Емоційне вигорання

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем ratiana, 12 Грудень 2010.

  1. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Емоційне вигорання

    неможливо. Потрібно для роботи.

    також вже про то думала, але наразі не взнала ше який то в нас процес і чи є такий - чи мені нададуть таку інформацію.

    Ага, вже два рази дуже серйозно, з конкретними фактами і аргументами намагалась то донести до керівника. І не бачу абсолютно ніякої реакції, крім обіцянки розібратись. Таке враження що то я зацікавлена найбільше в задоволенні клієнта і то мені приносить прибуток, а не компанії.

    от тому і почала розглядати цей варіант - поставити питання руба. Може це пришвидшить їхню реакцію в такому разі, бо навряд чи клієнт зрозуміє мій двотижневий відхід.

    ---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:52 ----------

    Ну і ще згадала - після початкових моїх дзвоників щодо сумніву якості його роботи ми спеціально ввели щоденне звітування через пошту - що зробив, скіки часу на то витратив.... Але людина з цим не заморачується - звіти пише, час той всьой успішно закриває. От питання якості під великим питанням. Ну і знову ж таки - жодної реакції від керівництва.
     
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Насправді дивна ситуація, яка наштовхує на думку, що є якесь підводне каміння, про яке ви не в курсі.
    Не поспішайте, бо можете насправді отримати не таку відповідь, на яку очікуєте. якщо до того не готові, ультиматуми - не найкращий варіант.

    Я не прихильник теорій змов, але ви не думаєте, що вас, можливо, хочуть підставити на цьому проекті?
     
  3. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    У вигляді родичів ліньтюха в дирекції ...Може бути.
    В мого чоловік ана роботі таке було схоже. Ну правда ця ситуація не торкалась конкретно його інтересів...просто був такий "зайчик", що робив вигляд, що страшно трудиться іотримував з/п в рази вищу за інших....

    А щодо історії повзання в мережі це 100%% можна зробити. Дізнайтеся.... логи десь мають бути. Мій чоловік адмінить також за сумісництвом, то в них як хочуть скорочення провести чи зекономити щось - першим ділом просять таку інфу - хто, де, скільки часу..... і реагують.
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Емоційне вигорання

    ну мені все більше і більше також так виглядає. Просто не хоче напевно керівництво робити різких рухів, бо і так он вже була протягом пів року зміна кадрів, а клієнт того страшенно не любить.

    чим довше я з тим своїм неробом бавлюсь - тим впевненіша я в готовності до будь-якої відповіді. Перепробувавши всі можливі варіанти які мені збрели в голову - я нарешті здаюсь. Бачу що його на путь праведний вже я не наверну. От як би тепер самій не напартачити перед клієнтом. Але і над-обовязків я також не хочу.

    Я вже з того проетку прошуся з лютого місяця. І все мені заміни знайти не можуть. Навряд чи тут є якась підстава. А беруть народ добре не перевіривши чи підходить чи ні - нехай досвідченіші витяють все на своїх плечах.

    хтозна, бо він абсолютно пофігістично відноситься до всіх завдань і зауважень. На невчасне чи неналежне виконання має 100 відмазок або і просто Як на мене, абсолютно неадекватна людина як для працівника. Дитячий садок.

    ---------- Додано в 22:40 ---------- Попередній допис був написаний в 22:34 ----------

    Я вже думала може мені просто його не помічати, не давати йому завдань, тупо ігнорити. З його результативністю пару днів я можу і сама витягнути. Чи то вже буде дитячість з моєї сторони? Чи йому то все одно не дійде і буде тіки на руку (нічо не казали - я нічо і не робив)?
     
  5. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Нєє, так ніззя. Ібо
    Ви даєте завдання, упевнюєтесь, що він їх отримав і зрозумів, далі контролюєте виконання (чи то пак в даному випадку "невиконання") і фіксуєте ці невиконання

    Насправді важко щось нарадити. Особливо коли ви за результати цього проекту переживаєте більше, ніж компанія (так виглядає).

    П.С. якщо людина так пофігістично поводиться, значить має причини і підстави. Було би файно, якби ви про них дізнались, було б легше з тим щось робити. Але і голову тим сильно не забивайте.

    Якщо ви готові піти з проекту і, можливо, з компанії (не знаю, які у вас там розклАди), і не маєте більше сили битися головою об стінку то дійсно поговоріть "по душам" з керівництвом, з наведенням усіх фактів і результатів. На собі думають, що їм важливіші і яких результатів вони хочуть.
     
  6. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Емоційне вигорання

    От до такого не додумалась ще. Тре буде таки поговорити з ним - може шось і проясниться. Бо наразі я тіки то і робила, що билась головою в стінку і намагалась відкрити йому прагнення до роботи. А от розпитати чому ж то дійсно в нього таке відношення - не додумалась :sad:
     
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Емоційне вигорання

    Ну, насправді, не факт, що він вам щось таки розповість, а не просто огризнеться. Але спробуйте. Хто-зна, може щось і вийде.


    П.С. Сисадмін таки може надати вам його інтернет-логи. але, мабуть, лише за запитом керівника (вам краще знати, як у вас там на роботі)