Ідеальна фігура. Яка вона для вас?

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 7 Лютий 2013.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Kandya точно не фотошоп :) зуб даю. А питання часу дуже відносне бо залежить: від харчування, методу, регулярності
     
  2. nomyk

    nomyk New Member

    Та дівчинка займається вже чуть більше двох років, вона качає все і спинку і попу і все решта ) Раніше вона була дуже худа.
    Який толк щодня присідати? м"язи повинні відпочивати щоб рости...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. zdorov

    zdorov Well-Known Member

     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    на всіх трьох знимках одна людина?
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    З 19 до 24 років я двічі в тиждень ходила в зал. Без пропусків. Такої скрипки як на фото не було, але зад був пружний, мав форму, і мені подобалась моя фігура. Потім рік перерви, вагітність, пологи, сильне схуднення під час ГВ і в 27 без сліз на свою задню частину дивитись було важко. Знов зал півтора року, дієта яка допомогла набрати вагу, і впринципі я знов почала собі подобатись. І от знов вагітність, ГВ, і знов все висить. Тобто ні...не так, нема чому висіти(. В моєї мами точно така сама фігура. Ідентичний вид ззаді. Тому я так розумію, що без роботи над собою, форма нормальною не буде. Як тільки я робитиму перерву, зразу робитимусь пласкою дошкою.
    В зал ходити, маючи двох дітей ніяк не виходить нажаль, поки вони ще дрібні, і залишати регулярно їх нікому. Вдома заняття з Джиліан ефекту бажаного не дають. Тобто я розумію, що це тимчасово, і зрештою все зміниться, але те що це зараз так мене засмучує.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в моєї сестрички точно така сама фігура :) вид ззаду - я взагалі подумала, що то вона :)
    --- дописи об"єднано, 22 Грудень 2015 ---
    та чого так сумно :) Звісно, треба бути такою, якою собі подобаєшся. Але краса в першу чергу - в самосприйнятті, не забуваймо - це раз. Діти ростуть - це два.
    от в мене нерельєфна фігура. 80-62-90, ні виражених об'ємів, ні особливих округлостей. Але це такий тип. В мене ідеально рівна спинка, довга лінія талії, гарна хода і я якось дуже гармонійно почуваюсь в своєму "неспортивному" тілі. В лапках - тому, що з фізичними викликами свого способу життя я справляюсь прекрасно. І здоров'я у відмінному стані. А співчутливі погляди продавчинь в магазині білизни лишаю їм. Я подобаюсь собі, вчусь підбирати собі одяг, який підкреслює привабливі риси - і тішусь життям.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а чого співчутливі?

    От у мене така фігура, ееее-мм, як би це сказати. Почну із прелюдії. Якось Віра Брєжнєва сказала: " я не вважаю себе красунею, я просто вмію себе подати". От це про мене. У мене кривувата спина (це ніхто не бачить доти, доки я не покажу), 0 розмір грудей, плоска в талії -- дошка вопшем, не маю широких бедер. Зате маю довгі ноги і випуклу в зад дупу (бразильська чи як її) -- і цього достатньо. Достатньо, щоб я дефілювала на 15-см каблуках по бруківці на площі Ринок і вважала себе міс Всесвіт. А що думають інші (думаю, що так само))) -- мені всіравно.

    Як на мене, не може бути все в людині ідеальне, просто оце неідеальне має так поєднатись -- щоб загальна картинка була перфектною
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    бо я шукаю бюстики 70А без пуш-апів
    А вони одразу пропонують пуш-апи і побільше поролону, "щоб нормально виглядати" :)
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    о, ні, я навіть не ризикую на таке. Поролону -- і побільше! Тіло вже так звикло, що навіть влітку не запарююсь) Всі знайомі знають, що там поролон, а не знайомі -- най захоплюються моїми ідеальними формами)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    кому вже що зручно
    А мені подобається мій розмір і форми. В мене ще широке розташування грудей, і ліфчики, які "збирають все докупи" не подобаються взагалі, мені ледь не індпошив треба. не хочу нічого "чужого" і штучного носити.
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка


    Я теж, на мою тощу фігуру пуш-ап виглядає дивно
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy


    --- дописи об"єднано, 22 Грудень 2015 ---
    на мою виглядає не дивно, але інакше. Не я :)
     
  14. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Думаю що ефективніше буде підібрати комплекс вправ для ніг і попи,які прекрасно замінять даний тренажер. Бо постійно виконувати одну і ту ж вправу нудно і неефективно, та й як показує практика такі тренажери часто перетворюються у вішак для одягу:girl_crazy:. В моєї сестри такий є, трохи позаймалася на ньому і в куток закинула.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Rona

    Rona Мама-йожик

    Так, одна, вагітна 65 кг, посередині 49 і з правого боку 51, зараз ще інакше виглядає, бо подалась в Міс Бікіні :)
    Займатись двічі в тиждень - це мало. Якщо будувати фігуру, то займатись треба щодня (ну в крайньому разі через день), просто інші групи м'язів задіювати.
    Щодо вагітності і спорту, якщо він був до того, то можна сміливо тренуватись далі, поступово адаптовуючи вправи до свого стану, ну і при відсутності протипоказів, звісно. Я йогою займалась в загальній групі до 7-го місяця. Потім вже перейшла на домашній режим, роблю лиш те, що можу і коли можу. Зазвичай то комплекс "Привітання Сонцю" з деякими варіаціями, що тіло підказує в даний момент.
    Можу тебе відмітити під декількома сторінками в ІГ, де є тренування з дітками вдома, файні вправи, мені подобаються, маю "загашник" :)
    @cjomcjomka Юля, ті пані в маґазинах білизни самі собі співчувають: клієнт є, а продати йому нема що... Ото халепа)))
    Я лиш як завагітніла, зрозуміла, що мені великий бюст не пасує, парадокс, пра? Зразу верх такий грузний виглядає при моєму зрості, тому мій 75А мені в самий раз :) більше не буду бідкатись з того приводу.
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Рон, але ж спортхарчування вживала, пра?) я не говорю про якісь стероїди, а про протеїнчики, л карнітини і тд
    а ця дівчина з попередньої сторінки то Саша Грін (Grinulya в інстаграмі) в неї правда зараз більше фоток з подорожей, але в старих є багато фітнес інфо, і її фото до/після не менш вражаючі ніж Насті
    але там крім спортдобавок йде строга дієта, раціональне харчування, тобто вона дозволяє собі елементарну булочку може раз в місяць (але вже як дозволяє, то і в макдональдс може піти, зрештою їй 20 років, метаболізм літає), хоча правильні макарони їсть у відповідний час доби і тд.
    і щоб не бути голослівною
    #грин_допосле • Instagram photos and videos
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Якщо є в кого, то прошу поділитися в пп контактами фахового тренера по корекції фігури. Дякую.
     
  18. Rona

    Rona Мама-йожик

    Ну я ні разу не бачила в неї такого. Може зараз і вживає, не знаю, то знимки більш як річної давності, а тепер то проф.спортсменка з титулами.
    Мій особистий досвід роботи над сідницями, причому як побічний продукт (бо йога працює в комплексі, в мене багато силових асан чергуються з розтяжками), вони накачуються без спорт.харчування
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2015
  19. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Можливо в домашніх умовах так попрацювати над бедрами чи такі результати досягаються лише з хорошим фітнес тренером?
    Якщо можливо вдома ось так округлити бедра, то буду вдячна за підказку назви комплексу вправ.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Rona

    Rona Мама-йожик

    @Miamama якщо Ви ніколи не займались фітнесом, то раджу спершу піти в зал. Там Вас навчать техніки безпеки і правильного виконання вправ, а згодом зможете самі займатись. Ну і рідко кому домашні тренування вдається робити регулярно, без підтримки збоку, а в тому увесь секрет. Бо округлити сідниці мож звичайними присіданнями, але не пропускати їх. Є схеми в інтернеті. Гугліть
     
    • Подобається Подобається x 1