гіпертонус у немовлят

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем BeautyHappiness, 22 Серпень 2012.

  1. в мене місячна дитина, годую лише грудним молоком. Донечка неспокійна,збуджена, ще є гіпертонус, може цілу ніч не спати, при тому що і вдень мало спить, здригається завжди, боїться, дуже нервова. Підкажіть чи можна мені щось приймати( чаї, трави, таблетки, заспокійливі), щоб з грудним молоком передавалось дитині? Кави не пю, чай зелений пю, але слабий і мало, заварюю кмин, кріп. порадьте щось будь ласка
     
  2. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: гіпертонус

    Я би вам радила проконсультуватись в нормального дитячого невропатолога, можливо є якісь наслідки пологів. Можливо вам масажі потрібні, можливо і чаї. все таки місяць часу незмінної поведінки я б сама не ігнорила. Але лікаря слухати не одного, ну і бажано адекватного.
     
  3. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: гіпертонус

    В моєї малої була гіпоксія, то теж були подібні симптоми. В поліклініці казали купати в хвої і морській солі і масажі. Ми звернулись до приватного лікаря, який нам дуже допоміг.

    А як вам поставили діагноз гіпертонус?
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: гіпертонус

    У мене обидві молодші мали гіпертонус, трохи на тому знаюся. Консультація грамотного невролога плюс дуже грамотний масажист (невмілий масаж може "зафіксувати" спазм, а то ще гірше, ніж нічого не робити). Ми консультувалися в Мироновича в Чорнобильській. А от масажиста не пораджу - наша вже не працює. Лише можу сказати, що станом на 10 років тому в тій же Чорнобильській масажистів, яким би я довірила гіпертонус, не було.
    Що можна робити самому?
    Корінь валер'яни і шишки хмелю в купіль, верес - в подушечку чи матрасик в ліжку.
    Жодних екстримів у вигляді бебі-йоги, динамічної гімнастики, обливань холодною водою тощо. Ніщо не має викликати стресу - все плавно, повільні зміни температур (в тому числі при вийманні з ванни в приміщенні має бути дуже тепло), плавні дотики і т.д. - щоб щось не спровокувало додаткових спазмів.
    Погугліть "позу ембріона" - це вправа, яку можна освоїти самостійно і робити чи не при кожному переодяганні - вона трохи знімає спастику спини і шиї.
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    В нас таке було. Допоміг хороший невропатолог- назначив курс масажу і супер-хороша масажистка. Малий пройшов два курси масажів і все минулося.
    Казали лікарі, що це був наслідок важких пологів.
     
  6. opel

    opel Well-Known Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    Дівчата,незнаю де запитатися,а так як тут є трохи розмов про масажі пишу тут. Може хтось робив масаж манюням в поліклінніці на Виговського? Потрібен загальний укріплюючий масаж може порадите гарного масажиста і скільки коштує курс масажу в поліклінніці? Дякую!
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    у поліклініці повинно бути безкоштовно, але дехто дає кожного разу по 20 грн. принаймні у нашій.
    Приватно, щоб додому приходив - у районі 100 грн за 1 масаж.
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    Ходила з своїми хресними малявками до Ніни Михайлівної. Приємна і кваліфікована жіночка. До того возили в охмадит, покращень не замічали. Давали 20 грн. через раз.
     
  9. aleandra

    aleandra New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    В нас теж був гіпертонус , ходили на масаж в 5-ту на Пушкіна , там дуже гарна масажист допомогла , давали по 40 грв. за сеанс , так як то не наша поліклініка ,а в нашій це 4-та на Парковій , тільки в дитину соску пхали щоб вона не плакала , і гладили ручки та ніжки , ми тільки час загубили . А ще треба обовьязково дитину показати неврологу .
     
  10. Keeri

    Keeri New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    В мого малого теж був гіпертонус. Мав такий страх, що як хтось пчихнув біля нього, то плакав 10хв без перестанку аж захлипувався.:girl_sad:
    Ми ходили до невропатолога, призначили нам масаж. Пройшли два курси. і ще свикруха взяла малого сорочечку і вилела віск.
    Зараз тьху-тьху все нормально.
    Але казали для профілактики ще 1 курс зробити масажу.
     
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    примітка
     
  12. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    моя катрунька теж ридала, коли татко пчихав біля неї, я навіть подумати не могла, що то болячка, яку треба лікувати ,ще й виливанням воску і невропатологами :girl_crazy:.
    просто думала, що боїться різкого несподіваного звуку від безпечної людини :).
     
  13. adelmik

    adelmik New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    Дівчата, в мене теж в малого гіпертонус. Вже і масажі 3 рази робили, і в травах купаю. Трохи краще стало, але не настільки, як я очікувала. Масажистка в нас ніби не погана. Може просто ще щось потрібно робити?
     
  14. natiok

    natiok Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    ми ще електрофорез робили+ масажі нам допомогли
     
  15. Keeri

    Keeri New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    [/COLOR]
    те що в малого був гіпертонус нам сказали після сонографії,в результаті чого і призначили курс масажів (ще призначали ліки, але малий їх не сприймав).
     
  16. Кароока

    Кароока New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    Поділіться будь ласка координатами хорошого дитячого масажиста, який би приїжджав додому.
     
  17. Talibamina

    Talibamina Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    у моєї малої був гіпертонус ручок в 1,5 міс , їздили в охмадит,масаж тривав 20-25 хвилин,дитина не плакала - тому можжу сказати,що їй сподобалось

    напишу контакти в пп
     
  18. Кароока

    Кароока New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    В нас ніби явних проблем немає, малий повненький і в 6 місяців не перевертається, сьогодні були на огляді в педіатра і невропатолога, то вони сказали, що загальнозміцнюючий масаж йому не завадить. Хоча моя старша також довго не переверталась, зате почала ходити в 9 місяців.
     
  19. portik

    portik New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    Дуже прошу в ПП контакти хорошої масажистки, що виїжджає на дім, для 4- місячної дитини. Проживаєм в районі Південного.
     
  20. danalight

    danalight New Member

    Відповідь: гіпертонус у немовлят

    і у нас був з народження гіпертонус, кожний лікар який не оглядав звертав на це увагу. пройшли масажі, 2 курси правда, третій пройдем коли потепліє. сама робила масаж, гімнастику, трошки динамічну пробувала, купала в корі дуба, досить допомогло. зараз дитинка має 9 місяців стоїть впевнено, хоч почав ставати на підігнуті пальчики, сказали обов'язково на масаж, а через пару днів став всією стопою. щодо чутливості до шуму чи голосних іграшок, то вони майже пройшли. думаю гіпертонус триває до року, для того щоб дитина краще розвивалась обов'язково потрібна гімнастика і масаж.