Фотопереписи

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 1 Січень 2008.

  1. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи



    Ну живуть там усілякі гострики і компанія, але ж то нічо, бо в нас є гілка як їх позбутися :xaxa:
     
  2. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Значить так,белтонг я сама вперше почула,але чоловік тусується на форумі пивоманів і там таке м'ясо називають бЕлтонг (до речі гугл мені видав і білтонг і белтонг)М'яо виходить не сире,а сушено-в'ялене (тараньку ж ніхто не боїться їсти)І береться саме яловичина,а не свинина,бо в яловичині немає таких "пасажирів" і компаніїї (знову ж таки,біфштекс по-татарськи роблять саме з яловичини,а це вже справді сире м'ясо)
    Вийшло дійсно смачно,от і захотілось поділитись легким рецептом,але ж нікого не примушую це готувати і їсти ;)
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    а я хочу шоб мене примусиииииииииии
    за малим ледве вчора комп не з*їла коли побачила той бЕтлонг)))
    ех, наважитись би хоч раз шось таке зробити
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фотопереписи

     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

     
  6. Суничка

    Суничка Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Бачила на одному з форумів, як можна по-тигрячому оформити салат "Олів"є". Сьогодні так зробила. Хочу вам показати, що з того вийшло.
    [​IMG]
     
  7. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Пляцок з яблук(ну дуже смачний)
    [​IMG]
    Ділюсь з вами рецептом дуже смачного і простого в приготуванні пляцка з яблук,по польському рецепті.
    Тісто:
    0,5 муки
    пів пачки порошку польського до печева
    пів чайної ложки соди погашеної оцтом
    250гр,маргарини сонячної або масла
    200гр,цукру
    пів пачки ванільного цукру
    5 жовтків
    2-3 ложки сметани
    Розтопити маргарину,дати всі складники і замісити тісто.Тісто викладаємо в середню бляшку,краї пляцка робимо вищими(такий собі-бортік).Чистимо 12-15 середніх яблук,ріжу дрібно яблука,викладаю на тісто,посипаю ванільним цукром.З верху яблук місцями додаю варення смородини.Ставлю в духовку на 15-20хв.,і печу при температурі-150.А тим часом взбиваю холодні 5 білків з 8 ложками цукрової пудри,до них даю каплю оцту.Добре взбиваю вкруту піну і викладаю на пляцок,і ще печу 25хв.,при температурі-160. СМАЧНОГО!!!
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

     
  9. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    А 0,5 чого? Я так розумію кг, чи ні?
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фотопереписи

    Уточніть будь ласка.
     
  11. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Ой,так пізно писала - в ночі,що навіть не зауважила.:girl_smile: Звичайно 0,5 кг муки,дякую-що зауважили.
     
  12. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Дуже часто печу цей пляцок, тільки тісто розкачую тонше і яблука ріжу грубше. А одного разу в мене було мало яблук, але була відкрита банка грушового компоту. То я вибрала ті четвертинки груш і порізала до яблук. Вийшло теж смачно. А взагалі цей пляцок має один суттєвий недолік: на наступний день залишаються тільки два шматочка до кави:girl_mad:.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кулінарний конкурс "Різдвяний коржик"

    Печиво "Яскраве"

    [​IMG]


    Наші наймолодші жителі не люблять ні горіхи, ні родзинки, ні мак. Довелося шукати якийсь складник, аби був і корисний і яскраво святковий. Вирішення прийшло дуже несподіване.

    Перепис надзвичайно простий і бюджетний.
    Складники:
    [​IMG]
    - мука
    - цукор
    - морква
    - 2 яйця
    - пів чайної ложечки погашеної соди

    Перепис для господинь, котрі люблять робити все на "око", тому кількості кожного складника подати не можу. :girl_haha:

    Спершу натираємо моркву на дрібній терці. Трошки віддушуємо сік, але не занадто. Додаємо приблизно таку ж кількість цукру, скільки отримали моркви. Замішуємо.
    [​IMG]

    До отриманої цукрово-морквяної маси (хто таке не їв у дитинстві? улюблений десерт!) 2 яйця і знову замішуємо.
    [​IMG]

    Далі додаємо поступово муку й замішуємо досить густе тісто. (хоча із негустого печиво теж непогане - ми випробували:girl_crazy:)
    [​IMG]

    Головне дуже уважно й зосереджено все вимішувати!
    [​IMG]

    Наприкінці треба додати погашену соду.

    Добремо змащуємо форму для випікання жиром (масло, олія) та викладаємо тісто чайною ложечкою на форму.
    [​IMG]
    Випікати треба при 180 градусах 10-15 хвилин.

