Фільм, що мені не сподобався

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Лютий 2009.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Якою мовою дивилися?
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    не сподобався фільм "Зникнення Елеанор Рігбі". Там навіть 3 фільми є, "Він", "Вона", "Вони". Перший фільм ще так сяк дивилася, назва фільму була інтригуюча, та ще й Джеймс МакЕвой:) Але ніякої очікуваної інтриги, чи зникнення не було. Нудний, затягнутий фільм, тільки розмови і ніяких подій не відбувається. Нє, ну є там драма, складна ситуація, але така вже вона якась ніяка. Другу частину помотала на комп'ютері, а до третьої ще не дійшла, та й не знаю чи варто:)
     
  3. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    @Alicia українською
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Готель Гранд Будапешт, дурня якась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  5. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Дивились фентезі " Сьомий син". Сподобалось. Така проста казка з хорошим кінцем.
     
  6. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Великі Очі - надзвичайно нудний фільм! Як можна так розтягнути... Картини аж ніякі не шедеври, а головний герой Уолтер з його мімікою це щось! Набридло дивитись на його кривляння ротом кожної хвилини... І питається для чого я витратила свій вечір на перегляд цього нудного і аж ніяк не не такого фільму, який би замамятався? :girl_blush2: Як можна це назвати шедевром...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Latane

    Latane Well-Known Member

    Біля моря(Лазурний берег) - висмоктана з пальця мелодрама і переживання головниї героїв. Нудний, нецікавий фільм з А.Джолі (за її ж сценарієм і її режисури) та з Б.Піттом в ролях. Єдине, непогані краєвиди і то...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Стажер, швидше не сподобався, ніж сподобався. Ну чомусь не асоціювалася у мене головна героїня з бізнесвумен, якось заслабо
    --- дописи об"єднано, 1 Січень 2016 ---
    Так, нудно і затягнуто, і Джолі якось так дивно одягнута увесь фільм, що виглядає просто жахливо. Але висновок такий, що кожен по своєму вирішує проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Помста от-кутюр" з Кейт Вінслет. Кейт звичайно красуня і окраса будь-якого фільму, але це не врятувало ситуацію. Фільм хоч в улюбленому мною жанрі - "на грані фолу")))) і є все - і пародія, і чорний гумор та все разом мене не зачіпило. Ледь витримала годину перегляду.Той же Андерсон(Готель Будапешт) знімає в цьому стилі, мені більш імпонує. А тут все якесь непродумане і реально абсурдне. Ще й стилістично мені не сподобалось як передали фешн настрій фільму. Занадто "нарочито" і намішано.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ілюзія обману 2- нудний, зовсім незахоплюючий фільм. Все чекаєш, що ось-ось почнеться, але, на жаль...Не змогли додивитись. Першу частину хоч додивились, а тут...пєчалька(

    Механік: воскресіння- "шедеврище". Нуль, повний нуль. Востаннє такі примітивні фільми я дивилась ще по "відіку", але тоді це було значно цікавіше.
    Гра головного героя така, що народ в масовці і то краще грає)
     
    Останнє редагування: 21 Жовтень 2016
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Не знала, в яку то тему податися, чи в цю чи в "Новинки кінематографу". Хай буде і тут і там, бо емоції (негативні здебільшого) в мене через верх. Обережно, спойлери!
    Ходили вчора на український фільм "Жива". І як мені не прикро це визнавати, але вибір цього фільму став моїм найбільшим промахом за весь рік. І все б нічого, якби це просто був тупенький американський фільм, а це ж наш, рідний, та ще й режисер мені імпонував своїми документалками. А тут таке розчарування. Я навіть не знаю з чого почати...
    Актори: нульова акторська гра. Її просто нема. Пафосні обличчя, дивні постогнування, відсутність емоцій.
    Сценарій: впихнути десь 3 роки подій в 93 хв фільму не вдалось. Герої не розроблені, сюжетні лінії між ними скачуть. Там кавалок, сям кавалок. В результаті отримуємо незрозумілу кашу. Мені абсолютно не ясно чимало речей: несподівана любов Анни до Довбуша, коли на початку так романтично показують зустріч Анни з Ніко (чи як його?). Потім ця ж любов залишається нерозкритою до кінця фільму. Для чогось час від часу згадують дружину Довбуша, для підсилення драматичного ефекту чи що? Абсолютно невміло зроблено. Ще гірше вдалось творцям фільму розкрити тему любові москаля (чи то перебіжчика?) до головної героїні. Місцями просто хотілось сміятись. Інколи істерично. Момент з чоботами і нашивкою був відверто кумедним. Ото сидів собі той москалик і ночами вишивав кобіті чоботи. Тьфу-ти, чесне слово! Така ж сумна ситуація з Громом і його дружиною, "які були закохані та приречені"...
    Для чого ввели містичні моменти? Якщо сон з вороном ще вписувався в історію, то всі подальші загравання на тему "тамтого життя" були смішні, безглузді і притягнуті за вуха. Так, можливо, цій жінці (фільм знято на основі реальних подій) дійсно снились дивні сни, передбачення. Але ж це ще треба вміти подати!
    Операторська робота: черговий повний провал. Особливо наїжджання камери на героїв, коли вони пафосно (вкотре!) спершу бігають Карпатами, а потім десь зупиняються і роблять "потрібний вираз обличчя".
    Режисерська робота: я не знаю, що сталось з Тарасом Химичем, але він не справився з поставленим завданням. Не зумів він з цього всього набору штампів і моря пафосу зліпити докупки щось путнє. Не попрацював добре з акторами і всією командою.

