Фотокарти Львова

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем La esposa, 6 Квітень 2011.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Яндекс з Гугльом постаралися і зробили панорамну карту основних вулиць нашого міста, і не тільки нашого :)

    Ось, наприклад, вулиця, на якій я виросла, мої рідні будинки, сусіди, алея, по якій бродила з хлопцями під ручку.. :girl_curtsey: а той будинок за брамою — то мій...

    http://maps.yandex.ru/-/CBQMiZiR

    Просто внизу на карті натискайте на синю вулицю, і відкриється карта :)
     
  2. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Фотокарти Львова

    я теж свою вуличку знайшла, але там фотки явно з літа, бо ще все таке зелене:girl_smile:
     
  3. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Фотокарти Львова

     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Фотокарти Львова

    але класно)).То для таких як я, з зоровою пам"яттю. так треба вулицю чи будинок знайти, де взагалі не орієнтуєшся, подивився, запам"ятав і все.
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фотокарти Львова

    Щойно чоловіку показала — налазився вуличками :) там же стрілка є, вперед-назад :)
     
  6. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Відповідь: Фотокарти Львова

    я вже свою вулицю "об'їздила" х) так класно розгорнути собі на повний екран.. *.*

    от я в просторі майже не орієнтуюся або ходжу така замріяна, що можу запросто не туди повернути.. недавно з пл.Ринок йшла на Федорова, а не помітила, як на Валовій опинилася. а тепер матиму собі корисну розвагу - основні маршрути штудіювати. х))
     
  7. Відповідь: Фотокарти Львова

    Фотографували торік - від 13 до 18 серпня. Назнимкували 40 тис. кадрів - вийшло понад 350 км панорам :girl_tender:.
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Да, уж... (с)
    Уздрів вулицю "Воздушная" - плакав...
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2011
  9. Відповідь: Фотокарти Львова

    Так вони ж всі перекладені, є і Повітряна, не плачте :girl_smile:
    Все-таки, яндекс.ру :girl_in_dreams:
     
  10. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Фотокарти Львова

    і моя там є, пройшлася в парку, каже сестра, жаль що собаку так вигулювати не можна:girl_nea: