Галерея гри "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем algo, 19 Грудень 2015.

  1. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Більшість з нас вже отримали подарунки! Запрошую ділитись фото) не забувайте вказати хто Ваша дарувальниця. ну і коментарі - в основній темі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Моїм Миколайком була форумлянка @Jusi . Дуже дякую за чудовий настрій) Всі собі знайшли щось до душі) Тато шоколадку, мама час, діти мавпу і цукерки, а коти гірлянди)))) Набір для глінтвейну відклала для Нового року) будемо смакувати! а блиском і гелем вже користуюсь!

    image.jpg image.jpg image.jpg
     
    • Подобається Подобається x 29
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  3. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    image.jpg image.jpg Так наступна буду я))) моя форумляночка svoybox подарувала мені ароматизовані свічки ну дуууже вже гарно пахнуть вони)) цукерочки ням-ням жоця в мене пів цукерка випросила))) ну і звісно іграшки на ялинку і відкриточку таку з мавпочкою магнітиком)) оо а там ще щось яскраве відразу не зрозуміла що то за пакетики кольорові, а то шаріки напевно... А ще сіль для вани.... Люблю я ж такі штучки і серветочки для затишку й тепла вдома))
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  4. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Мої Миколайчиком була форумляночка @ANANASIK

    Все просто чудове, навіть чайочок моєї улюбленої марки)))
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 27
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  5. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Оскільки свій подарунок я отримала ще на початку грудня, дуже важко було втриматися і не почати хвалитися подарунками відразу:) Нарешті дочекалася галерейки, тому можна дати волю емоціям.
    Моїм Анонімним Миколаєм була чудова форумляночка Юля @Britney. Вона потішила мене цілою купою приємних несподіванок.
    На пошті мене чекала величезна коробка, відкривши яку я побачила отаку красу
    IMG_20151204_185711.jpg
    А в тому красивому пакеті на мене чекали класнючі теплі шкарпетки, коробочка із цукерками (цукерки відразу анексувалися батьками-солодкоїжками, а в коробочці тепер живе чай), листівочка з дуже теплими словами, надзвичайно ароматно-зимові мило та крем, смішна мавпочка-магнітик і те, чого я просто не сподівалася побачити - гарнючі силіконові формочки-ялинки:) Тепер точно мушу навчитися пекти:)
    IMG_20151204_190252.jpg
    Дякую, моя чудова дарувальнице, за подарунки і святковий настрій!:girl_claping::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  6. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    До мене форумний Миколайко прийшов дуже швидко, але побачивши синій пакет, мені майнула в голову думка від кого він міг би бути...:girl_smile:
    001.JPG
    В нас тільки одна форумлянка живе на Півночі, тому сумнівів не було- Леся з Швеції.( Zvizda)
    Я була дуже цікава, тому відразу все розпакувала, солодке з"їла:))), з чоловіком не поділилася.:girl_blum:
    Вже сьогодні йому показувала фотографії, то він аж здивувався, що в пакеті ще й таке було.
    005.JPG
    Першою взялася збирати ялинку, вона в мене тепер декорує офіс.:girl_curtsey:
    002.JPG 009.JPG
    Ще в пакунку були форми, такі гарні, об"ємні(2D), але печенька ще не пекла, спекла штолени, а чоловік вже 2 з"їв, ну то з печеньками ще чекаю, бо нічого не буде до Різдва.:girl_in_dreams:
    003.JPG
    Пряничний будинок хотіла прикрашати, але, на жаль, він трохи покришився в дорозі, то чоловік його неприкрашеним хрумав з чаєм.:girl_crazy:
    004.JPG
    Ну, і власноруч розмальована мавпочка і листівка з теплими побажаннями.
    001.JPG 002.JPG
    Дуже-дуже дякую за подароване свято і приємну несподіванку!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • мімімі мімімі x 1
  7. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    І я прийшла хвалитись! Сьогодні чудовий день, день подарунків, день хорошого настрою і позитиву:))). А подарунок від чарівної Олі @flame це щось просто неймовірне! Але що ж тут говорити - дивіться самі:).
    hjKzffN8TTA.jpg
    І детальніше: Гарнющий шарф
    IMG_6718.JPG
    Трояндочки для ванни
    IMG_6711.JPG
    А в цих новорічно-святкових коробочках пахнюча кава та кориця...ммм
    IMG_6712.JPG
    Магнітик handmade з такою милою мавпочкою:)
    IMG_6710.JPG
    Дивіться, справжня жива ялиночка:)))
    IMG_6716.JPG
    Відкриточка з побажаннями...
    IMG_6715.JPG
    Тільки гляньте на цей календарик і святково-новорічний настрій вам забезпечено)))
    IMG_6737.JPG
    Супер книжечка з пазликами для Ростика.
    IMG_6735.JPG
    А ще серветочки, цукерки і мандаринки. Дякуємо!!!:)
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 12
    • мімімі мімімі x 1
  8. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Моїм Миколайком була @Kohaju
    Іринко, сподобалось усе. От реально, абсолютно все.
    Дуже вдячна тобі за святковий настрій, чудові рукодільні подаруночки, віршовану листівочку!!!
    Отже, з жовтої коробки Укрпошти на мене дивився здоровенний пакет. Отакий.
    100_4215.JPG

    Всередині було багато всього. От стільки.
    100_4217.JPG

    Зокрема, листівочка хенд-мейд із приємними побажаннями та теплими словами. Отака.
    100_4218.JPG

    Книжечка-колядочка для моєї донечки. Ось вона.

    100_4220.JPG

    Гель для душу, щоб я "підфруктилася". Ось такий.

    100_4221.JPG

    Подарунок - фаворит моєї Ані. Різдвяні наліпки. Мімімі. У мене тепер в них вся шафа, причому Аня зробила це відразу. Годину часу витратила. Ось такі наліпки.
    100_4222.JPG

    Червона мавпа. Диво-іграшка, гнуться лапки в неї, мордочка - просто чарівна. Ось така.

    100_4223.JPG
    Календар із цукерками - дитяча мрія мого чоловіка. З Анею ледь не побилися, бо їй цікаво було відчиняти ті віконечка, а чоловік боявся за "свій" (??) шоколад.
    100_4226.JPG
    Прянощі до глінтвейну поки не розпаковані, чекають... Не знаю, чого чекають. Можливо, чудового недільного вечора 20.12, хто зна... Зате чай не те, що розпакований, а і наполовину випитий. Іринко, чай - просто бомбезний. Я більше каву люблю, але від цього чаю відмовитися не можу. Ароматний, смачнючий. Я навіть зараз із горням сиджу.
    100_4225.JPG 100_4224.JPG
    І ще ось таке рукодільне диво. Аксесуар, який може мати безліч застосувань. Почалося все з того, що я вагалась, чи то на шию, чи на голову його одягати. А потім вирішила спробувати ще й як браслет, а потім - у якості прикраси для зачіски "хвостик"... Одним словом, універсальний аксесуар. Велике "дякую". Обожнюю червоний колір. 100_4228.JPG 100_4231.JPG

    Як завжди, отримала від обміну море позитиву. Дякую ще раз своєму Миколайкові!
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 11
  9. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Моїм Миколайком була форумляночка olegignatenko
    Такі класнющі емоції в мене були, коли я відкрила коробочку ууухххх:girl_claping::girl_in_love:
    DSC09355.JPG
    Найперше це відкриточка, з дуже приємним побажанням)
    Дуже класний кухонний набір рушничок та прихватка, тепленькі носочки для мене та малечі. Ще малюку книжечка про пінгвіни, він її оцінив)) Також новорічні прикраси на ялиночку, чохол для одягу (реально мені його потрібно було:girl_claping:), бенгальські вогники та чоколядка (з цілими лісовими горіхами :girl_yes:ням-ням).
    Щиро тобі вдячна Галинко:girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Поділюсь і я своїми подарунками. Моєю дарувальницею була Оля - @Maksli.
    Отримала я купу всього і в першу чергу гарний настрій, бо це єдиний мій цьогорічний Миколайко ;) Всі деталі подарунку були так гарно запаковані, аж шкода було розгортати! DSC_9581+1.jpg DSC_9585+1.jpg
    Оля не забула і про малючка, тепер його ніжки будуть гріти мімімшні шкарпеточки, а на майбутнє він вже має гарну забавку для прорізування зубчиків. Чоловік мій дуже любить "Зоряне сайво", але боюсь поки він приїде - я половину з'їм (хоч мені не сильно то і можна).
    Окремо дякую за рукодільні іграшки - вони такі гарні, що в мене просто слів немає, ніяк я не навчусь таку красу робити. А пахнуть як :girl_dance:.
    Фоторамочка - теж актуальна, ми якраз фото на друк вибираємо)
    Словом щиро дякую за такий гарний сюрприз! :kisss:
     
