Фільм, що мені не сподобався

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Лютий 2009.

  1. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дякую! мені сподобалось) просто не треба сприймати там нічого буквально. суцільна метафора і гротеск. Є над чим подумати і порозшифровувати. Арановські не розчарував. Але радити не буду. Явно не масове кіно (хоч склад акторів дуже зірковий), бо то для людей з міцними нервами, а вагітним і годуючим так взагалі протипоказано
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Ой, ну незнаю...
    Гротеск занадто голий.
    Я не готова була до такого, однозначно.
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я пів кіна думала, шо то вас так неприємно вразило. Ну лізуть нагло люди в чужий дім, неприємно і дивно, але не більше. А потім як почалось))
     
  5. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    О тааак....
    Я ще й сама в кімнаті була, ніч за вікном, а тут фільм позитивненький такий )
    Ну фінальні сцени були вершиною цього фільму. Готував режисер, готував, а потім як видав - бррррр....
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Фантастичні звірі та місця, де їх шукати
    Пригадую, що був дуже гарний трейлер і я дуже шкодувала, що не пішла в кінотеатр. Ну і дарма шкодувала. Бо витримала годину перегляду вдома. І вимкнула. Все чекала, що от-от почнеться якась динаміка. Але не дочекалась. Знудилась. Абсолютно нецікаво.
    Пастка
    Пастка дивитись наживо в HD, 2017
    Початок багатобіцяючий. Потім цікава сюжетна ідея скотилась до банального примітивного фільму. А кінцівка взагалі в кращих традиціях дешевих жахастиків. Не дивіться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Online

    Online Well-Known Member

    Погоджуюсь, теж повелася на трейлер, а виявилось, що всі цікаві і динамічні епізоди фільму в ньому й помістились. Дуже розтягнуто. Я ще сподіваюсь на другу частину, але не сильно. Підозрюю, що спроба розтягнути сюжет на 3-5 частин буде провалом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Подивилася за рекомендацією друзів "Пасажири" (Пробудження) 2016 р. Попри схвальні відгуки, зовсім не сподобався. Від фільму з претензією на філософський підтекст, чекала більшого. НМСД, з філософією не склалося зовсім, вийшла якась затягнута мелодрамка. Спойлер!
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Вирішила подивитись вчора щось зимове-різдв"яне, вибрала "Крампус:викрадач Різдва" . Позиціонується як
    то капець повний. Більшого брєду років 10 точно не бачила. А за рейтингом досить оптимістично виглядало.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. ilu

    ilu миється в бані

    Скандальна "Матільда" Учителя. Дивилася, бо скандальна. Дивилася до кінця - може вдасться збагнути сей шедевр. Не вдалося. Сподобалося лише те, що Матільда таки навчилася крутити 32 фуете. Всьо. Головна емоція від фільму - нєдоумєніє. Весь фільм майбутній імператор і його кохан(к)а бігають туди-сюди з одного кінця екрану в інший і мотиви їх поведінки абсолютно не зрозумілі.
     
  12. marsel

    marsel Member

    Форма води.Згаяний час...Може, візуальна картинка і красива, але емоційна складова- повний нуль
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    "A cure for Wellnes" Ліки від щастя - починався ще так нічого, а далі - :bad:, короч фігня повна
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Тим не менше - 2 Оскари - за режисуру і найголовніший - за кращий фільм.
     
  15. marsel

    marsel Member

    Як шкода! Я вболівала за Три білборди...Особисто для мене не до порівняння ці фільми.Оскар вкотре розчаровує
     
  16. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ну в них там свої розклади, жираф великий, йому видніше... Там якісь свої критерії оцінки, це у глядача - подобається чи не подобається... Там спеціалісти.
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я недавно включила. більше 15 хв не витримала. видно, шо красівий, в кінотеатрі би дивилась. а на ноуті фільм, заточений під великий екран, шось не йде.
    мені він теж дуже сподобався
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А мені сподобався)))
    Хороший фільм, але не "оскарівський", в хорошому розумінні того слова. ІМХО...Тепер мушу подивитись Форму води, щоб зорієнтуватись.
     
  19. marsel

    marsel Member

    Хороший фільм, але не "оскарівський", в хорошому розумінні того слова. ІМХО...Тепер мушу подивитись Форму води, щоб зорієнтуватись.[/QUOTE]
    Ну так, не формат.Дивно, як Він взагалі у список номінантів потрапив.От Форма води, навпаки, ніби під Оскар створена.Певно тому і перемогла
     
  20. Milamila

    Milamila Active Member

    І я хочу написати відгук. Мені не сподобався фільм "Вечное сияние чистого разума" з Джимом Кері. Хоча часто його рекомендують в рубриках "фільми,які варто переглянути".Не сподобався і "Амелі". Чи то я не зрозуміла чогось??? Хтось дивився? Які враження???
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1