Готуємося до зимових свят: ідеї, вихвалялки тощо

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Ольга, 8 Листопад 2009.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Хочеться СВЯТА! Такого Різдва і Нового року, аби запамяталося і дітям і дорослим.
    Хочеться започаткувати нові традиції і зберегти старі.
    Хочеться прикрас і особливих подарунків...
    Хочеться нового смаку звиклих страв...
    І ще хочеться не забути до Різдва те, що хотілося сьогодні :girl_crazy:

    Наразі хочу спробувати зі старшою донечкою зробити міні-вертеп, а молодшій придумаємо мовчазну роль :)
    І ще хочу навчитися робити прикраси з соломи ...А ще б пару таких ангеликів...

    А чого Вам хочеться?
     
  2. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Я б хотіла побачити багато варіантів по прикрашенню новорічних ялинок, як можна вікно прикрасити так щоб то було естетично і нікому не мішало.
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    ольга, ви так гарно все описалаи що мені теж того всього хочеться:).....а ще снігу, багато багато, і щоб морозець!
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Сиджу і шукаю ідеї прості, бо складні мої ручки точно не зроблять (у гілках рукоділля мене не бачили і не побачать)

    1.
    [​IMG]
    2.
    банально, але страшенно гарно
    [​IMG]
    3.А це для тих хто не знає куди викинути старі шерстяні светри - порада випрати їх в кипяточку і зробити таке чудо
    [​IMG]
     
  5. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    От таку похожу ялинку, як на першому рисунку я роблю кожний рік на робочий стіл.
    Роблю так: складаю А4 конусом, а зверху дощиком обмотою. Виглядає класно і легесенькі іграшки вішаю!
     
  6. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    А мені чомусь відразу пригадався новорічний мультик про Шрека...В нього теж було стільки ж схожих бажань... і це так миленько...
    почитала ваш допис і аж самій захотілось новорічних і Різдвяних свят, морозцю, білого чистого і пухнастого сніжку...краса...
    От тільки як згадаю собі про матеріальні витрати що почнуться в нас вже з Романа... то якось аж страшно стає...от ще би до того всьго багатого спонсора- було б взагалі пречудесно.
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    так якщо завчасно все продумати то і спонсора не треба.... прикраси можна продумати, подарунки можна вручну зробити тим кому це може підійти, меню теж може бути вишуканим і дешевшим (але забере більше часу)

    Дівчата, може хтось вміє робити з соломи павучків? може зберемося на форумівку і навчимося?
     
    Останнє редагування модератором: 26 Листопад 2009
  8. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Минулого року я була в особливому ударі: три дні прикрашала робочий кабінет, дійшла навіть до того, що робила зі скотчу, цукру і вати іней і сосульки на вікна! Потім ще мало не два тижні обвішувала вдома балкон гірляндами. :) Для співробітниць на Миколая зробила такі кульки:
    [​IMG]
    А цього року просто біда: на роботі завал, вдома якась повна апатія, і ціла купа планів: і довишивати сорочку для похресниці, і сестрі пообіцяла шкарпетку вишити - навіть ще не починала, мабуть віддарую нашу - їй ще до Канади летіти - а малій ще до Миколая вишию, і прикраси доробити треба, і різдвяну хатку для дитини зварганити - зробила з картону і глини одну стіну - так гарно вийшло, а далі ну ніяк! Так мене всі ці справи заспокоюють, а тут просто як не у своїй тарілці... :sad: Може, ще просто трошки зарано, і ближче до нового року мене попустить...
    Ой, йду я краще за сорочку візьмуся. ;)
     
  9. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Ану давайте детальніше про те, як кульки робили і, особливо, про хатинку з глини та картону і фото пліз.
     
  10. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Все розкажу, але завтра. Кульки - банальний декупаж, а хатку ще не доробила, лежить собі цегляна біла стінка нерозмальована... Ще є у мене одна ідея, але це вже в гілку з іграшками. Може мене інші мами дівчаток підтримають, разом буде легше придумати.
     
  11. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    В мене післязавтра - з Мартина.

    А далі день народження в похресника, в сестри, в її молодшого сина, далі Романа, Миколая, і дні ангела в доцьок... далі дні ангела в сестри, в похресника, далі Різдво, а закінчується все на день народження моєї Ликери - 6го січня.

