Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Virchuk, 7 Листопад 2012.

  1. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Була вчора в Вамі і купила мамі гаманець. В Нері Карра заходила. але з невеликих(бо мама такий хоче) було лише 2 моделі. Тому придбала Петек і задоволена. Продавець (хлопець) все гарно розказав і показав, порадив і дав знижку;)
    [​IMG]
    Ще собі придивилась кілька модельок, то треба буде Миколаєві лист написати;)
     
  2. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Хочу купити чоловіку добротний гаманець, придивлялась до Bretton, виглядають зручні , натуральна шкіра і ціна нормальна. Може знаєте як вони носяться, чи з часом не "втрачають вигляд"?
     
  3. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    в чоловіка була сумка цієї фірми. кутики швидко позатирались до дір і підкладка всередині швидко дуже полізла. а і магнітик, на який закривалась сумка злетів з свого місця і десь "гуляв". й року не носив. цієї фірми навряд чи ше шось купувала б. але може то тільки нам так "пощастило".
     
  4. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Придбала собі гаманець, дуже мені сподобався :) Подивлюсь, як буде в користуванні. Шкіра, Італія. Ціна адекватна.
    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2013
  5. Glafira

    Glafira New Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Придбала гаманець в Accessorize, бо ціна була приваблива майже 150 грн. Користуюсь ним вже більше року, стан на 5+.
     
  6. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Нещодавно прочитала статью про гаманці.
    Хочу щоб мене гроші полюбили, тому маю ціль до літа купити Ted Baker червоного кольору)))

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Nine West проти Ted Baker
    Знайдіть три відмінності:girl_emo:
    [​IMG] [​IMG]
     
  8. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    А де той НайнВест знайти? На 6ПМі нема =(
     
  9. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Мені дуже подобаються гаманці Witchen. Дуже гарна якісна шкіра, і носяться добре (по відгуках знайомих). Ціна кусається (ну мене кусає :)). Шкодую, що років 6 тому собі не купила - тоді ціна була доступніша. Фірмові магазини є у Кінг Кросі, і ще на Театральній магазин "Стара Брама".
     
  10. Lamara

    Lamara Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    кои постила, то якраз там і був за $35
    Злизали з бейкера, та склепали не з шкіри, а з замінника. Якби з шкірочки був- то купила б не задумуючись
    http://www.6pm.com/nine-west-go-to-glamour-small-clutch-dark-lipstick
     
  11. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Я замовила на Мангоотлеті за 6Є (-70:wacko:. Шкіряний, пів року в мене- стан нового. Рекомендую.
    Доречі, він зараз також є по знижці :)
     
  12. VsjaVolodina

    VsjaVolodina New Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    У мене гаманець Chanel чорного кольору. дуже ним задоволена, носиться прекрасно. А червоний я б уже не брала - скоро надоїдає, як на мене.
     
  13. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Потрібна порада. Шукаю нового гаманця. Знайшла фірми Neri Karra http://4vip.ua/koshelek-zhenskiy-neri-karra-0576-10505/#tab=review
    Бачу, що і тут ця фірма користується популярністю. Також знайшла гаманець, точнісінько такий, але фірми Karra http://neri-karra.net/women-purses/1000002418/ значно дешевший.
    То є зовсім різні фірми? Є між ними кардинальна різниця в якості?

    ---------- Додано в 13:36 ---------- Попередній допис був написаний в 13:20 ----------

    з карми
    Не зовсім так. То, або справді два різні виробника, або один виробник, який виготовляє дорожчий і дешевший варіант. На металевих емблемах різні написи Neri Karra i Karra. Гаманці одинакові, то ж цікавить якість.
     
  14. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    мей бі) в інтернет магазині http://neri-karra.net продукцію позиціонують, як італійську, а на http://4vip.ua - як турецьку. Між самими гаманцями теж є незначні відмінності.

     
  15. zjomka

    zjomka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Саме так і є, принаймі так пояснила продавець в фірмовому магазині Neri Karra. Відрізняються якістю шкіри. Купувала вже кілька разів, чудово носяться.
     
  16. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Ми з коханим прихильники галантерейної продукції турецької фірми Petek. Це і чудова якість, і різноманітний дизайн, і, як на мене за такий виріб, доступна ціна. Ми і гаманці маємо обої (мій за півтора року безперервної носки - ніби з коробки щойно), і коханий обкладинку на паспорт, і ремінь на подарунок купувати. Раджу.
     
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Можу похвалитись. Таки замовила собі цей гаманець
    [​IMG]

    Дуже якісний, шкіра м"яка, приємна на дотик, зручно організовані відділи :)
     
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Можливо ви скажете де у Львові можна їх купити? Побачила в неті. Мені сподобались, але хочу глянути в живу.
     
  19. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    в ВАМі на Науковій є магазинчик. раніше він був в ВАМі біля Південного, але вони переїхали. там дуже привітний продавець :)
     
  20. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Гаманець: де купуєте і яким маркам надаєте перевагу?

    Де кращий асортимент гаманців нері-кара - в магазині в центрі чи в вамі біля південного?