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    І я похвалюсь своїм подаруночком від Миколайка.
    Моєю дарувальницею була Лізонька @Shamna . Щоб описати всі мої приємні емоції, мені забракне слів, але постараюсь. ;)
    Ввечері 14-го, а точніше вже в ночі коли я зібралась лягати спати, побачила смс від Миколайка, що мене на пошті чекає подаруночок, заснути від тих емоцій я ще довго не могла)))) З самого ранку погнала я на пошту, щоб його отримати, і тут знову приємний шок - там величезна коробище, я ж т о думала, щось маленьке і я зараз в маршрутці тихенько відкрию і подивлюсь, а тут.... не так сталось як гадалось (чоловік сміявся, що то Миколайко защедрий цього року, бо я нечемна:girl_crazy:), проїздив той подаруночок зі мною пів Львова, побував на всіх гуртовнях і т.д. І нарешті, коли попав додому, я не поївши, заледве роздягнувши куртку - відкрила свій подаруночок, від аромату я прибалділа зразу, а далі хвалюсь всім що там було:
    Ось такий красивий пакетище був у коробці
    P1150185.JPG
    А в ньому стільки всякого добра:girl_in_love::
    P1150189.JPG
    Дуже приємно, що Миколайко подбав про всіх членів нашої сімейки:
    ось такі шкарпеточки для мене, нашого татка і пінеточки для нашого пузожителя. Відкриточка з теплими побажаннями, вже стоїть на видному місці.
    P1150187.JPG
    Теплу кружечку і ароматну ялиночку, випросив старший синуля і йому ж перепали наліпки новорічні (обіцяв частиною наліпок поділитися з меншим)
    P1150191.JPG P1150193.JPG
    менший забрав собі оленя, який світиться різними кольорами і тішиться ним вже який день
    P1150195.JPG
    Ну а для мене ще ароматний спрей для тіла, бомбезний рушничок кухонний з мавпочкою та ялинкові прикраси, які будуть висіти на почесному місці на нашій цьогорічній ялиночці
    P1150192.JPG P1150196.JPG
    А солодкий подарунок ми злопали всією сімейкою.

    Я дуже дякую Лізонці, за такий щедрий, милий і просто бомбезний подарунок!!!!:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::kisss::kisss::kisss::kisss::kisss:

