Електронна книга (e-book)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Ashlie, 17 Березень 2011.

  1. Ashlie

    Ashlie Member

    Купила собі рідер. Дуже задоволена. Очі не стомлюються при читанні, зникла проблема де тримати куплені книги.
    Ось така у мене
    [​IMG]
    Хтось ще користується?

    Я купляла за 1730 грн. Бачила у магазинах моделі трохи більше за 1000 грн, але там екранчик невеликий. Важко віддати спочатку стільки грошей, але воно того варте
     
    Останнє редагування модератором: 17 Березень 2011
  2. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Моя сестра купила мамі таке:
    [​IMG]
    але поки що ще не віддала їй. а сама трохи читає :D Подобається. Зручна штука, легенька, а поміщається купа книжок і воно не світиться, тому на очі нема навантаження великого
     
  4. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    мені чоловік подарував таку лялю - PocketBook Pro 602:
    [​IMG]
    незамінна штука, особливо під час годування дитини/гуляння/колисання:d25:. книги можна перетворювати в аудіоформат, робити цитати, нотатки. є перекладачі, bluetooth, одним словом, для любителів читати - те, що треба:good:
     
  5. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    і у нас Kindle. Суперова штука-інтегрована з величезною книгарнею на Amazon. Крім книг дозволяє передплатити підписку на періодику недоспупну у нас:)
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    у мене теж кіндл, абсолютно ним задоволена
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    А ви замовляли з амазону до України ? Моя сестра в Польщу замовляла. Цікаво,бо я чула, що амазон не доставляє до нас такого товару, лише диски CD та DVD можна замовляти...
     
  8. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    я собі пригледіла Assistant AE-702 в Шоці за 1300. ось такий:
    [​IMG]
    читала на розетці хороші відгуки за цей рідер. ось тепер чекаю на стипендію... ^.^
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    так, при тому замовили ще обкладинку, її доставили десь через 2 тижні, а на сам Кіндл довелось зачекати трішки довше. Доставка без проблем, принесли додому:)
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Я теж замовляла напряму з Амазону. Отримала рівно за тиждень з моменту покупки.
    Просто в них є неамериканська версія кіндла. там просто в комплекті нема кабелю на розетку, лише до комп"ютера.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    ого!Так скоро! Моя сестра в Польщі замовляла перед новим роком, а отримала десь в кінці січня.
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    це все і пояснює.
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    ми замовляли раніше, але їх розкупили і довелось "стояти в черзі" за новими. тут свого часу хвалилась
     
  14. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Дуже хочу ел.книгу, але чоловік переконує, що за такі ж гроші краще купити невеличкий нетбук. Мовляв, і книжки читати можна, і на Посиденьки заходити:girl_in_dreams: А Ви, дівчата, як думаєте?
     
  15. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Ого! Він такий дешевий??? Круто!
    Хочу! Хочу! Хочу!!!!!!
     
  16. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    наскільки мені відомо, нетбуки коштують в районі 3000 грн, а ел. книги вдвічі дешевше. а якщо брати дорожчу, то там і вай-фай буде, і аудіо-відео. імхо ел.книга зручніша для читання у тому ж транспорті чи в ліжку. нетбуки для того трохи загроміздкі. я спершу теж хотіла нетбук, хоча маю ноут, але він заважкий, щоб щодня з собою носити. а потім побільше почитала інфо, вирішила, що ліпше ел.книгу.

    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:08 ----------

    то якраз на нього знижку зробили, коли ходила дивитися. після 20-го вже буду зі стипендією, то піду конкретно так роздивлятися, щоб помацати і консультант продемонстрував. ^.^
     
  17. Ashlie

    Ashlie Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Спочатку визначіться, з якою основною функцією хочете придбати прилад. Якщо лише читати - то тільки рідер, бо очі не так втомлюватися будуть, він менший і зручніший. Якщо основний акцент робите на інтернеті - то можнанетбук, але з нього довго не читатимеш, монітор як не як. Я перед тим як купляти рідер консультувалася з одним реалізатором техніки. Він теж мені радив купляти нетбук, але зразу сказав: що багато з монітору не прочитаєш. а у мене ще зір поганий, так що ставка зробилася на рідері.
    PocketBook випустив недавно планшетник під виглядом електронної книги. Але плюс до цього у ньому є купа функцій, а саме: вай-фай, блю туз, ігри... короче: у ньому є все, він тільки не дзвонить ;) Але у неті на нього було дуже багато негативних відгуків, багато недоопрацювань, прошивки остаточної не випустили, дефектів купа. Візуально корисна річ. Такий собі МініПК. В січні коштував трохи більше 2000 грн
     
  18. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    практичне питання - з Kindle емейл почитаєш/попишеш? і як щодо вбудованого доступу до Інтернету - правда Free?

    екрани нетбуків/планшетів і читалок - зовсім різні технологічно. наскільки я знаю, на екрані з електронного паперу відео переглядати не можна, бо йде надто повільне оновлення зображення.
     
  19. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    Подивіться ще в Метро,там постійно бувають знижки на ел.книги, нещодавно один з Ас. з маленьким екраном був 970 грн.
     
  20. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Електронна книга (e-book)

    А хто підкаже - де найбільший вибір цих е-буків? Щоб можна було самому порівняльно визначитись на чому зупинитись.