Галерейка "Книжково-осіннього обміну 2019"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем Gorda, 11 Жовтень 2019.

  1. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    ЗАПРОШУЄМО
    поділитись своїм осіннім настроєм!!!

    Від кураторів зичемо усім такої чарівної Осені, як сьогоднішнє ранкове сонечко!!!
    :girl_in_love:
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Ніхто не починає:) Я почну хвалитись, яка була чемна того року що стільки цей осінній обмін приніс подарунків:)
    Моєю дарувальниці була чарівна осіння фея @Khrystik
    Коробка величезна-захвату море!
    IMG_20191007_124448.jpg
    Що там тільки не було:) IMG_20191007_124629.jpg
    Цілий стіл всього доброго, для мене, для малечі і навіть для чоловіка:)
    Книжка дуже цікава, ще якихось 20 сторінок і дочитую. Ви знову мені повернули бажання до читання і до паперових книг. Дякую. :)
    Печенько з капучінкою і шоколадкою пішли на ура. Дитятко теж Дуже задоволено гортав сторіночки книжечок, а потім почали і його книжки читати. Шкарпеточкинас гріють, ноутбук ще поки думаю під що використати:)
    Дякую дуже Христинка за море вражень і відчуття свята!!!!
    Кураторам дякую велике за обмін і за емоції!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
  3. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Всім привіт! :cofee:
    Показую свою сонячно-осінню посилочку и неймовірні подарунки. :good2:
    Я щаслива від такої кількості радості і гарного настрою. Моя чарівна книжкова фея, ти таке сонечко! :heart: Зігріла, дякую!:kisss:
    Якщо я вірно зрозуміла, то це @Britney
    Все-все вгадала. Просто диво.
    (однієї цукерочки немає, бо син приймав активну участь в розпаковці :girl_wink:)

    [​IMG]

    Дякую учасницям і організаторам за таку чудову гру!:girl_yes2::ThankYou:
     
    Останнє редагування: 12 Жовтень 2019
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    А я вчора отримала презент:girl_dance:від чарівної @Khustyanka
    А там романтична книга для холодних вечорів, чайний набір під будь-який настрій, солодощі на всякий смак, персональне спа, і аромат осені :girl_claping:
    Дякую безмежно
    П. С. Тільки фото, чомусь, не перевернуті:girl_cool:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  5. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І я хвалитися. Хочу подякувати за чудовий подарунок @Blondo4ka. Все чудове, смачне, ароматне і таке цікаве. Солодощі вже поїли, чаями смакуємо, книжку читаємо. Особлива подяка за книжечку для Артемчика
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  6. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Ой йой, то я дарувала, а @maavka дарувала мені. Ото вийшла неувязочка
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Я отримала свій осінній подарунок від форумлянки @maavka, дійсно, осені в ньому багато) Усе було в осінніх листочках)) Чудові книжки, детектив-новинку я вже почала читати, а з іншими жанрами, ще буду знайомитися. Особливо своїй книжці, радів малюк. За мед та липу окрема дяка, будемо зігріватися холодними днями)
    Дуже приємно отримувати гарні подарунки, тож щиро дякую за обмін організаторам і форумлянкам!!
    изображение_viber_2019-10-12_17-32-06.jpg
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Отримала подарунок перша, а відкриття галерейки пропустила. Закрутилася. Але фотозвіт готовий.
    Отже, моєю дарувальницею була @Thebestnata. Почну з ключового - книжка, а точніше книжки, бо я отримала їх аж дві. «Поклик янгола» - захоплююча книжка, від якої не відірватися:girl_in_love: . «Македонські оповідки» ще не прочитала, але впевнена, що ще день/два і я доберуся і до неї.
    Моя дитина одразу здогадалася, що ота розмальовка і книжечка з лялькою, що одягається, для неї. Все солодке і смачне, звичайно, вже давно з’їли і випили (так, ми такі :girl_blush2:). А от свічечка-орхідея поки що тішить нас як сувенір і чекає свого зоряного часу (в нас світло вимикають часто :girl_feminist:).
    Дякую Наталі за гарний подарунок і кураторам за організацію такого класного обміну!
    А, і звісно, осінній листочок - закладка :kisss:
    F58FFE73-45F9-4D3B-8584-3A3A593B4142.jpeg
    8F0CDECE-8B27-49E9-B165-771CD0A93A92.jpeg
    636C1864-A6E2-4201-BF87-720063E703B9.jpeg
    E0A17CA6-C5A0-4D76-B585-E59CA4992E93.jpeg
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 3
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Добралася і я нарешті до темки, хоч подарунок отримала ще минулого тижня)
    Цього разу моєю дарувальницею була @Sweet kitty . Але мені про це вже шепнули куратори, бо записки я так і не знайшла:)
    Я завжди люблю розгортати подарунки, роздивлятися, і тішуся, як маленька дитина. І є чого!
    В пакуночку були дві книжечки. Одну я вже почала читати по-трохи. Смачненька шоколадка з горішками, я такі якраз найбільше люблю. Капучіно з шоколадним смаком) Вони зразу пішли в хід)
    А ще приправа для глінтвейну. Я ніколи його не робила. Але думаю скоро пригодиться. В нас от там в сусідній темі вечорниці готуються, то приправа якраз в сам раз:haha:
    А ще ароматний гель для душу і кондиціонер для волосся з кокосом.
    Тому всього вдосталь, можна було і посмакувати напій з чоколядкою, почитати книжку, і побалувати тіло і волоссячко)
    Дякую, Оксанко за дарунок!
    І ще окреме дякую кураторам, які завжди організовують такі обміни. Нам це потрібно:)
    DSC_0024.JPG DSC_0025.JPG
     
    • Подобається Подобається x 8
    • мімімі мімімі x 3
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    То не свічечка, а мило :girl_blush2:
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    IMG_20191009_172220_HDR.jpg IMG_20191009_180307_HDR.jpg
    Нарешті і я відзвітую і ще раз подякую моїй дарувальниці @Happy Fiancee
    Чудові подарунки - книжечки для малих, мені нова книга Галини Вдовиченко(дякую! давно не читала паперової книги), ароматні свічечки, суперський блокнот і наліпки( з дітьми вирішила не ділитися))), чайочок та кава і звичайно солодощі.
    Але і це ще не все. Дуже пахучий гель для душу вже активно юзаю за призначенням, ну і шкарпеточки, теплюські і м'якуські.
    І нарешті листівочка. Вона чудесна. Дуже люблю і ціную речі зроблені руками.
    Д-я-к-у-ю!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  12. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Нарешті і я добралася до звіту ,а то вийшла на нову роботу і все ніяк не знайду часу написати .
    Моєю дарувальницею була @irkazijka
    Отримала книжечку ,смачну шоколадку та чай, гель для душу та кремчик для рук.
    Сережки, прикраси для манікюру
    Також були горішки, але вони до фото не дожили .
    Дякую форумчанці та організаторам за обмін
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  13. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Доброго Вечора дівчаточка!!
    Ніхто не хоче організувати запашний, теплий і такий осінній книжковий обмін???...
     
  14. Khustyanka

    Khustyanka Well-Known Member

    Привіт!
    Мені обмін позаминулого року дуже сподобався.
    Теж з задоволенням би прийняла участь в новому обміні.
     
  15. Masja

    Masja Well-Known Member

    Я хочу!
     
  16. Melian

    Melian Well-Known Member

    І я, і я:)

    Надіслано від мого meizu M8, використовуючи Tapatalk