Еміграція з України

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Pobigaychyk, 14 Березень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Все частіше останнім часом задумуюсь про еміграцію з України. Найбільше схиляюся до виїзду до Канади. Цікавить все: як можна виїхати легально всією сім'єю, яку роботу там реально найти, чи можна їхати зразу з дітками, скільки треба мати з собою коштів на перший час.
     
  2. Shprotka

    Shprotka Active Member

    Відповідь: Еміграція з України

    В Канаді існують провінційні програми, які дають можливість імігрувати кваліфікованим працівникам. Серед різних вимог потрібно знати мову (здати відповідний екзамен) та мати певну суму на витрати та стартовий капітал для початку.
     
  3. manka

    manka Member

    Відповідь: Еміграція з України

    В липні минулого року в Канаду емігрувала моя подруга з чоловіком і однорічною дитиною. Звернулись в еміграційну службу і, здається, за рік отримали дозвіл. Давно не спілкувалися, але знаю, що зараз навчається, чоловік працює, дитина в садку. Коли чекали на дозвіл, то вивчали французьку мову (живуть в регіоні де розмовляють французькою), вивчали по інтернету карту міста, метро, спілкувалась з людьми, які виїхали таким чином. Словом - готувались. Казала, що там для емігрантів існують чи то пільги, чи якась програма (не знаю, як точніше сказати), щоб було легше освоїтись. Треба буде задзвонити і поцікавитись деталями.
     
  4. andymar

    andymar New Member

    Відповідь: Еміграція з України

    Вам буде корисно прочитати блог "З України в Канаду" про сім'ю моєї сестри з Тернополя, які цього року виїхали в Канаду. Там детально все розписано що, куди, звідки, ціни....і багато іншого. Введіть в гуглі і почитайте..
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Еміграція з України

    Впевнена, що про еміграцію багато хто задумувався, але знаєте, всі ж не виїдуть.... І не дарма є той вислів - "Всюди добре, де нас нема...". Так, тут тяжко, "беспрєдел", беззаконня, повна соціальна незахищеність та поступова культурна деградація. Але не всім дано прижитися та вжитися в побут та звичаї інших культур навіть при можливостях фінансового покращення свого становища. Інша проблема, що "там" ніхто на нас не чекає, і там теж треба тяжко працювати, щоб до чогось доробитися, при тому, що для "них" ти будеш чужим. Але це кожного особиста справа - наважуватися на той крок чи ні.
    Знаєте, парадокс, недавно мені розповіли про одного іноземця-європейця, котрий приїхав до Львова по бізнесу, і каже, що хоче тут залишитися, бо в нас люди кращі, а в них всі злі та недобрі :)
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    то все дуже оманливо :), бо мені теж спочатку здавалося, що в нас на Україні всі такі злі-недобрі, набундючені, а ось тут всі такі усміхнені і привітні. Зараз вже бачу більше, хоча ясно таки привітних поки що більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Еміграція з України

    А до чого доробитися?
    А в Україні до чого доробитися?
    що означає бути чужим?
    Мої родичі недавно приїхали з Іспанії ( 15 років), по якійсь дивній причині " ми були там чужими". Так і не допиталася, що це означає.
     
  8. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    Люблю слухати розповіді іноземців( німців) про Україну- які у нас тут гостеприємні люди, як вони на свята викидають чуть чи не пів зарплати, але це справді мається на увазі родину, друзів і т.д. Але навіть не знаючи мови, зауважують, що у нас неуважні і неввічливі робітники у сфері послуг- вони того також не розуміють, чому людина, яка хоче продати тобі свій товар, ставиться то тебе як покупця так зневажливо.І ота корупція на кожному кроці..

    В Німеччині самі німці також жаліються на обслуговування в магазинах чи кафешках, але я ще ніколи ні зверхності, ні хамства у відповідь не діставала, завжди вітаються, дякують.Ну , не усміхаються вони тут, так як в Америці, але мені особисто , нормальний вираз обличчя більше подобається.
    Що для мене важко- це напружена ситуація на робочому місці, особливо в жіночих колективах, але , думаю- це явище інтернаціональне.

    Можливо, причина- у нестабільній фінансовій ситуації в Іспанії, у великій кількості безробітних..
     
  9. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Еміграція з України

     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    а мене завжди діставала звичка у нас-ходити вгості.. Так, тут такого нема, проте люди спілкуються і дружать абсолютно так само, як у нас. Хоча рідко таки роблять обіди вдома, але переважно це піти десь в кафе. І для мене то цілком нормально. Дім-то для себе, то є моє особисте місце, де я відпочиваю від всіх :), може то звучить дивно, але я ніколи не любила приймати вдома гостей, бо то для мене стрес. А коли ще й багато людей в хаті, то в мене просто шок якийсь...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Еміграція з України

    От, власне, якісь інші причини їх спровокували повернутися, а не " ми там чужі".
    А спілкування? та якщо людина захоче то буде його мати, чи зі співвітчизниками, чи з однодумцями, навіть якщо вони іноземці.

    Я би от теж кудись поїхала)).
    тільки не знаю куди. Десь би недалеко, але й не дуже близько. А чоловік хоче в Австралію.
     
  12. Nica

    Nica Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    Я з еміграцією знайома особисто, 10 років прожила в США, але повернулася до Львова, і от уже 2 роки тут. Там, за океаном, справді добре, але для кожного те "добре" різне. Фінансова сторона питання звичайно добра, набагато легша ніж в Укріїні, але не завжди гроші приносять щастя, звучить пафосно, але для мене це виявилося правдою. Єдине чого бракує, це якісні продукти харчування, але і це спробую знайти тут.
     
