Геловін за чи проти?

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем yakna, 30 Жовтень 2011.

?

Це для Вас свято?

  1. Так

    7,3%
  2. Ні

    92,7%
  1. yakna

    yakna Member

    Уже другий рік я святкую з друзями свято Хеловіну. Декорую квартиру, готую тематичні страви, напої, придбаваю костюми чи окремі елементи. Стикнулася з тим, що не так вже й багато людей хочуть святкувати цей день. А відсутність товарів у магазинах що мають відношення до цього свята, говорить про те що це дійсно так. :confused:
    Не беру до уваги усі релігійні міркування, а просто розглядаю це свято як ще один привід повеселитися. Покажу вам декілька фото зі своєї останньої вечірки.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Може все-таки це свято ватрує того, щоб добавити його у наш карлендар?
     
  2. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Якщо чесно, я щось не розумію цього свята і що тут святкується, тим більше, що на наступний день вшановують пам"ять всіх померлих
     
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Як просто привід повеселтись, свя"ткувати можна що завгодно, хоча б і 7 листопада, тим більше, що атрибутику знайти легше.
     
  4. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    А ми святкували з друзями, коли студентами були. Миле діло вбратись вампірчиком, відьмочкою чи ше там чимось. Я проти того, щоб то відбувалось на цвинтарях, то справді не місце. А от якщо вдома в когось чи вечірка, то це досить весело.
     
  5. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    після Пасхи також провідна неділя йде.
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    так так! і зробити державний вихідний:girl_crazy:
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    А працювати коли?
    Тільки зберешся працювати - свято! Календар - як одноклєточні.ру - мерехтить святами.
    Наспівуючи:
    http://www.youtube.com/watch?v=EXQuf_7m5WQ
     
  8. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Святкувати можна, що кому заманеться,
    але на яких підставах додавати нам у наш календар древнє кельтське язичницьке свято?
    Ну, святкували своєрідне свято урожаю - в Україні це приблизно на Покрови.
    Перевдягали дітей у страшні костюми, щоб замаскувати їх від відьом, мерців, злих фей, духів і гоблінів, які ставали активним напередодні дня всіх святих. Але звідки у нашій культурі гобліни і злі феї, назви яких і не вимовити нам?

    Я за те, щоб пізнавати і шанувати культуру (свята, традиції і т.п.) інших народів, але я проти підміни загальнолюдських цінностей, на яких ростуть наші діти і формується їх світогляд.
    Для мене це комерціалізована дата, не більше.

    А найбільше я за те, щоб люди просто вміли влаштовувати собі приємні дні, нагоди повеселитися з друзями, на Хеловін, чи в будь-який інший день.

    Наприклад, день святого Патріка. Ще одна чудова нагода стилістично оформити собі зустріч з друзями в зелених тонах і т.п. Але оскільки воно конкретно у нас не настільки розрекламоване і комерціалізоване - то чогось ні у кого не виникає ідея внести його у наш календар.
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    З шопоголізъму!
     
  10. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

     
  11. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    ну вихідний це во-моєму перебір. Не можу не погодитись із
    Я мала на увазі те, що люди негативно відносяться до цього свята. А те, що свято дійсно язичне, там наші прадіди колись самі були язичниками.
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Так і є: люди, для яких традиція і збереження культури суттєве, виступають категорично проти насаджування чужих свят.
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Це ж вочевидь іронія була:)
    на Хелловін пропоную робити вихідний виключно для депутатів Верховної Ради - це ж майже їх професійне свято :girl_yes2:

    Не всі. Я, наприклад, до нього ніяк не відношуся. В гуртожитку 2 роки за компанію бігала в костюмах медсестри-вампірші, але то швидше тому, що всім було просто весело:)
    Ой, тут може зараз така дискусія початися щодо язичництва і християнства. Звичаї та традиції прадідів заслуговують на повагу, безумовно. Однак і на певне переосмислення також.
    Я от сумніваюся, що конкретно мої прадіди говорили англійською, різали гарбуза і вдягалися нечистю.
    А в цілому моя позиція така - чим би дитя в той день не бавилося, лиш би до вандалізму на кладовищах і залякувань людей до інфаркту не вдавалося. А повеселитися в когось вдома - якщо є бажання, то будь ласка:)
     
  14. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    в мене до цього відношення суто як до нагоди переодягтись, але колись баба розказувала, що їздила років 40 тому до якихось своїх родичів в село, де не дійшли електрика і газ, то там теж в ніч на 1 листопада молодь перевдягалось в костюми всякої там нечистої сили, виставляли на подвір'ї гарбузи.
    то вона така здивована була, що то американське свято таке ж є
     
  15. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    І для мене це свято як і багато інших американських свят - просто комерціалізовані свята! Мені здається якщо запитати пересічного американця - то він може і не знати яка основа цього свята - просто привід передягнутися і подуріти!
     
  16. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    в більшості переважаючій молоді просто пофігу чиє це свято, лиш би було весело і цікаво.
    підтримую думку на всі 100%.
     
  17. yakna

    yakna Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    Ну, якщо вже в нас така дискусія, то може в когось є фото з хеловінських вечірок? Цікаво глянути.:shy:
     
  18. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    і мені цікаво.
    наприклад, мені дуже сподобалося ваше дизайнерське рішення в хеловінському оформленні квартири.

    може, ще цікаві фото з костюмами хтось поставить, ідейки підкине.

    але це вже післязавтра, мабуть, буде

     
  19. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Хеловін за чи проти?

    В мене коліжанка вчилась Каталоцькому ліцеї, а потім в УКУ, не знаю як зараз та років 10 тому вони святкували Хеловін щороку.

    ---------- Додано в 11:42 ---------- Попередній допис був написаний в 11:25 ----------

    Фото не мої,а ось зірки святкують,може комусь згодиться:
    Брук Шилдс и её семейка Адамсов[​IMG]
    Ким Кардашиан – Ядовитый плющ[​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    Хайді Клум-неповторна! [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. Відповідь: Хеловін за чи проти?

    А можете пояснити, що саме ви святкуєте? Яке "призначення" цього Хеловіну? Воно релігійне? Якщо так, то кого саме чи які саме події згадуєте під час цього свята? Кого вшановуєте? Молитесь? Ідете в церкву? Тільки без Гуггла, будь ласка :)