    І хочеться багато нестандартних прикрас. )

    Чудова тема.
     
  12. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    У нас цього року будуть перші самостійні свята! Треба все: і ялинку, і прикраси, малий хоче багато світла! Ще навіть не визначилася, які кольори прикрас хочу. Але певно прийдеться купувати, бо в мене трохи руки кучеряві, щоб таку красу самостійно зробити. Але хоч намилуюся на ваші всі творіння
     
  13. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    А я вже ось такі ялинки навчилася робити (у гілочці з рукоділлям є фотка моєї, а це робила Лєра Соловйова з Пітера (сорі, кращі посилання дати не вмію, скачала у неї в альбомі вКонтакте.ру))
    [​IMG][​IMG]
     
  14. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Дуже цікава ідея!
    А яке наповнення такої ялиночки (основа)?
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Я як була маленька то ми дивились по польскому телебаченню передачу Тік-Так то там робили ланцюз з кольорового паперу і ми собі зробили на ялинку. Було файно і легко.
     
  16. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    я хочу ялинку і щоб на ній висіли між іграшками медівнички - спеціальні ЯЛИНКОВІ - маю старезний рецепт можу поділитись! Все дитинство пиляли бабцю чи можна вже їсти ті пряники, дозволяли на св вечір - то від нового року слюнки текли! А зірвеш його з ниточки і такий кайф...
    Але! є проблема! МЕНІ ШКОДА ЯЛИНОК!!! свята пройдуть і вони всі на смітнику!!! Давайте якусь альтернативу придумувати - ті ялинки від Borodinka такі гарнючі! а можна якісь інструкції з виготовлення?

    Щоб спасти хоч кілька живих ялинок напишу таке - з ялинкою можна принести собі в хату голодних шкідників які на ялинці планували перзимувати, а в вас в теплій хаті вони прокинуться і ЗЖЕРУТЬ ВАМ ВАЗОНКИ! от!
     
  17. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Березові гілочки.
    Для такої ялинки треба БАГАТО березових гілочок (ми з доцями робили дві ходки, але наша все одно вийшла трохи дистрофічна, планую її переробити, домотавши ще з оберемок патичків), гілку-основу, вазонок, в якому цю гілку-основу треба закріпити (ми закладали камінцями і заливали гіпсом, але можна ще азбестом і думаю, що ще багато чим), тоді гілки примотати до основи, обмотати гарними ниточками, знизу можна підрізати зайві гілочки ножицями.
     
    Останнє редагування: 27 Листопад 2009
  18. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    Березові гілочки?????????????????
    Я ж до тих ялинок і так приглядалась і з іншого боку.
    Все до чого могла додуматись, що основа із дроту та синтепону для об'єму. А березові гілочки це ж так геніально-просто!
    Правда в своєму варіанті я таки скористаюсь синтепоном (хоча б для проби) бо вже його купила.
    Дякую за інформацію!

    П.С. Певно занадто люблю буд.матеріали. Вже руки свербіли зробити дротяний каркас і заповнити все будівельною піною, зайве зрізати і обмотати нитками. Але здалось мені, що вийде занадто жорстким. Ну і правильно, березові гілочки більш пластичні.
     
  19. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    а в мене була ідея фікс що основа ялинки - то прутики з мітли домащньої - такої жовтої як на базарах продають!!! :girl_crazy: Де ж ви дострибали до берези за прутиками - в нашому районі вони такі високі!!!
    я от думаю як би то зробити побільшу таку ялиночку... вже пригляділа в магазині з декором таке "щось" - ніби грубі зелені волоски і то все тримається купи, часом кілька таких волосків в квіткових букетах трапляється - ну не знаю як описати!!! думала ті волоски накласти на ялинку і зверху так нєбрєжно кольоровими нитками примотати, думаю гарно буде! як зроблю то виставлю тут!
     
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Готуємося До Зимових Свят!

    А ми сьогодні з дітьми накупили всього для виготовлення домашніх прикрас, і бесер і паєтки і різні шнурки кольорові і ножниці фігурні і навіть пістолет для силіконового клею, будем творити. Для початку хочемо попробувати зробити ялинкові кульки, такі як в барвінку, з паєтками і бісером, а потім будем пробувати і ялинку зробити. Тож так цікаво, якщо на ялинці буде все, що самі зробили.
    (Хоча іграшок купованих маєм достатньо)