Газові колонки, котли, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Consuelo, 17 Березень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    не знайшла схожої теми, отож:

    Надихнула мене на створення такої теми проблема - в нас перестала нормально нагрівати колонка Junkers. Нашим майстром, відверто кажучи, я НЕ задоволена, для нього - в нас все працює нормально.

    Отже моє наступне питання - чи стикалися Ви з такою проблемою? може в ній щось забилось і треба чистити? до кого звертатися? може у Львові є представництво Junkers?

    наперід дякую за відгуки! :girl_curtsey:
     
  2. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    газові колонки треба чистити мінімум раз в 2 роки від природнього "накипу" газу. Про Юнкерс не знаю. Маю хорошого майстра по Вісману
     
  3. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    Якщо колонка не нова, то в представництво звертатися не радила-б. Вони там деруть як за рідну маму. Краще попитати по знайомим хорошого майстра, погортати газетку...
     
  4. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    ні, колонка не нова ...
    а газета .. хм... це варіант звісно, та я волію когось знайти за порадою - газ доволі небезпечна річ, і треба компетентну людину до таких приладів...

    а якщо по Вісману, то до Юнкерса не підійде?
     
  5. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    думаю, що ні. :) цей майстер казав, що він розуміється на Вісманах. Хоча є і майстри-універсали
     
  6. atma

    atma New Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    Хочу придбати інфрочервоний обігрівач УФО, в кого е досвід користуванням поділіться будьласка. Цікавить все, чи нешкідливий? чи несушить повітря? чи неболить після нього голова? і т.д.
     
  7. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    а вам з якою метою? і де ви хочете його використовувати?
    Я бачу доцільним використовувати його на терасі в осінню пору, але в квартирі він мені не подобається. Він не нагріває приміщення, як от масляний, яким можна нагріти кімнату, потім вимкнути і тепло буде триматись.А уфо гріє тільки коли направлене на вас
     
  8. atma

    atma New Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    У заміському будиночку, любимо проводити там багато часу а з опаленням там проблема. Це буде кухня, спальня і т.д.
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    ну от коли ви сядете під уфо-вам буде дуже кльово і тепло, але як тільки ви його вимкнете буде холодно
     
  10. atma

    atma New Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    Це я знаю, мені цікаво чи на відстані метра три буде тепло, при умові що прибор відповідае квадратурі приміщення.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    навряд...метра пывтора мабуть
     
  12. shchojno odrugena

    shchojno odrugena New Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

     
  13. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    Дівчата, а у кого в помешканнях стоять газові конвектори? Які переваги-недоліки?
     
  14. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Опалення

    Потрібна порада щодо опалення. А саме який вибрати котел (фірма). щоб був і на опалення і на підігрів води. Одні кажуть що вайлент інші що бош. Одним словом розгубилась я. А який котел стоїть у вас?
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Опалення

    Працює 5 років, ттт, без проблем...
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Опалення

    Він і в мене в будинку, і в коханого. Теж без проблем:)
     
  17. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Опалення

    Чула, що вайлент мають дуже чутливу електроніку. (так казав майстер)
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Опалення

    В нас Вісман. Коли ще думали, то я хотіла Вайлент, бо в брата такий але наш майстер казав, таких, як в брата вже нема, а теперішні Вайленти не надійні саме через елекроніку.
    На ту суму, що ми розразовували, радив тільки Вісман. Не жаліємо ,що послухали
     
  19. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    От і я таке чула. А давно у вас уже стоїть Вісман? Це помойму поляки роблять, якщо я непомиляюсь.
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Газові колонки, опалювальні системи (АГВ тощо) - поради, ремонти, вибір

    У нас Rens, 2 роки уже. Все гаразд.