  13. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Еміграція з України

    знаєте, гадаю, такі питання варто задавати тим, хто "там" побував.
    а щодо того, що я вкладаю в поняття "чужий" - я розумію, що в умовах сучасної глобалізації міняється самоідентифікація до певного народу, його звичаїв, культури. але як на мене, насправді людей, котрі в будь-якому кінці світу чуються "як вдома" - не так і багато. Просто потрапляючи в інше середовище стараєшся "влитися", прийняти нове і не реагувати на незрозуміле. Але то не означає, що тобі буде там комфортно і "як вдома".
    Враховуючи, що наша освіта здебільшого не визнається, то їхати "туди", щоб чогось добитися своєю непрофесійною працею не вважаю найкращим варіантом, щоб реалізуватися в цьому житті. Якщо є інші варіанти- то вже інша справа. Знову ж таки, то все індивідуально, і все залежить від того, чому ти хочеш емігрувати. Якщо заробити в будь-який спосіб, лиш би більше, ніж можеш тут - це аргумент, але не для всіх.
    Взагалі все, що я писала стосувалося того, що багато наших людей думає, що їх "там" чекають з відкритими обіймами, на кожному розі неважка робота за яку платять великі гроші. А реальність інша, тому багато хто не готовий до неї.
     
  14. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    мені зараз комфортно там де, ми живем, але не відчуваю себе "як вдома". Що найсмішніше, що і вдома вже не відчуваю себе "як вдома".

    цікаво, чому повернулись, якщо не секрет?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    то точно :) , я це взимку дуже відчула. Але я якось легко тут прижилася. Була тиждень в сестри і коли поверталася з вокзалу , зловила себе на думці, що маю відчуття рідного до того, що бачу. А ще ж ніби так мало часу пройшло... І в квартирі орендованій вже чую себе ну майже як вдома :) . Я вважаю, що то людина собі має створювати комфорт там, де живе. І дім буде там, де будеш себе почувати комфортно.
     
  16. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Еміграція з України

    Погодьтеся, що все ж Польща й не настільки сильно від нас відрізняється :) Комфорт залежить від того на що ти налаштовуєшся + чи ти по характеру надаєшся до сприйняття змін + чим ти займатимешся і ще цілої купи факторів. Але як послухати скільки народу марить тою еміграцією... враження, що людям задається що то єдино можливий і гарантований вихід досягти забезпеченого та світлого майбутнього.
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    ну для мене відрізняється, бо Польща то Польща, а Україна то Україна. І Львів то був мій дім, а тут раптом інше місто бачу щодня. Я не говорила про те, як важко, чи не важко звикнути до суспільства, чи природи. А в загальному-от коли ти живеш в якомусь середовищі, тобі все рідне, кожна вуличка, кожен куточок в хаті і от коли це все змінюється-для мене важливо до того звикнути. А суспільство то вже таке ;), у мене мій світ в нашій маленькій квартирці і мені тут комфортно.
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    раніше мені здається так не було, але після того як Ющенко профукав всі здобутки Помаранчевої революції і до влади прийшли Регіони, то люди дійсно втратили віру в краще майбутнє. Раніше на заробітки їхали люди без вищої освіти або без особливої професії. Працювати на будові чи домогосподарками, доглядальницями. Зараз же така тенденція, що виїжджають в основному молоді спеціалісти :girl_sad:
     
  19. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Еміграція з України

    В Україні земля ще відносно не дорога, можна собі на дачі овочі посадити, м´ясо і яйця у знайомих селян купити, що трохи важко- це вода, бо навіть в моєї мами в колодязі біля Карпат має завеликий рівень нітратів.

    І у мене так. Хоча бачу зрушення. Раніше ніколи не казала, що" їду додому", коли поверталась в Німеччину, а цього року аж чоловік звернув увагу.
    Маю квартиру у Львові- то спочатку здавала в оренду тільки 1 кімнату, не хотіла, щоб в інших жили чужі люди, думала, що повернусь, тепер вже здаю 2 , але ще тримаю одну для себе :girl_haha:.
    Мені найгірше було, що не мала ніяких спогадів в цій країні, не так, як вдома: тут бавилися з подружкою, в цей ліс ходила по гриби, також люди- можливо смішно, але мені не вистачало моїх сусідів, однокласників і т.д.

    Отак - ідеш по місті і нікого зі знайомих не зустрінеш , а зараз - зустрічаю: там продавця, тут- вчительку, сусідів.
    Залишаються переважно ті, хто мають хорошу і нормальнооплачувану роботу, а для цього потрібні знання мови і професія,яка тією країною визнається.Ще один варіант- іти вчитися.І мову підтягнете, і роботу потім легше знайти.
     
  20. Romanka

    Romanka New Member

    Відповідь: Еміграція з України

    Ми з чоловіком все частіше задумоемося про еміграцію.Діти підростають і їх майбутнє я би хотіла бачити за кордоном.Звичайно тут родичі ,друзі ,усе рідне і знайоме,але перспектив нуль.Мені здається все залежить від того як ти настроений і чи впевнений що тобі саме це потрібно.Я в своему житті побувала і вСША і в Франціі і в Польщі.Коли заходжу на цю сторінку і читаю дописи з Америки чи Польщі,то завжди перед очима ті спогади.
     
Статус теми:
Закрита.