ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. kljysochka

    kljysochka New Member

    привіт!!!!!!!!!може хто підкаже де можна пройти курси по ГВ?Я свою другу манюню 11-й місяць кормлю,і вищу мед.освіту маю,і дуже бим хотіла пізнати більше в тім питанні!!!!!!!!!!!!!:girl_tender:І ще:може у Львові організовуються якісь зустрічі мам з діточками+якась полєзна інфа у вигляді лекціі-дискусіі????якісь клуби годуучих мам??нє?:girl_nea:так би на шось таке походила...:girl_crazy::girl_in_dreams:
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Раніше виклик коштував 100 грн, можна ж і по телефону уточнити. Але, не кожна ситуація потребує виїзду, це по-перше, а по-друге, як на мене, суттєво дешевше (і корисніше!!) 1-2 рази заплатити консультанту, ніж купувати суміш (для прикладу, мами кажуть , що банки на пару днів вистачає). Аргумент
    виглядає трохи надуманим :)
     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    я вже відповідала на це запитання тут ще ціна залежить від того чи має консультант з ким залишити свою дитину (якщо не має з ким з рідних то ціна збільшується на оплату праці няні) на нині я не орієнтуюся в цінах бо не консультую на виїздах. Тре питати.
     
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    дівчата, не знаю що зі мною і певно тут не прийнято таке озвучувати але в мене бувають моменти, що я не хочу годувати дитину.
    от до прикладу встала сьогодні вранці після ночі з малою і бігом варити їй кашу, щоб знову не попросила цицю... вона викаблучується і так і сяк і при мені щось інше дуже рідко їсить і даю я їй ту цицю і якось нехотя...
    то пройде?
     
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  6. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Пройде. У мене теж таке було. Перевтома, нічні годування, недосипання і недоїдання (часто не встигаю повночінно поїсти вдень) і часом закрадалася думка: скільки ще? Це з Дмитром, десь після його двох років цицяння. Дарунечка ще малесенька, з нею поки насолоджуюся годуванням.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    в наступну неділю Комаровський будуть розповідати до якого віку годувати грудьми
     
  8. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  9. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    мо ше покаже як то робити? гггг - жду твоїх коментів)))
    ооо - я ж буду в селі, а моя бабуля його смотріт. ну я вже аторвусь
     
  10. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Та я в перлах вже цитувала його -до року, не більше, бо потім користі ніц нема, і як один з найвагоміших аргументів - "Мужу не нравится, что во время секса он залит молоком с ног до головы" :8:
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    :girl_haha::girl_haha:ой точно!!!!!а ше жінка одиниця соціуму,а не печерна людина!!!!!1:connie_pull-pigtailале найбільші хвилювання викликають в нього психологічні стани наших мужів-а в когось чоловік жалівся?може я справді надурно розглагольствую?
     
  12. Klava

    Klava Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    те саме хотіла написати
     
  14. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: хіт-парад непотрібних речей

    і шо робити як вона не хоче їсти? будити? не буду ж я насильно штурхати дитину і казати "їж" як вона не хоче...
     
  15. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Надибала на іншому форумі:
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    а вдень вона їсть?
    я вже писала не раз. Я не знаю конкретно Вашої ситуації, але моя дитина з двох тижнів віку не їла з 1ї ночі до шостої ранку а часом і довше. І ми не знаю коли перестанемо бути ГВшні. Часом думаю, що ніколи:) Тому, якщо це просто така перерва, а протягом іншого часу доби дитина їсть, то я б особисто не панікувала. Тобто з такою нічною перервою, Софія їла вдень раз 10-12 як коли...)

    ---------- Додано в 05:40 ---------- Попередній допис був написаний в 05:36 ----------

    а ти будилась під час нічних годувань? бо я не знаю, чи лижі не їдуть, чи Со лінтяйка, але от глянь на час допису - то не просто я встала і собі полізла на ДП, а то Со у мене хоче, щоб я її годувала привставши і нахилившись, ну і я відповідно частенько встаю. Потім десь 2 години не можу заснути. Це так втомлюєєєєєєє...

    ---------- Додано в 05:41 ---------- Попередній допис був написаний в 05:40 ----------

    тобто в полеженні лежачи дитина до мами Софія ніколи не хотіла їсти і не хоче.
     
  17. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Думаю,шо то залежить від того як навчити з самого народження,я не вміла спочатку годувати Софійку лежачи,потім ми ше довго не могли перевчитися,Таю відразу годувала по-різному і зараз їй без різниці-лежачи,сидячи,в слінгу,чи на руках,лиш би циця була).
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Те саме, а ще може догори ногами, стоячи на підлозі, карочє головне сам факт цицяння, а там вже пристосовується до ситуації.
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    в мене все те саме, крім ночі
    Вночі треба, щоб все було по-Софкиному
     
  20. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Тобто вдень їсть по-різному? Чи все рівно хоче тільки так, але тобі вдається її переконати інакше? Можна спробувати вночі ще інший спосіб годування (іншу позу), якого ще ніколи не було, потім ше іншу, коли дитина звикає до різних умов годування, вона легше погоджується на ту, яка потрібна мамі.