    А дівчатам-організаторам за такий, як завжди , чудовий обмін:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    моєю дарувальницею є прекрасна, ніжна, чуйна, приємна, добра, активна, спортсменка і просто красуня @Іспанка
    перший і найліпший подарунок, то сама Іспанка, власною персоною, деталі в головній темі
    маю ось такі фото
    1827dbe8b41a4444c78e2636e636d62a503564445384cb45203bbb24ff3175d0.jpg
    00b9f6dd952231ea8eae6b381ab85db017751f8a24fa3b4ff10c1d0ec2d8aa1b.jpg
    і вже фото "дитина добирається до суті" сорі за якість, то ще найспокійніше фото, далі було вже все перевернуте мама побігла ховати подаруночки свої
    f87dcb2d6204e27579e0f3b5a63bef2e0ce2cbfb21163a98bb0b6c972a2afbcd.jpg
    далі по рейтингу у нас ескаватор
    ну та ,я зараз з головою в декреті, така вся мамська, тішуся машинкам більше як жіночим штучкам))) се ля ві
    він дійсно крутий, вже обїздив всю хату, невбиваємий, дитина довольна майже як мама))) з рук не випускає
    класнючі святкові шкарпеточки, ітак хотіла їх собі купити, теплющі рукавички в ніжних тонах
    шикарна святкова прикраса з ялинками, в стилі хай-тек, чи то швидше скандинавський) коротше, дуже підходить під інтерєр, ідеально просто
    листівочка з теплими побажаннями, солодощі, яких вже давно нема, і які Іспанка можна так сказати сама загортала у фольгу на кондитерській фабриці))) (ну Іспанка поняла про що я)
    пахнюча свічечка, запах по всіх хаті вишенькою, не переходить, і миленькі гонятка з мавпочками
    крутий обмін 2015:good2::rock::ThankYou:
     
    • Подобається Подобається x 21
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А до мене, як вже і писала Миколай прийшов скоро, бо я була дуже чемна :pleasantry: ггггг )))
    Мій Миколайко був файний і щедрий.
    І донести подарунок від Миколая, допомогла @APR !!! :dance4:
    Зустрілись ми з Анею особисто, дуже мила дівчина тому ми гарно почаювали і побалакали.

    Та -даааааааам мої подаруночки:
    Баааагато вкусняшок, цукерочки, мандаринки - я виступала по солодкому,:nyam2: а коханий чоловік старався над мандаринками, і дякував за шкарпетки :girl_yes2: :)

    image2.JPG

    Ще були різні ароматні штучки, приправа для глінтвейну.
    Чекаю коли випаде нарешті сніг і тоді вона піде в хід, якраз під зимовий настрій.
    Також іграшки-саше, які в пакуночку чудесно пахнули корицею. Чоловік питався чи то їх треба класти в чай? ))))))))) :haha:

    image1.JPG

    Лак та крем для рук, доречі, в кремчика дуже класний запах, і швидко вбирається шкірою, на зиму саме то.

    image3.JPG

    Ще іграшки на ялиночку і звісно символ року - мавпуля, і побажання у хенд-мейд відкриточці.

    image6.JPG

    І ще одна частинка, яка дуже сподобалась - це книжка, дуже люблю читати у мене величезна бібліотека і паперова і електронна, тому тішусь :good2:

    image7.JPG

    Дякую дарувальниці і організатором за гарний святковий обмін і Новорічний настрій :)
     
    • Подобається Подобається x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  14. Shamna

    Shamna Мамуся

    Моїм таємничим Миколаєм була @Маруся Іванова. Обдарувала мене особисто, взявши собі в допомогу маленького ельфа. Дуже приємно була здивована, коли дізналася, хто ж саме став моєю дарувальницею.
    Отже, у подарунок я отримала велику новорічну шкарпетку з усяким добром photofacefun_com_1450613666.jpg
    Там був дуже красивий шарф - хомут SAM_4855.JPG , який я вже наступного дня і вигуляла, цукерки, які ми відразу злопали, дуже смачна шоколадка шоколадка, попкорн та символ прийдешнього року - мавпочка. Також була мила власноруч зроблена листівка, яку робили дітки форумлянки, а у листівці мене чекав ще один сюрприз - квитки на "Маленького принца". Тож ми з чоловіком мали похід в кіно.
    Хочу сказати велике дякую своїй дарувальниці за подарований святковий настрій та організаторам за таку чудову гру:kisss::kisss::kisss:
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    І я похвалюсь. Подаруночок добирався трохи з пригодами, я вже згорала від нетерпіння, так хотілось побачити, що там, від кого. Подарунок трохи полежав у свекрухи на роботі, їхав автобусом сам, ми за ним спішили в суботу зранку і таки відібралм. Звичайно, що розпакувала я його ще а машині. Але сфотографувала від початку. Ось в такосу пакуночку був подарунок


    DSC_0256.JPG
    Сам подарунок гарно запакований

    DSC_0257.JPG
    Далі я швиденько розпакувала і одразу до листівки ггг, ну цікавська я , та. І одразу ж зрозуміла, що моя дарувальниця не просто форумлянка, а моя люба Іра @Багіра , от вона пищала , побачивши Іспанку, а я скакала, побачивши хто моя. І звичайно ж, людина, з котрою завжди так легко і цікаво спілкуватись не могла не вгадати усе саме те, шо цікавить мене :)
    DSC_0259.JPG

    DSC_0273.JPG

    Чудесні книжечки для Меласі ( ну не дарма ми стільки обговорювалм книжки :)), теееплі новорічні носочки, чаааай запашний, серветки з Мавпою , супер ідея, завждм потрібне і не залежиться :), деревянна ялинка на ялинку :), яка вже до речі там

    DSC_0296.JPG

    Шоколадні прикраси , які теж підуть на ялинку, коли відберу їх у Меласі

    Наклейки святкові ( пора відправляти листівки), мінішоколадки і моя найулюбленіше Зоряне сяйво , якого вже нема гг, є лиш таке фото
    DSC_0271.JPG

    І ще таке на кінець
    collage_20151220143228516_20151220145718327.jpg

    collage_20151220143532287_20151220145656680.jpg
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • мімімі мімімі x 4
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моєю дарувальницею була @Kshusia (до півсмерті налякала мою сестру). Меніибуло мегаприємно, коли з пошти забрала величезну коробку та ще й з мого рідного міста (приїду на зустріч з випускниками в лютому, треба при каві познайомитись).
    [​IMG] ось таке ми побачили, коли відкрили коробочку, трошки в дорозі постраждали хенд-мейдові вироби, але все дуже-дуже гарне і потрібне.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ось такий чудовий сніговичок вже знайшов своє місце на кухні.
    [​IMG]
    Горнятко зразу забрав чоловік і сказав, що то для нього)))))
    [​IMG]
    Пахуча частина подарунку, аромати на всю хату
    [​IMG]
    Хенд-мейди, листівка просто шедевр
    [​IMG]
    А ще надзвичайно приємно, що форумлянка не забула про доцю і пузожителя. Донечка отримала пазлики (нова улюблена іграшка), книжечку і шкарпетки.
    А ще були цукерки з ароматом кави, чай, святкові серветки і ялинкова іграшка з мавпою.
    Дуже-дуже дякуємо за подаруночки і святковий настрій.
    П.с. Вдруге беру участь в обміні і вдруге вгадую свою дарувальницю, інтуїція рулить
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 30
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  17. Ari

    Ari Well-Known Member

    Звітуююсь і я)) Яким було здивування коли мені вручили посилку від ейвон, перепиталась чи це точно мені, бо ніколи не отримувала пакетів від цієї марки, ну але таки мені, бо дуже гарний надпис на посилочці вказував мої дані. Поки йшла додом цікавості не було меж.
    Пакунок відкрила а там....ах)
    IMG_20151212_015601.jpg
    І ах)))

