Гірудотерапія - п'явки медичні

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Viktorina, 24 Травень 2011.

  1. Viktorina

    Viktorina New Member

    Може хтось уже проходив лікування гірудотерапією, які враження від п"явок і чи це безпечно, які відгуки...?:girl_smile:
    Мені порадили пройти курс лікування п"явками,але я їх дуже боюся, та й не знаю чи це зараз безпечно з огляду переносу всяких хвороб ..., реклама хороша, та й знаю ,що в давнину ними лікувалися, але колись не було таких страшних недугів і ліків було менше.
     
    Останнє редагування: 24 Травень 2011
  2. Dzvinkalviv

    Dzvinkalviv New Member

    Відповідь: Гірудотерапія -пявки медичні.

    В мене мама частенько ними лікується (переважно варикоз), то я втікаю з хати, шось не можу я на то дивитися. До п"явок потрібен дуже хороший спеціаліст, який достовірно знає де їх можна ставити, а де ні!
    Особисто собі їх поставити не дозволила, просто бридко... фє...
     
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Гірудотерапія -пявки медичні.

    як i будь якому лiкуванню е прихильники та тi хто знайде купу "проти", я своiй мамi тих п"явок бiльше 100 штук поставила пiсля iнсульту, лiкарi не забороняли, мама почувалась набагато краще. Не боюсь iх, але голими руками не беру, противно. Ще помiтила таку рiч що бувають днi коли я просто не можу на них дивитись, а так все одно... собi теж ставила але в мене пiсля них малесенькi шрамики.
    п"явка мае бути аптечна... з рук не купувати, та не використовувати ii по пару разiв як це умудряеться дехто робити.
     
  4. BoomBloom

    BoomBloom New Member

    Відповідь: Гірудотерапія -пявки медичні.

    І моя мама ними лікується при потребі - має проблему з коліном. Більше нічого не допомагало - ні мазі, ні ліки, ні фізіопроцедури.
    А з піявками одразу результат на лице, і в прямому розумінні також[​IMG]

    Також з аптеки, також лікувалася тільки по одному разу.
     
  5. matiolka

    matiolka New Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    Мені п'явки ставив лікар, який займається тим купу років. Враження тільки позитивні, вони при укусі впирскують в кров цілий набір корисних речовин, які діють у вашому організмі ще півроку. Може, це грубо кажучи, проте так розповідав лікар. Після того найближчі місяці я була як енерджайзер, куди і втома дівалася. Це було десятиденним курсом. Після укусів в мене малюсінькі шрамики, але це особливість організму, бо ставили ще нашому дідусеві (83 роки), в нього ніяких слідів. Не можна ставити на вени, артерії, не знаю, хто використовує їх повторно, бо вони мають місяця чотири плавати у банці, де воду змінювати, тоді таку ощищену п'явку можна ставити.
     
  6. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    Особисто ставила і мені ставили. Мамі, до прикладу, кожен день викликала швидку - збивати тиск, а після курсу п"явок - тиск нормалізувався. І мені ставили на коліно. Я чомусь їх не бриджуся ( страшніше бачити покази тискоміра і тремтячими руками набирати 03). Але шрамчики в мене облишились - до речі вони не загорають. Варто це вперше робити в людини, котрій довіряєш.
     
  7. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    І мені зараз ставлять пявки , пройшла вже 3 курси варикоз зменшився але такі странші болі при процедурі і потім сильна кровотеча. Мають ставити ще 1 раз але вже сили не маю ні бажання. Сподіваюсь вони допоможуть і я не дарма стільки часу терпіла.
     
  8. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    Не мало би бути аж таких сильних болей...
    А по скільки штук на раз ставлять?
    І треба вважати з сильними кровотечами, щоб потім не було анемії. Взагалі-то перед курсом треба робити аналіз крові
     
  9. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    Візуально варикоз зменшився чи просто перестали боліти ноги? Сама маю варикоз і тому й думаю чи поможуть мені п"явки?!
     
  10. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    мене так дуже пече , ніби червоні мурахи кусають.
    на ногу орієнтовно 8 штук і на копчик 1 раз ставили 5 штук.

    ми нічого не робили ((

    візуально зменшився та й самопочуття стало краще. А так щоб мене дуже ноги боліли то такого ще не було.
     
  11. Gogushka

    Gogushka New Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    Мені п"явки теж дууже допомогли з однією делікатною, але такою болючою хворобою справитись (геморой). Ставила теж досвідчена в тій справі людина, на копчик, по 5-6 шт. Ефект - просто потрясаючий, про болячку забувається, енергія б"є ключем, доречі, про болючі початки місячних теж забула. І мамі з варикозом теж помогли - і самі вени зменшились, і болі
     
  12. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    Мені здається, треба по 5 ставити, не більше. Особливо, якщо сильні кровотечі. Це ж втрата крові. Можна і менше, знаю що починають часто і з 3-х лише...
    І треба їсти побільше гречки, різних червоних продуктів, печінку-червоне м"ясо, щоб кров поновлялася.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2011
  13. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    зробила я 3 курси і поки призупинили бо нога така нещасна нема вже їх де ставити. І чухається і страшні почервоніння, я б більше не витримала.
     
  14. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    А яка перерва між курсами? Мені ставили 12 штук на живіт, сказали, що наступний раз через два тиждні. Це необхідний час для регенерації тканин.
    А печіння, то у всіх при укусі, так повинно бути.
    Дівчата, хто лікував п"явками гінекологічні проблеми?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    Порадьте хорошого натуропата
     
  16. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Гірудотерапія - п'явки медичні

    Пройшла я курс п'явки + голки для підвищення імунітету. Поки що лише заспокійливий ефект можу відмітити - не нервуєшся абсолютно:girl_crazy:, що вже є великим плюсом)) А з мінусів - так як п'явки ставили на проекцію гайморових пазух, то приходилось цілий день (на роботі!) бути з пластирем на обличчі, оскільки кров не згортається ні від перекису, ні від спирту.
     
  17. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Може хтось зорієнтувати у вартості курсу герудотерапії?
     
  18. LuHalka

    LuHalka New Member

    Залежить де саме і з якою проблемою.... В деяких центрах - поставити одну п*явку- порядка 30 грн... в поліклініках - дешевше, але треба знати до кого йти...
    Я наразі закінчую другий курс герудотерапії після лапароскопії....То скажу чесно, перший раз йшла туди як ягня на заклання...Мало того, що боюсь всього "змійоподібного", то щей надивилася в інтернеті відповідних мотивуючих картинок....
    Але зараз дуже задоволена проміжними результатами...Тим паче надіюсь на хороші результати після завершення.
     
    • Подобається Подобається x 1