плаваючі рейки і скляне деко для випічки, конвецію використовую дуже часто+ каталітична очистка

    ще дуже зручно, коли відкриваєш духовку , то на дверцяті намальована страва , температура і режим готування, щоб кожен раз не заглядати в інструкцію.
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    Якщо я не помиляюся, то made in china, тому і дешеві
     
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

    У мене такий Hotpoint-Ariston. Брала, бо дуже сподобався зовнішній вигляд, у мене ще такого ж типу газова поверхня.
    Пече добре, хіба що знизу не сильно "рум"янить", але пропікає нормально. Газова пекла набагато гірше.
    Трохи є геморою з пригорілим жиром, як тут вже вище писали, але це як у всіх духовок без функції самоочищення. Щоб там сильно впливала на вартість електроенергії - не скажу, зрештою, я не печу цілодобово, та й газ тепер також недешевий. З хорошого - має таймер, відкладення часу (можна звечора поставити горщики і підгадати час так, що на сніданок будете мати свіженьку страву), є досить багато режимів, втім, я все-одно використовую тільки два. :) Дверцята практично не нагріваються; коли спече, починає дзенькати.
    Що не подобається - стерлися позначки біля ручок, хоча на плиті міцно тримаються, і це притому, що я її мию набагато частіше. Не знаю, чому так. Позолота за чотири роки стала блідішою, але і далі більш-менш рівномірна.
    В принципі, я нею задоволена.
    А стосовно проводки - чоловік поставив мідну і поміняв сам автомат, тепер можемо вмикати хоч все відразу, навіть забули, що колись вибивало. Та й у під"їзді змінили щиток (нам пощастило, бо таку умову енергетики виставили магазину, який відкривався у нашому домі).
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Електрична духовка

     
  20. Bublyk

    Bublyk Member

    Відповідь: Електрична духовка

    А що про електоенергію скажете? Багацько "жере", чи не дуже? Ви тут пишете, що годинами безе випікаєте - то як потім то відображається на лічильнику?