    IMG_20151212_015519.jpg
    IMG_20151212_015353.jpg
    Подаруночки всі до вподоби і
    - журнальчик
    -книжечка для дітей була прочитана і всі завдання в ній виконані
    -доця ручку одразу прихватизувала
    -цукерки розійшлись не одразу, давала дітям тільки коли прийдуть із садочку, бо то Миколай передав у чарівній шапці, а тому потрібно було йти із стимулом в садок
    -шаль просто в ціль, буде доповнювати мій лук, чесно кажучи сама б до такого не додумалась і за нього окреме мерсі.
    - мабуть форумлянка трохи моніторила мої дописи, бо не прогадала із запахом духів, для мене він новий і незвичний проте мені підійшов, а це рідко буває
    -в доповнення до мого нового запаху, маю ароматизовану олійку для оселі, зновуж таки форумлянка не прогадала із вибором.
    -і браслетик, ммммм люблю я такі речі.
    І відкритка, яка не була підписана, а це додавало ще більше інтриги, ну але таки допомогли мені розсекретити мого Миколайка.
    @pravovuk велике дякую за мега подарунки, було дуже неочікувано і приємно.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 22
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Нарешті я добралась до ДП, а тут галерейка:girl_claping: В мене подарунок бест оф зе бест від @Vittoriya :)
    Подзвонили мені з пошти, сказали забрати посилку. Я була впевнена, що це чергова моя китайська посилка. Моїй радості не було меж, коли я отримала пакунок з Польщі:girl_dance: То ж я, ще не відкривши, знала, хто моя помічниця Миколайка:girl_yes2:
    [​IMG]
    Тепер детальніше: в святковому пакеті були чудові подарунки:
    1. Святкова листівочка з теплими словами.
    2. Рукавичка-грілочка, якою Яна активно користується на вулиці.
    3. Смачна кава, якою ми щодня тепер смакуємо.
    4. Міні листівочки святкові. Вже частина поїхала з теплими побажаннями до подарунків для близьких.
    5. Святкові прищепочки виявились мені дуже корисними. Я ними мішечки позащіпала. Вийшло дуже святково.
    6. Цукерки просто смакота, вже з'їли.
    7. Пряник-сніжинку Яна з'їла одразу. Казала, що дуже смачний.
    8. Дерев'яні підвіски, ялиночка і прикольна сова почесно висітимуть на нашій новорічній ялинці.
    9. Машинка тепер улюблена у Влада. Він лиш з нею засинає тепер і бавиться постійно.
    10. Диск з різдвяною музикою тепер робить нам святковий настрій.
    Все чудове-пречудове:girl_in_love: Щиро дякую Вікторіє за подароване свято і організаторам за чудову забавку:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • мімімі мімімі x 2
  19. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Потішусь тут і я своїм подаруночком:girl_tender:
    [​IMG]
    Ось таку красу я отримала від форумляночки Тетяночки!!!! Дякую дуже!!! Все вже активно використовується- резиночки доця вже носить, сніжинки вже на вікні, пінкою вмиваюсь, шкарпетки гріють, цукерочки зникли в перший день, а просто надзвичайний символ року-чарівна мавпочка, від якою всі ми у захваті !!!, займе почесне місце на нашій ялиночці разом із іграшкою! Біжутерія теж чекає відповідної події!
    Дякую , дорога Тетяночко, за гарні побажання і надзвичайний, гарний та потрібний подаруночок!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  20. magic

    magic Well-Known Member

    Похвалюся тепер і я своїм подарунком від чарівної Марти - @Fiancee !! Свій подаруночок я отримала (через помічника Миколая, з доставкою прямо додому!) якраз перед самим святом - 18 грудня, а до того часу мій Миколайко консперативно мовчав і тримав інтригу)))
    Ось так виглядав дарунок, коли ми тільки його отримали:
    DSC04243.JPG
    Відкривали ми разом з малим, тому усе, що там було, мега-швидко було вийнято))) А було там таке:
    DSC04245.JPG DSC04246.JPG
    Розказую: звичайно, малий першою вихопив надзвичайно милу мавпочку, яку тепер звуть Кікі і він навіть спить з нею! Малий мій дууже любить м"які іграшки, хоч і хлопчисько - це було просто 100% попадання!! Далі ним же була присвоєна шоколадка Кіндер - теж його фаворит:) Мамі вдалося вхопити чашку у рожевій шубці і відкритку, які були зроблені в одній темі - просто безподобний хенд мейд!! А ще у чарівній коробочці, що гарно відкривається, наче квітка, ми знайшли смачні цукерки, яких вже нема))) Дощик та красивезна композиія - ялинка, теж вже знайшли свої почесні місця у нашій оселі:
    DSC04249.JPG DSC04250.JPG
    Дякую, мила Марта, за такі душевні, теплі подарунки для мене, для моєї родини!! Вони сповнені щирості і просто надзвичайні!!!:girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 25
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • мімімі мімімі x 1