Гуртовні Львова

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Жемчужинка, 12 Березень 2009.

  1. Junita

    Junita Member

    Цей супермаркет називається Євротек, він є гуртовим магазином від Арсену. Там ціни дійсно значно дешевші, ніж в супермаркетах. В тому самому приміщенні, зліва, є гуртівня дитячих іграшок Чудо острів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, а рибу пластами дешевше ніж на Краківському десь можна купити? Є гуртівні?
     
  3. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Була, але я не дуже орієнтуюся в цінах на тканини, цікавилася за трикотаж, то є різний найдешевший -205грн. і найдорожчий- 285грн.
     
  4. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    Я заходила на Чорновола в ту гуртівню тканин - не зовсім гуртові там ціни- хоча від звичних маганізинів трішки дешевше.Хоча в пана Зеника на Південному все ж таки дешевше-не зважаючи , що і він ціни підняв....
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Цікаво, які ж тоді ціни в не-гуртівнях:sad:
    Востаннє цікавилась тканинами десь рік тому, то тоді трикотаж приблизно від 70 грн стартував.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Ціни на трикотажні тканини починаються від 200 грн, ще осінню можна було купити від 80-100.
     
  7. Isa

    Isa Well-Known Member

    А хто знає,на кривчицькій дорозі,біля авторинку,є гуртівня квітів,то там які квіти-зрізані чи саджанці?і взагалі де дешевше купувати цибулини,саджанці квітів?
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Колись купувала там вазонки, саджанці, зрізаних не бачила. Були ще всякі добрива, горщики і т.д. Але це давно було, як зараз не знаю.
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Колись туди постійно по вазони, горшки їздила, восени були - пусто майже.
    Гарний вибір всього у Малехові. Ми якраз туї братимемо нині. Там тюльпани і всяке різне є. Не знаю, як з цінами, бо не порівнювала ніде більше.
     
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А де саме у Малехові?
     
  11. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дівчата, у Малехові немає де шукати. Їдете зі Львова і одразу справа в центрі села величезний садовий центр, не пропустите, якщо хоч раз тут проїжджали - бачили.

    А мені порадьте, де у Львові чи за містом можна ще купити туї. Хочу порівяти ціну з Малеховим, бо товар не дешевий, ще й багато треба.
     
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    в Галсаді.
    Їхати з Сихова по трасі 7 хвилин автівкою. По праву сторону буде гуртівня. Не пропустите, бо надпис великий.
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    а тут були? Колись там були ціни нижчі, ніж біля Податкової . є контактні тел. на сайті.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Звітую.
    Знайшла гуртівню біля високого замку.
    Можна брати будь-кому пластами. Є різна к-ть.
    Купила скумбрію пласт 12,5кг по 60грн, філе окуня пласт 5 кг по 62грн.
    Лосось був по 205 і 220\кг - тушка та філе відповідно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Natalisb

    Natalisb New Member

    Можу порадити звернутись на гуртовий ринок Шувар (в народі - "нижній") в квітковий ряд. Тут є досить магазинчів і кілька гуртівень з різними квітами, насінням, цибулинами та супутніми товарами. Ціни, як мене, теж доступні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    дівчата,а порадьте гуртівню,де можна було би купити все спиртне на весілля
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А мене цікавить чи десь продають курячі лапки, грудинки, серця, шлунки і таке різне свіже або морожене?
     
  18. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Ми на Шуварі закупляємось
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    "Овація", якщо їхати зі Львова, то перед Метро що на Городоцькій поворот направо
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Yljanaa

    Yljanaa New Member

    Дівчата поможіть. Є хтось з Рясне хто може віддати за смаколики чи продати орхідею. Або може тут тема якась така є....то скеруйте мене!)))
    Малий залив нашу орхідею, а це улюбленна квітка мого чоловіка ..тре рятувати ситуацію! А купувати нову в магазиеі дорого(((