    Смачного!
    [​IMG]
    Коржики геть не фотогенічні, тому довелося покласти їх на горішково-родзинкову суміш. :girl_flirt:
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2010
  14. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Кекс з гарбуза



    300гр пюре гарбуза
    3 яйця
    2стак муки
    Пачка порошку до печива
    0.5стак олії
    Кориця,сік і цедра одного апельсину
    Кусочки ананасу (можна чорнослив,курагу,ізюм,яблука..)
    0.5стак цукру
    Для помадки я використала готову марципанову суміш і пару кристаликів помаранчевого барвника
    Горіхи для прикраси(у мене фундук)любі

    Змішати сухі інгредієнти-мука,порошок,кориця,цукор.В окремій мисці змішати яйця(трохи збити),цедра і сік апельсину,олія і в кінці додати пюре з гарбуза.Мокрі влити в сухі і додати кусочки ананасу.Тісто як сметана,трохи густе.Легко перемішати(недовго) і вилити у застелену форму для випічки.Пекти 50хв при 180гр до сухої палички.На повністю охолоджений кекс влити помадку і посипати горіхами.
    [​IMG]
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Американська Піцца

    Якщо ви завітаєте в Америку і скажете що вам захотілось піцци, вам запропонуюсь просту піццу з помідоровим сосом і сиром. Тільки таку їдять мої діти. Ось як я її готую.

    Спочатку приготую тісто пісне дріжджове, про яке говорилось в сусідній темі.
    Далі тісто розтягаю руками, і БОРОНИ ВАС БОЖЕ тісто на піццу розкачувати валком на дошці. Тісто повинно бути кімнатної температури і тягнутись досить легко. Починаючи з краю розтягуєте його а величину своєї бритванки. Можна викласти на присипану стільницю і розтягнути руками на столі а потім перекласти в бритванку.

    Це буде виглядати приблизно так:
    [​IMG]

    тут видно, що тісто розтягується досить тонко. Краї можна посипати сиром і знову загорнути в середину і заліпити. Я не роблю бо мої не їдять такого, а піцца в основному для дітей і мужа.
    [​IMG]

    Наступним викладаємо на центр три-чотири ложки соусу і круговими рухами розпреділяємо по всій поверхності:

    [​IMG]

    Далі піцца густо посипається тертим сиром моцарелла (це якщо сирна просто, бо можна робити без соусу а з свіжою моцареллою і рікота сиром, то це вже буде піцца для мами, але тут робилось для дітей і це вже варіації на саму пересічну піццу)

    [​IMG]

    Поки робимо піццу нагріваємо братруру до 450 градусів фаренгейта тобто 220 цельсія. Для себе зробила висновок що можна було і меншу температуру зробити але мої одобрили і таку.

    [​IMG]

    Садимо у піч і випікаємо 10-12 хвилин. Якщо нижча температура тоді 15 хвилин.

    Витягаємо піццу з п*єцу і розрізаємо на 8 сегментів/трикутників.

    УСЬО!!! Смачного.
    «Ловкость рук и никакого мошенничества» ;)

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 27 Січень 2010
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Фотопереписи

    ой Марусю! вам не треба файної Каськи в Гамериці?:girl_crazy:
    я вмію ведмедиків вишивати:girl_haha:, може візьмете мене , га?

    п.с. дуже файна піцццццца!
     
  17. rysaj

    rysaj New Member

    Відповідь: Фотопереписи

    Жулєн в булочці

    Нам потрібно:500гр пецериць,1 велика куряча грудка,2 цибулини,1 ст сметани,150 гр твердого сиру,булочки,сіль,перець,приправа до смаку
    Порізати дрібно цибулю і трохи обсмажити на вершковому маслі,додати порізане куряче філе і все разом жарити до золотистого кольору

    [​IMG]

    Печериці нарізати пластинками і теж обсмажити на маслі до повного випаровування води(соку з них)
    [​IMG]

    Далі все змішати пецериці з цибулею і мясом добавити сметани і все добре протушити.Заправити перцем,сілю і приправами.
    Підготувати булочки:вибрати серединку а залишити стінки булочки.Начиняємо булочки жулєном і добре посипаємо тертим сиром.
    Тепер у духовку на 15-20хв

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ось наш жулєн готовий.Дуже гарно смакує з червоним вином
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    та лишні руки завжди знадобляться :girl_haha:
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Фотопереписи

    Біла риба в білому вині

    [​IMG]

    два стебла салєри (в мене не було)
    одна цибуля
    три-чотири куски білої риби
    3 ст. ложки масла
    одне стебло зеленої цибулі
    кріп
    дрібка паприки
    сік з половинки цитрини
    одна склянка сухого білого вина
    подріблена петрушка для прикраси

    [​IMG]

    Масло розтопити або розмягчити, додати зелену цибулю, кріп, сік цитрини і паприку і замішати цибулькове масло.

    [​IMG]

    Цибулю покраяти на плястерка і викласти на дно форми. Якщо є салєра то вона йде зверху на цибулю, у мене не було.

    [​IMG]

    рибу посолити, поперчити і викласти зверху на цибулю

    [​IMG]

    Зверху на рибинки викласти цибулькове масло. Все залити склянкою білого вина. Поставити в братруру розігріту до 170 градусів цельсія і пекти 25-30 хвилин.

    [​IMG]

    [​IMG]

    після того як рибка спечеться викласти рибу на тарілку, цибулю викинути а винний соус з пательні вилити в банячок. Варити до того часу поки не залишиться чверть.

    [​IMG]

    Соусом що утвориться полити рибу.

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2010
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Фотопереписи

    Марусю!!! ти безцінний скарб!!! Обов'язково таке зроблю!