Гуртовні Львова

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Жемчужинка, 12 Березень 2009.

  1. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А де саме?
     
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Раніше ,треба було купувати на суму, не менше 1000 грн.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Це не біда.А яка адреса?
     
  4. katarzynka

    katarzynka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    ГЛОРІЯ-ДЖИНС, ТОВ ОДЯГ Персенківка 48 637201
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Пошлеш їх...:no: Тре самій сідати і їхати пальчиком показувати :8:
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Була в Агроконтракті,нічого толком, то саме шо Інтермаркет. Одна продукція дорожче,одна дешевше або так само. Памперси в Агро по тій ціні,що і всюди. Можна знайти і дешевше. Ось алкоголь там дешевше трохи ніж в Метро
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ну як який......мартіні в агро дорожчий, та й взагалі ряд вин теж дорожчий....А щодо памперсів то дійсно залежить від марки - деякі дорожчі, деякі дорожчі. Я особисто купляю в метро памперси
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    кого цікавить.була нині в метро. ящик памперсів 265грн. є розміри від 3 до 5 (в ящиках)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    На вул Шевченка, навпроти меблевого магазину "Магнат", є велика територія, на якій є склади( там ще є гуртовня Азов Галичина) .Так от , при в"їзді на територію,одразу за брамою на ліво є непримітний магазинчик"Канцтовари та іграшки" . Ну дуже все там дешево! Мої знайомі мають магазин з дитячими іграшками, то товар вони купують лише там. Коли я там була , то бачила прогулянкову коляску Бебі клуб за 240 гр.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ну нічо собі!!!! А мій ненаглядний там же на тій території і працює. Як питала за ту гуртовню іграшок, то сказав що то звичний магазин :confused: Я правда просила порівняти ціну на роверики дитячі, то ціна не особливо відрізнялась з базарними
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    В нас там офіс, то свого часу я там намагалась купити пару речей-якесь воно все страшне, як на мене, ІМХО, купувала там продовжувач, принесла в офіс підключити чайник-він за 10 хвилин закоротив, добре хоть чайник не згорів, принесла їм, кажу про це, вони мені відповіли, що за такі гроші то нормально!!!!! (а іншого і не пропонували) і ледве забрала гроші, так що бажання щось купувати зникло.:confused:
    На тій же ж території в нас продають муку та цукор, люди в чергах стоять, зараз ціни не знаю, бо сиджу дома, завтра буду там то напишу, приємно що в них є 5-кілограмові мішечки з цукром, бо в метро тільки по 10 кг і то пачками, трохи місця тай займає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ой не заздрю твому ненаглядному сьогодні, коли додому прийде!:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Та ладно - не така я вже тойво-во :ireful1::feminist:
    Якщо чесно, той магазин на Шевченка не особливо... Правда кума там ролики купувала, то казала, що дешевшої ціни не бачила. Там вибір не особливий
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Вибір дійсно там дуже посередній, але якщо комусь дійсно розходиться в ціні то там можна купувати. Ми там купували на день народження машину на акомуляторі- то різниця з базарною 120 гр. Я рахую що це суттєво дешевше.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Ще згадала , що там десь можна і кастрюлі недорого купувати
     
  17. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Я на минулому тижні купляла цукор.50 кг в мішку.180 грн.Ніби,дешевше ніде немає.Може,комусь відомо,де дешевше?Мені всеодно,що місце займає.Я маю,де тримати.
     
  18. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    Порадьте,де можна купити дешево памперси "Ліберо".Чоловік купляв п"ятірку 52 штуки місяць тому за 125 грн,тиждень тому вже за 145.
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    В МЕТРО
    Ми купляли "3" то за пачку 88 штук заплатили щось порядка 145 грн. Дешевше вже не знаю де.
    На вихідних чоловік збирался знов поїхати - розповім тоді свіжі дані.
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Гуртовні Львова.

    А я була сьогодні на Зеленій біля Арсену. Шукала гуртівні з посудом і таки знайшла! Там є дві, їх неважко знайти! Одна на другому поверсі, там в основному баняки, сковорідки і скло. Вибур не дуже великий і здається товар в основному вітчизняного виробництва. Мінімальна сума закупки 200 грн. А друга гуртовня в підральному приміщенні. Там посуд скляний і керамічний. Багато різних горняток, стаканів, креманок, тарілок, баночок... Мінімальна закупка 100 грн. Ціни досить файні! Купила 6 горщиків на чанахи чи кашу керамічних-поливаних за 24 грн (на них ще пише Каша-сила наша) і чайничок заварочний скляний на чай і каву (на 800 мл) за 70 грн, але були дешевші! Хто тим цікавиться, зайдіть не пожалкуєте!:):):)
     
    • Подобається Подобається x 4