    Я ледь досиділа до кінця сеансу. Була думка просто встати і вийти, щоб не бути свідком цього сорому українського кінематографу. А така ж була хороша першопочаткова ідея! Ех...
    п.с. Тепер мені страшно іти на "Сторожову заставу"...
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Одні з найулюбленіших моїх фільмів. Все таки які різні у людей смаки)))
    Я взагалі не розумію навіщо цей фільм запускали в прокат, де він "успішно" провалився. Він явно непрокатний, може "фестивальний", і то з натяжкою.
    Я з відгуком про фільм "Погані матусі". Хотіла відпочити і подивитись щось легке і жіноче. Ну такоє...Півтори години коту під хвіст. Жарти ніякі, примітивні, сюжет халявний. Фільм "ніпрощо", якщо коротко.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    А мені навпаки Погані матусі дуже сподобались, двічі! була в кінотеатрі)) з різними дівчачими компаніями, всі сміялись як коні, незалежно від наявності дітей. Ну але це був максимум) ну і якби просто от завантажила для домашнього перегляду, то не думаю що було б так само весело. Звичайно немає глибокого задуму, дивно якби був))

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Подивилась "захвалений" усіма фільм "Прибуття"...Знудилась страшенно. Ні, звичайно морально-етичний аспект фільму мене розчулив і зачепив. Але загалом фільм мені був нецікавий і ніякий. Тому розділити масу захопливих відгуків я не можу, на жаль.
    Про налагодження контакту між цивілізаціями я дивилась минулого року класний серіал "Кінець дитинства", за твором Артура Кларка. От там я була в напрузі весь фільм. Кому цікава така тема - раджу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    1. Загублена (Gone Girl). Позиціонувався як психологічний трилер з суперзакрученим сюжетом. Спочатку справді було багатообіцяюче закручено, однак коли дійшло до розв'язки, полізли нестиковка за нестиковкою, сюжет пошкутильгав на обидві ноги, а фінал взагалі злили. Може, з прицілом на другу частину, не знаю. Але я дуже розчарована. За що стільки схвальних відгуків і номінацій трилеру, чий сюжет тягне хіба на любительську прозу
    2. Петля часу.
    3. Інтерстелар. Я взагалі не любитель гнітючих фантастичних фільмів в стилі апокаліптики і постапокаліптики. По-перше, через саму атмосферу, по-друге ця тема вже давно "вийшла в тираж", останні років з 10 точно. Заявленого прориву в стилі першої Матриці в цьому фільмі не побачила теж, навпаки, весь час ловила себе на тому, що всі ці ідеї я вже бачила раніше.
    4. Фантастичні звірі і де їх шукати. Не те, щоб категорично не сподобалося, але після Поттера, чекала від Джоан Роулінг чогось більшого. Може в наступних частинах розкочегаряться. Бо пішла під впливом ефектного трейлеру, а виявилось, що це взагалі єдині ефектні епізоди в фільмі.
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    За порадою колеги, що це дуже гумористичне веселе кіно, подивилась "С 8 Марта, мужчины". Який жах :facepalm:Банальний сюжет, ніяка гра акторів, повна мура, даремно згаяний час :sad: Думала, що буде актуальним до 8 Березня, а там взагалі це свято просто пару разів згадалось. Фу... :bad:
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Прийшло в стрічку фб про новий фільм Озона "Двулічний любовнік". Я таке лю, то подивилася. Деякі сцени відверто бридкі, ну ок, думаю сюжет то виправить. Сюжет крутився-крутився, вроді і цікаво, а в кінці "пшик". Дурнувате закінчення ні про що. Шкода потраченого часу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    "Сім сестер". Стільки гарних відгуків, але фільм якийсь дуже плоский і примітивний. Виїхав на темі майбітнього і перенаселення землі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Артхаусний фільм «Мама!», Дарена Ароновскі.

    Брєд такий, що просто після фільму важко зрозуміти де ти і що з тобою робиться.
    Я не розумію як Пфайфер і Бардем могли знятись в такому сюрреалізмі, це взагалі фільм не їхнього жанру, стилю і теде...

    Я додивилась до кінця лише з однією думкою — це сон, це все їй приснилось?

    Рвотний рефлекс викликав в мене цей фільм, рвотний післясмак. Більше нічого.
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а де ви його дивились? бо я не знайшла нормальної версії