Голос країни

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Капризуля, 6 Червень 2011.

  1. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Хтось дивиться? :girl_blush2: З усіх інших вокальних проектів на тб цей мені наразі найбільше подобається. Сьогодні подивилася перший раз, так зачепило, зараз сиджу і переглядаю попередні випуски. Маєте вже фаворитів? :girl_wink:
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2011
  2. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    мені теж подобається,такі голоси у людей і чому вони на інших шоу не світились))))
     
  3. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Голос країни

    Вчора вперше натрапила....
    Цікаво;заманливо..
    Проте Найбільше як тренера сприймаю- Діану Арбєніну і Руслану.. Хлопці?????!!!!!Ой не знаю!!!!
    Побачимо! Цікаво!!
    Учора прихід Міли Нітіч був якось не доречним... і ТЕ ЩО ПОВЕРНУЛИСЬ ВСІ ВИЙШЛО-ШТУЧНО...
    Голос безумовно в неї є.. І талант.. Та хочу бачити нові обличчя !!!
     
  4. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Голос країни

    Я вчора вперше трохи дивилась. Мені не сподобалось. Як і всі шоу: є гарні голоси, але такі які не вписуються у формат шоу вони не вибирають (от як наприклад з тим хлопцем з Криму, який виконав академічну пісню і тим хлопцем з Київської обл., який співав фольк - їх голоса і спів мені сподобались набагато більше ніж деяки з "вибраних")
     
  5. ITUSYK

    ITUSYK New Member

    Відповідь: Голос країни

    мені незрозуміло по яких критеріях вони вибирають,бо є дійсно сильні голоса,на які тренери не обертаються.....
     
  6. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    Мене теж цей хлопець з Київщини дуже вразив, такий самобутній, справжній Голос України. Але чи хотіли б ви, щоб його вділи в модні лахи, дали співати щось з Філі Кіркорова чи на крайняк Пономарьова? Я - ні. Його рівень зависокий як на попсове шоу.

    ага, особливо хлопець з Рівного, здається, Микола Бобрик. Як він співав...просто мурашки по шкірі:girl_in_dreams: і ніхто не обернувся:girl_devil: Пономарьов і Руслана ше й почали критикувати. А Діана сказала, що це найкраще виконання цієї пісні.

    ого, цей момент я прогавила. Розказуйте, хто там кого вернув :d23:
     
  7. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Голос країни

    Його тому ж і не вибрали, бо просто не знали, що з ним робити.
    Мені було так нестерпно дивитися, як потім, вже після відмови, Олексій заплакав. Та одна сльоза на щоці багато чого вартувала...
    Він мені дуже сподобався своєю простотою і якоюсь безпосередністю..
    п.с. А ще дуже не подобається, коли вже доволі відомі співаки приходять на "Голос країни". Їм піару не вистачає чи як?
     
  8. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    Ну, з доволі відомих там тільки Фома з "Мандрів" був, і в нього таки піару бракує, щось взагалі останнім часом не чути. Аа, ну ще може Міла Нітіч, але її мало хто знає
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2011
  9. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    Уривками дивилась це шоу і досить позитивні враження від перегляду. І що найбільше подобається, що учасники досить професійно співають. В осоновному гарні голоси і вже поставлені номери. Бо вже чесно кажучи надоїло слухати завивання і ричання. А тут отримуєш задоволення від почутого.
    А щодо суддів. То мені Діана подобається. До вподоби її вибір учасників.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    А я там свого знайомого щойно знайшла
    http://www.youtube.com/watch?v=xYKZs_eEaKw
    Я взагалі знала, що він там певно участь приймає, бо у нього фото бачила вконтакті, ото вирішила пошукати в ютубі, є :) він до речі співає у ресторані "Вертеп"
     
  12. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    Він дуже гарно співав "ой ти дівчино". Але мене просто заковбасило, коли всі підряд почали називати її "народною піснею" :girl_devil:
     
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    + донька Ніни Матвієнко
    +дружина Бебешко
     
  14. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    + Ольга Нека
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    Це перше шоу, яке я почала дивитись за останні декілька років...Але як і думалось,нічого в нашому шоу бізнесі не буває просто так



    [​IMG]
     
  16. Відповідь: Голос країни

    Було страшенно прикро, що судді проігнорували такий голос, неприємно вразило їх "щире" здивування: "Яяяяк, донька Матвієнко??". І дуже шкода Ніну Митрофанівну. На відео добре видно, як вона хвилювалася.
    http://www.youtube.com/watch?v=N8q-UpSw6V8
     
  17. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Голос країни

    Мені теж здається, що не завжди вони вибиракють сравжні таланти. Паномарьов мене взагалі розчарував. А те, що Матвієнко донька не пройшла, то це "капець".
    А що там стосовно Меладзе? Він має право голосу, і ще когось з учасників, які не увійшли може прийняти? Він набирає свою команду чи як?
     
  18. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Голос країни

    Як на мене, тоді не потрібно робити гучної реклами та називати проект "Голос країни" раз обирають тільки тих, які підходять під формат шою. Назвіть проект, ну не знаю, "Попса назавжди" - і розкручуйте тих, кого вмієте.

    ---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:11 ----------

    Власне, що не хотіла б. Він самобутній, неповторний, класний, надзвичайно простий і надзвичайно талановитий.
    Його б з його талантом та в його стилі розкрутити - дійсно був би "Голосом країни".
     
  19. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Голос країни

    Власне її К.Меладзе хоче повернути!


    [/COLOR]
    http://www.youtube.com/watch?v=YieAX6-XN6w
    Нажаль тільке таке відео де є інший учасник....
    Я за Доньку Матвієнко!!..
    Що другої учасниці незнаю...Але співає Вона чудово....
     
  20. Відповідь: Голос країни

    Дівчина з Києва, Таша, яка закінчувала відбірковий тур сьогодні - невже таке буває, це ж викапана Ембер з "Хауса" (Ен Дудек): і ззовні, і здається стервозність ще та!:xaxa:
    [​IMG]

    ---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:05 ----------

    Тоня Матвієнко пройшла! Справедливість є - за неї варто боротися :)
    Вона така чудова. Могилевська ховається з виконанням "Місяця".
    http://www.youtube.com/watch?v=X6qR2fP8RBI