ГВ - ще один дар природи

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Ksani, 31 Травень 2007.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Вимагайте прикладання до грудей одразу після народження, просто на кріслі, щоб заселити малечі кишківник маминою флорою. У нас стафілококу не було, але у синочка коліжанки, що народила на день раніше на тій же Батальній, проявився на 2-му місяці. Її синочок спав по 6 годин після народження, а мій - постійно висів на циці. Думаю, саме це нас і врятувало від стафілококу. Тому мене зовсім не тішить коли я чую, що дитинка після пологів багато годин поспіль спить, "дає мамі відпочити". Все не так однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Але якщо дитя і справді спатиме - то не тормосити ж його/її :confused: щоб прикласти до грудей. Чи як краще поступати в такому випадку?
     
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ні, не тормосити, а легенько взяти і прикласти. Мале не прокинеться, а візьме цицю і буде їсти уві сні;) годувати слід щодві години, якщо мале просить - то і частіше, але не рідше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ще бажано вказувати віковий діапазон - бо тривалість пауз між годуваннями залежить від віку дитини... і параметрів дитини, до речі, теж - хоч і не так суттєво, як від віку....
     
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Afterstep правий.
    Що двiгодини треба годувати першi двi недiлi обов'язково, навiть будити дитинуу якщо вона спить. Потiм можна збiльшити iнтервал мiж годуванням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Наскільки я знаю, йдеться про прикладання у першу годину чи пів. У нас так і було. А стафілокок все одно був. :sad: То правда, що в нас у всіх пологових стафілокок? Я вже то не раз чула.
     
  7. alia

    alia Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    якщо одразу до грудей прикласти,і не дати спробувати"легкого"шляху-пиття з пляшечки дитячого харчування то багато проблем можна уникнути.взагалі ті дітки що на "циці"сидять часто голодніють.хіба якщо мама дуже молочна,то перерви між годуванням робляться більшими.а так кожні пів години може проситись до мами.мені лише після третього місяця стало легше,молока стало більше.а до того мій малий весь час на руках сидів.
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мій цілодобово перший місяць висів на циці!!! І ми дістали золотистий стафілокок :sad:
     
  9. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Моя теж була на циці весь час.
    В пологовому я спала лише останню ніч, коли нарешті поклала біля себе дитину і вирішила заснути. Всі інші ночі я від циці до люльки носила дитину.
    Стефілококу не було.
    В когось був.

    Звичайно, що раннє і часте прикладання дуже важливе, але видно є і інші причини стефілококу...

    пане
    Ви трохи "не в тєму" коментар дали :)
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    На перше прикладання малюк спати не буде.:D
    А будити для годування :eek:
    Залежно від ваших побажань. Хочете "солдатіка"?
    Мені краще мати "пожежника", най спить...:)
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    а якщо він собі спить а у мами груди ледь не пішли на операційний стіл?
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    А ми в люльці тій залізній ні хвилини не спали. Малеча постійно був коло мене. ТІльки як виходила то клала і до знимки :) Але пом як показувала знимку мене питали - а чого він в такій страшній залізній клітці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Тобто? :confused:
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Тобто малий не їв груди, бо спав. У мами такі проблеми були, що опинилася за крок до операції.

    За рекомендаціями консультантів по ГВ, будити треба, особливо у перші тижні життя дитити.
     
  15. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    то нічого, що діти різні бувають? та й груди у мамів - теж різні бувають?
    Чи консультації - то річ універсальна, і однозначно для всіх підходить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Стоп-стоп-стоп...
    Не їв скільки часу, спав (довго?), чому, і ... нафіга мама цідилася?
    То - мінімальний набір питань.
    За день-другий-третій кількість прибулого молока урівноважується (до попиту). Правда?
    То звідки в мами проблеми?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    а краще чекати, поки температура підніметься і мастит почнеться?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. alia

    alia Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    молоко виділяється власне під час того коли дитинка смокче,а сціджування імітує цей процес.таке собі коло утворюється.дитина спить,мама цідить,молоко виробляється,виробляється.потім бебік їсть: сам насмокче+сціджене дістане.наїдаїться і спить довго.а мама знов цідить...
     
  19. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мій вночі так увісні їсть непрокидаючись. Він спить з нами, то собі просто цицю надибає і цьмакає :)
     
  20. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    я не писала цідити до нуля, а тільки щоб дискомфорт усунути....
     
Статус теми:
Закрита.