Гіперактивність?

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Улянка, 10 Червень 2009.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @ГаЛоЧкА останньо чую не дуже добрі відгуки про Свинаренка. Типу, що в нього зараз конвеєр, не особливо розбираючись всім тулить препарати, та й по всьому. Але це суто щодо дітей. Мій чоловік його знає ще з юних років, лікувався в нього зі спиною раніше, то каже, що хороший спеціаліст. Але зараз, як вхопив зірку, то вже все на потоці в нього, і багато скарг. Я не знаю як детально він вас обстежував, може і добре, але якщо отак "візуально" подивився і вже діагноз і препарати, то я б ще до когось пішла..
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сісняюсь спитати :girl_blush2: - то для дітей спа, чи для мами, щоб заспокоїлась трохи і розслабилася з приводу активної поведінки дитини :girl_crazy:?
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Для мами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Канєшн для мами.
    Для дитини-вампірятка - свіжа кров у вигляді аніматора
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Розкажіть-но мені з ким у Львові можна прийти поговорити трохи про ГРДУ? Заодно і літератури можете накидати :) Не щоб дитину "вилікувати", а швидше щоб мамі і вчителям краще зрозуміти як взаємодіяти без зайвих нервів і максимально ефективно. Ну і якихось лайфхаків почерпнути трохи про концентрацію уваги дитини, наприклад, чи організацію, бо бачу що чим далі - тим важче буде зі школою - вимоги ж то зростають... А якщо знов привалить нас "щастям" дистанційного навчання то взагалі :girl_crazy:
     
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @Akina, якось я консультувалась з психотерапевтом щодо себе і перейшовши на дітей, ми дійшли висновку, що в моєї старшої ГРДУ. Відповідно, пропрацювали, як з нею краще поводитись. Звідти я винесла для себе таке: потрібні рамки для дитини і системний підхід до виконання обов‘язків. Тобто, проговорити з дитиною план дій, їх виконання по пунктах. В кімнаті, особливо на робочому столі, не має бути нічого окрім завдання, яке виконує в даний час. Можна розробити графік з системою бонусів. Наприклад, наліпка за виконане завдання. Потім ті наліпки можна конвертувати в якусь винагороду. В нас це різне часопроведення, чи якась її ідея, яку ми всі маємо підтримати. Наприклад, ввечері ми всі сідаємо і граємо ту настолку, яку вибрала дочка. Чи обернений день, коли вона мама, а я дочка:girl_crazy: Чи поїздка-прогулянка кудись.
    Бачу, що з віком вона стає організованіша. Зараз, 5 клас, вже майже не потрібні ці танці з бубнами. Тепер можна просто все проговорити, але контроль потрібен всеодно, бо щось може просто упустити не спеціально.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1