Графіки БТ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем lastivka, 6 Серпень 2012.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    @Oriana, що у Вас?

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  2. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Почались КД.
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я ще цей цикл домірюю і все. На БТ ставлю жирну крапку.

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Міряю БТ в 6 ранку. В 4 малий попросив води, дала і лягла спати . поміряла в 6. Поставила не враховувати
    [​IMG]
    Ультратест пустий

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Так виглядає БТ на фоні підвищеної температури тіла
    [​IMG]

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  6. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Дівчата, це схоже на овуляцію? Може бути так рано?
    index.jpg
     
  7. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А які у Вас попердні графіки?
    Бо БТ в перший день КД трошки зависока, мала би впасти за день-два до початку КД хоча би і після КД у Вас знову підвищення.
    Поспостерігайте далі, можливо це ануовулятоний цикл буде (це норма раз-два у рік), або ж на БТ впливають ще якісь зовнішні чинники.
    На рахунок О, то і таке виключати не варто, хоча дастся чути далі, як БТ не падатиме нижче контрольної лінії, то все можливо.
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    У мене цикл з 36.8-36.9 починається

    Надіслано від мого Lenovo TAB 2 A10-70L, використовуючи Tapatalk
     
  9. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Дівчатка, як ви думаєте чи була О. якщо графік зараз такий? Чи бувають такі графіки при відсутності О.?

    index.jpg
     
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Чи була О скажуть Вам тільки по Узі. По графіку температура піднялась, значить може свідчити що О була.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    На узд найближчим часом ніяк не попаду. Власне тому й цікавить чи може бути гарний графік, а О. не відбувається...
     
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Нажаль може... купіть тести на наступний раз. А може наступного разу вже не буде

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Наскільки знаю БТ піднімається від прогестерону, який виробляється після О. Які ще є причини підйому БТ? (Зараз нічим не хворію.)
     
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Так само як пояснити безовуляторні графіки які в кінці стали вагітними. Причини зі сторони медичної не вмію пояснити.
    Послухаю....

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  15. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата,в мене питання стосовно того як і коли ви міряєте температуру? Прочитала в неті що треба міряти після 6 годин безперервного сну і завжди в той самий час з відхиленням максимум в 30хв. Цей цикл тільки почала вимірювати БТ,але вже маю проблеми з такою дисципліною. Я вночі завжди встаю в туалет, то вже рахується як перерваний сон? Почала міряти електронним термометром,але вдень собі порівняла те шо показує він і показники на ртутному- завжди є різниця в 1-3 градуси. Ви яким міряєте?
     
  16. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    думаю то нічого, головне щоб міряти одним і його покази порівнювати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    @Ringo , я не враховувала температуру, якщо вставала, якщо різниця в часі вимірювання більша за 30 хв.( всіх умов вимірювання намагалася дотримуватися).
    БТ вимірювала лише одним термометром ( електронним )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Мені гінеколог казала, що показники будуть малоінформативні, навіть якщо ви вночі соваєтесь і перевертаєтесь з боку на бік, просинаючись при цьому. Це надзвичайно чутливий метод і на нього впливає абсолютно все. Ніхто не каже, що його взагалі не можна використовувати. Можна, звичайно. Але хіба що вкупі з іншими методами. Для підвищення достовірності.

    Я от хочу придбати мікроскоп. Тільки не розрекламовані ОВУ-тести (маленькі мікроскопчики, в які плюєш і бачиш в слині папороть чи не бачиш). А повноцінний мікроскоп, який збільшує у 800-1000 разів і під"єднується до ноутбука, щоб виводити зображення і навіть відео знімати. Дівчата з інших форумів писали, що картинка набагато якісніша. А деякі ще й примудрились чоловічу сперму розглядати і власноруч робити посткоїтальний тест. Орієнтовна вартість такого мікроскопу - 600-800 грн.
     
  19. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    і тут я зрозуміла скільки ще всього не знаю в тому житті:girl_impossible:
    Поясніть, будь ласка,чайникові що будете дивитись під мікросокопом?
     
  20. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата мені здається що треба розслабитись і менше зациклюватись. Воно стається коли того не очікуєте, особливо коли відсліковуєте, і вам здається що це прольот.
    Звичайно в кожного свої методи і вподобання, але мене би чоловік з хати вигнав якби я то досліджувала тестами, мікроскопами і тд.....


    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk