Фуршетний стіл

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем МАСЯ, 24 Лютий 2010.

  1. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Усім привіт! Перечитала весь ваш форум, безліч сайтів в неті, але так і не знайшла жодної інформації про те що і в якій кількості необхідно викладати на фуршетний стіл - чи потрібні пляцки, чи достатньо лише торт, чи можливо тістечка і різні маленькі прянощі!!))). Поділіться своїм досвідом щодо цього!!!
     
  2. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В мене на фуршетному столі були дорога випивка, яку не поставиш на столи, бо мало, були пляцки порізані, пиво було і до пива різні закуски, типу бастурми, горішків. Ну і фруктів. Знаю, що в деяких ресторанах з фруктів гарні декорації роблять. Взагалі такого поняття, як "необхідно викладати на фуршетний стіл" немає, все залежить від бажання і фантазії.
     
  3. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    фонтазії бувають різні... зустріла на одному весіллі самогонку з салом та огірочками і цибулькою)))

    ---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

    мене особисто цікавить солодке: чи достатньо одного торту(такого смачного, великого), чи потрібні пляцки, чи можливо якісь солодкі штучки. Перглянула багато весільних фото в неті, так там таке виробляють що аж самій захотілось))))
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В нас на фуршетному були багато пляцків( майже все з"їли) фрукти(гарні композиції, нажаль не сфоткано) пиво, коньяк, солоні закуски.
     
  5. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    [​IMG]
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Дивіться: якщо вас цікавить саме весільний фуршетний стіл, то на таких столах може бути що завгодно. Правил якихось для того нема, переважно на фуршет кладуть те, що просто так на столи не поставиш, бо то якась цікава/рідкісна/особлива страва, або просто дорога і її мало.

    Я буваю на багатьох весіллях, і бачу, що в основному на фуршет виносять солодке (щоб не стояло в клбошах на столах і люди не бабралися в тих кльошах), окремо горілку і закуску (під час танців там збирається повно хлопців :)), окремо роблять столики для діток, туди ставлять різні цікаві солодощі, ще окремий стіл роблять з кавою/капучіно/напоями і т.д., окремо ставлять пиво і все до пива, "жіночий стіл" - мартіні і т.д., ну, і всякі присмаки, яких на загальному столі просто не помітять.
     
  7. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    і ще одне - коньяк ставлять на фуршет чи на столи???
     
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Гарно виглядає, коли коньяк (вина, мартіні, чінзано.......) розставляють пірамідою на окремих столах з фруктами і морозивом, тоді кожен може підійти :)
     
  9. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ну не думаю, що пляцки то щось рідкісне.....
    тому і запитую, можливо хтось порадить хорошого кондитора щоб створив смачні солодкі ШТУЧКИ???
     
  10. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Подивилась на фото і подумала, що дійсно класно ягоди викласти. Жодного разу ще не бачила.
     
  11. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фуршетний стіл

    ... а так? то з весілля на Медової печери, там таке роблять

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 24 Лютий 2010
  12. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    мммммммм, а це вже щось цікавеньке!!!! і де таку красу можна замовити???
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Ось ще на скору руку в себе знайшла:

    [​IMG]


    [​IMG]



    [​IMG]
     
  14. ESTEILA

    ESTEILA Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    В сестри мого чоловіка був такий фуршетний стіл:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    перше мені навіть дуже подобається!!!!:girl_claping:
    виникає інше питання - це роблять в ресторані, чи окремо якийсь спеціаліст?
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Найчастіше в ресторані. Хоча, як маєте когось, хто тим займається - ресторан не буде проти :)
     
  17. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Мені здається що торта буда замало. Якщо я не помиляюсь то торт переважно ріжуть молоді в кінці весілля а на фуршет ставлять пляцки нарізані, тістечка.
    я наприклад планую два окремих ( в різних зала) фуршети один буде козацький стіл - самогон, сало, огірки, горішки,фісташки і т.п., а другий з елітними напоями з солодким і фруктами ну і дуже хочу шоколадні фонтани!!!!
     
  18. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Фуршетний стіл

    на весіллі в нас було кілька фуршетних столів :
    1. композиція з фруктів (потім додам фото)
    2. фонтан Мартіні, біля нього мартінки пірамідкою вискладані і лимончики (біля столу з фруктами був)
    3. стіл з елітними напоями (віскі,коняк) біля нього теж було трохи фруктів
    4. солодкий фуршетний стіл. Там були різноманітні тістечка (ті,що в Дністрі печуть)і цукерки Рафаело і Ферреро. Поруч стіл чай-кава. В кінці весілля трьохповерховий торт (фігурка молодят між 2-ий і 3-ій поверхом між колонами:girl_claping:)
    Пляцків в нас не було,в Дністрі такого не практикують,можна було лише гостям в подарунок давати,так от на виході кожен отримував солодке з собою в коробочках.
    від столу з пивом категорично відповились,ну не люблю я того. А ідея з козацьким столом самогон -огірочки мені подобається,але в нас то було б не в "тему", то більше пасує для весілля в українському стилі...відповідний зал-колорит-вишиванки
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Фуршетний стіл

    Це до речі цікаво, хочеться щось оригінальне, але на столах воно може загубитися та й дійсно багато такого не поставиш. Я вважаю, що на фуршетному столі мають бути різні пляцочки і багато фруктів, ну і вишукані напої. Все решта-за основним столом.
     
  20. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Фуршетний стіл

    як і обіцяла фруктовий стіл і фонтан Мартіні (дуже кльова штука, мартіні в ньому постійно холодне, але як наслідок-дуже швидко закінчується,нам казали що норма на 100 чол то 3 літри,4 літри з головою, нам пішло 6 літрів!,а потім шампанське залили ще, невгамовні любилі мартіні мабуть зібрались:))
    [​IMG]
    [​IMG]