Головний убір

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем malyatko, 16 Грудень 2007.

  1. malyatko

    malyatko Guest

    чи любите ви зимові головні убори:?
    а ще чи притримуєтесь ви думки що їх варто носити зимою:?

    в мене дружина навідріз відмовилась від шапки..я наполягаю що шапка необхідна, зійшлись на нейтральному варіанті пов"язка на голову, але вона і надалі нею нехтує посилаючись на те що вона ходить у капюшоні..невже вона права:? і це є причиною постійних суперечок..невже я настільки не правий що переймаюсь здоров"ям дружини:?

    я сам не люблю шапок але ходжу :sad:
     
  2. lanka

    lanka Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    однозначно коли мороз - треба носити шапку, тим паче для жінок це модний аксесуар, але якщо є капішон і не треба довго перебувати на вулиці то можна обійтись і без головного убору
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    звичайно, що зимою треба носити шапку, шалик, рукавиці...
    я не розумію, що тут такого??
    головне, шоб тепло було ... а все решта то дурниці
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. egoistka

    egoistka Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    А якщо людині впринципі не личать головні убори?... ходити по місту і своїм виглядом викликати посмішки у перехожих?
     
  5. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    вибачте, але коли на вулиці -10С...
    питання "личить- не личить" відпадає...

    я коли дивлюсь деколи на красунь в капронових колготах і без головного убору з фіолетовими ногами і червоним носом...
    хочеться тільки поспівчувати


    p.s. при сучасному виборі головних уборів в продажу, я не вірю, що не можна підібрати підходящої шапки
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. malyatko

    malyatko Guest

    Відповідь: Головний убор

    я доводжу їй те саме :)


    все рівно ходити..зимою треба щоб було тепло ..:)
    а посмішки у перехожих - це добре :) люди будуть добріші :)
     
  7. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор


    а застудите голову - тоді вже буде не дo посмішок
    треба одіватись не для людей, а для свого власного комфорту і здоровя)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Головний убор

    Якесь типово українське думання.
    Ніколи не розуміла дівчат, які рукавиць не носили, а потім лякали всіх своїми яскраво червоними з висохлою шкірою руками.
    Яка різниця личить шапка чи ні, аби зимно не було.
    Але у Львові не так вже й зимно, як на мене. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    все своє життя не любив головних уборів, навіть кєпки колись дуже модні reebok не носив, зарез у мороз натягую шкіряний головний убір, ненавиджу шапки які в народі називають г@ндонки...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Головний убор

    +10!
    Ми ж не на подіумі ходимо. Дуже люблю, як моя бабця каже, що "не сподобає на брудно, то й на чисто трудно". Мені байдуже чи комусь подобається, як я в шапці виглядаю, чи ні. Головне, що мені тепло.
    І взагалі дуже дивно, що людей хвилює вигляд інших. РОздивлятися когось на вулиці і смятися, якщо його вигляд не сподобався - це ж якийсь примітивізм.
     
    • Подобається Подобається x 9
  11. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    Я коли була дівка, принципово головних уборів не одягала. Навіть шапку від мами в поштовому ящику ховала. Верталася, нап"ялювала на голову і йшла додому. Жах.
    Тепер рукавички, головний убір і, перепрошую, теплі колготи - мої перші друзі. Надаю перевагу кашкетикам. При теперішньому різномаїтті головних уборів, впевнена, що можна знайти щось для себе. Тим більше, що мороз шкідливо впливає на стан волосся...
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    я коли минулої зими прилетіла додому... якраз мені пощастило попасти в той тиждень, коли було дуже холодно...
    та я перший день взагалі до бабці в лижних штанах поїхала, я не могла ніяк звикнути до -20С... :D
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    Малятко, а якщо їй дійсно не холодно в капюшоні ? ;) Я наприклад шапку вдягаю коли мороз за 20 перевалює, а так тільки капюшоном і обходжусь. І не мерзну зовсім.:)
     
  14. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    Хм ...коли холодно, я теж в лижних штанах хожу. )))))


    А взагалі-то, просто зараз дівчата не розуміють, що можна простудити себе так, що потім наслідки будуть не надто приємні. В мене коліжанка колись любила зимою в коротеньких курточках ходити... То тепер має проблеми з нирками і не може завагітніти.


    Я шапок теж не люблю...але коли хоодно, хоч бабину хустину, але вдягну))).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Redhotchilly

    Redhotchilly Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    я так само таких знаю
     
  16. ladybagira

    ladybagira Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    якщо в голові так пусто, що нема чого простудити, то і без головного убору обійтися можна... я зазвичай капюшон використовую, шапок не люблю(в мене від них всіх чоло чухається;) ), але як треба, то треба.... сьогодні цілий день в шапці проходила....
    хоча це теж відносне питання - для декого 0 градусів - це вже сильний мороз, а декого тільки в -10 до костей пробирає.

    Додано через 1 хвилину
    тільки співчуваю таким, бо один раз не подумали і все життя з тою бідою мучаться
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    Десь читав , що лікарі рекомендують вбирати шапки коли Т нижча -1С.А для дітей при +10С і нижче.
    Я шапки(шерстяні) ношу.Починаючи з осені і до весни в машині завжди маю лижну шапку і рукавиці.Один раз при - 15С(а з вітром -23С)пробігся від паркінгу до магазину (коло 400м)без шапки.То потім мене добрих 2 години боліла голова , нудило і хотілося спати.
    завжди дивуюся , коли бачу людей в мороз (двохцифровий) на вулиці , без шапок , але в навушниках??????????....і ще курять.
    Невже їх голова не болить потім?...вуха головне , але тімя головніше.
     
  18. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    Головний убір носив останній раз 20 років назад - в армії...
     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    Я терпіти не можу шапок! Вони мені страшно не пасують і СТРАШЕННО заважають! Тому я ношу взимку повязку і капюшон. Зато буз рукавиць і теплого шалика і дуже теплих шкарпеток - ніяк! Але коли вже ДУЖЕ зимно чи на лижі, чи в зимовий похід, то обовязково шапку беру...
    Чоловік не свариться, бо сам такий:) Та і нема тут таких морозів страшних!
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Головний убор

    Це напевно ви бачили мене i мою однокласницю. Ми такi моднiци були в 10 класi шо ви, шо ви! НI шапки нi рукавиць i капронки по морозу. Це поки нас обох не болiла голова одного разу. I то так дико i сильно що я особисто тиждень не ходила до школи i взагалi встати з лiжка не могла. Пiсля того ми шапки носили як мiлєнькi аж до березня i далi!!! Отак ми навчились шапку носити.
     
    • Подобається Подобається x 10