Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем карапуз, 29 Грудень 2008.

  1. Lsveta

    Lsveta Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Підтримую Dolma. На Тростяні адреналін зашкалює ще починаючи з доїзду. Мені там подобається різноманітність. Хочеш ганяєш собі на Центрі, а хочеш на інших (я люблю Захід) де є і швидкісні труби, і похилі спуски з горбами, і вузенькі стежки, і відкрите плато, де можна зупинитись і споглядати на чудовий краєвид. І кухня в маленьких дерев"яних прибудовах класна, усе як домашнє. Звичайно новачкам там тяжкувато (як згадаю...), але після Тростяну вже нічого не страшно.
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    ага, а уявіть, що я там вчилася кататися :girl_crazy:
    ото факт
     
  3. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    І я також там вчилася. Коли наступної зими побачила інші гори, ледь не забила чоловіка, думала, що всі гори як Тростян, а виявилось, що майже всі простіші за нього :)
     
  4. happy

    happy New Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А ніхто не в курсі коли Буковель запускається цього року, чи принаймні коли планують запустити ?
    Бо дуже вже хочеться покататись !
     
  5. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    На їхньому сайті, написано,що 15 листопада :girl_smile:.
     
  6. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Я не знаю про Плай - мені ще жодного разу там не пощастило зі снігом. особливо останньох зими. хіба на кріселках покататися. зручні.
    може, того року зима буде сніжнішою.
    давно пора... хочу лижі!!!!!!!!!!!!!!!
     
  7. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    А мені так не подобається, що на Тростяні досить швидко утворюється льодяна кірка, особливо в жолобах, і на горбах. А людей, які тягнуть нюбів туди вчитись кататись можу назвати, якщо бути ну дуже деликатною, просто дуже легковажними та безвідповідальними. Зате коли там сніжок свіжий лежить, там просто супер :girl_smile:.
     
  8. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    ... щодо катання на лижах з малими дітками... Думала що минулий сезон пропущу, через малу дитину (Мартусі було 3 місяці всього), але друзі придумали їхати на Буковель - ну і ми з чоловіком подумали "а чому би і ні" - природа, свіже повітря, ну і гарна компанія, не без того :girl_smile:.
    А виглядав процес катання так - приїжджали на гірку не дуже рано - десь в 11-12 ій годині. Дитина - з татком їздила в візочку (спала без задніх ніг). Брала двох годинний абонемент - і каталася по всіх трасах Буковеля як ненормальна (скучила було вже дуже за гірськими лижами). Поїздка була в березні - людей вже аж так багато не було + підйомники швидкі і висока пропускна знатність - каталася просто без зупинок. Потім поверталася до своїх, трошки часу ще собі тусили біля машин і година так 16-та були назад "вдома". Висновок такий - чим менша дитина - тим легше, як виявляється - ГВ, сон на свіжому повітрі... Ну і чим більше обмежений в часі - тим більше задоволення від катання :girl_smile:
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Починали кататись у Славську на Тростяні, потім їздили на Тисовець, минулі роки їздили на Буковель, оскільки наразі йому альтернативи нема. Але їхати туди треба мінімум на 2-3 дні, бо проїхати 270 км, покататись і назад до Львова важко.
    На вихідні їздили у розвідку на Пилипець та Ізки, ми ще там не були. Більше сподобався Пилипець - два бугельні витяги, і крісельна дорога - зі слів місцевих довга траса, швидкісний підйом. Ізки - мені видались більш пологим спуском, один крісельний витяг і бугель, але важко щось судити, стоячи по коліно в болоті :girl_smile: Ціна за підйом на кріслах і там і там - 10 грн. Дорога туди приблизно 200 км - ближче ніж до Буковеля, тому туди можна їхати на одень день, тому наразі плануємо їздити туди, але головне щоб там був сніг, бо це Закарпаття і клімат там тепліший.
     
  10. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    100% якщо дозволяють можливості варто ночувати там.правда ми часто якраз навпаки робимо:) - виїжджаємо з самого ранку катаємось десь з 11 до 16 і додому.Для нас того катання і емоцій з головою вистарчає, але назад то не дорога а мука!
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    саме тому ми на один день на Буковель не їздоки.
    про новий рік, як не смішно це звучить, Австрія того року дешевша ніж Буковель на новорічний період, гиги криза, чи шо???
     
  12. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Ну,що дівчиська,ви вже лижі наточили ?:girl_haha: Буковель відкриває сезон 18 грудня !:girl_claping:
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    агась :) знаєм. з 10 по 15 тама будем :)
     
  14. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Чи були ?:girl_in_dreams: Сьогодні 15 :girl_crazy:.
     
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

     
  16. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Їду туди в суботу, буду сезон відкривати, нові лижки пробувати! Ех, довольна!!!! :radist:
     
  17. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Дівчата, розкажіть про тур фірми у Львові, які возять на гірськолижні курорти?
    Раніше їздила у Славськ через фірму Калина, вони тільки по вихідним возять (і ніби тільки у Славськ). Вчора взяла квитки на Буковель через фірму Сан, а чим добратися наприклад до Плая (село Плав'є)? Чи возять автобуси до Орявчика?
     
  18. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    в 4 ранку їдемо з чоловіком на машині, покатались і назад (напевно буде нам важко за кермом, але доцю не має з ким залишити)
     
  19. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    Чекаю на ваш звіт.Можливо,що цього тижня ,також, поїдемо на день-два:girl_in_dreams:.Їздили знайомі,то казали,що снігу малувато.
     
  20. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Гірськолижні курорти Карпат

    ура сезон відкрили!
    задоволення море! як я люблю кататись на лижах...природа, свіже повітря, сніг, гори, гарна компанія...
    зранку снігу було малувато, але до обіду нападало багато і вкатали добре
    хочу ще!