Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 9 Березень 2010.

  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Той хто займався формуванням свого тіла за допомогою фізичних вправ, знає що ноги, бедра та сідниці дуже важко піддаються похуданню.
    Після довгих пошуків способу привести "низ" в порядок я наштовхнулася на комплекс вправ, про які існує дуже багато позитивних відгуків в інтернеті.
    Моя вагітність заставила мене відтермінувати використання цієї методики. І ось тепер, коли вже пройшов місяць після пологів, я нарешті наважилася спробувати.
    Вчора зробила перший раз комплекс вправ. Повинна сказати що це зовсім не просто, але цим дописом я хочу заставити себе не відступити і пройти всі 6 тижнів тренувань щоб досягти ідеального результату.
    Проте робити щось з кимось на пару набагато легше, тому запрошую тих хто має проблему з формою і вагою "низу" приєднуватися.
    Методика полягає у вправах основаних на комплексі тренувань для балерин.
    Весь комплекс розрахований на 6 тижнів і автори запевнюють що через цей час ноги стануть ідеальними, бедра зменьшуться в розмірі, ті сідниці будуть підтягнутими з гарною формою.
    ось тут можна скачати весь опис техніки.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Липень 2012
  2. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    чи можна тут вставити опис вправ? бо в мене не качається...
     
  3. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    В мене таке саме.
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    поправлений лінк Прохання модераторів відредагувати пеший допис і вставити цей лінк туди
     
    Останнє редагування модератором: 9 Березень 2010
  5. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Вчора знову займалася проте з перервами бо мала весь час прокидалася ввечері, але я не відступила і коли закінчила була дуже собою довольна. Ноги болять, косі м'язи пресу болять (виявляється у вправах ще і прес тренується).
    Повинна сказати що за цих два дні в ногах появилась якась гнучкість і легкість по при біль. Головне не відступати.
     
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Закачала вже,йду ознайомлюватися.
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Звітую. Вчора третій раз робила вправи. З понеділка 1.4 кг пішов спати. Можливо мені здається але передня частина ніг (квадріцепси) стали більш підтягнутими. На талії пішло 2 см.
    Ноги болять але терпимо. Як доповнення до вправ не їм після 19.00 і ввечері коли купаюся використовую каву з милом для масажу шкіри.
     
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я вже роздрукувала собі. Сьогодні планую почати вправи.
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    О! Тепер нас буде двоє.
    Для чистоти екстеприменту пишу свої параментри на початок вправ тобто з 8 березня.
    Вага 65
    Обхват талії 76
    Обхват бедер 103
    Обхват ноги (вверху) 57
    Обхват коліна 40
    Обхват руки 28

    Нині
    Вага 63,6кг (-1,4)
    ОТ - 74 (-2)
    ОБ - 100 (-3)
    ОН - 56 (-1)
    ОК - 39 (-1)
    ОР - 27 (-1)
    P.S.тут є ще один варіант книжки сканований, там більше фоток
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2010
  10. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    За 3 дні, то була б якась фантастика зовсім. Іду дивитись на вправи... Цікаво
     
  11. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я приєднуюсь, вже собі качала, але почну з понеділка, зараз трішки нездужаю. Пишіть про свої успіхи далі, а я приєднаюсь. За компанію дійсно веселіше
     
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Зацікавило мене відео на цю тему. Візульно побачити вправи теж великий плюс. Ось що я знайшла
    http://www.youtube.com/watch?v=MNTlt7V7iKM

    ---------- Додано в 15:15 ---------- Попередній допис був написаний в 14:56 ----------

    Це вправи від Лотти Берк, яка згадується в книжці
    http://www.youtube.com/watch?v=eWL30O977Zs
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    відео з м"ячем це 3 тиждень.
    А те відео де жінка це з іншого комплексу.

    В мене можливо процес похудання після пологів сам по собі такий а я ще доплюсувала вправи і те що не їм після 7 вечора...
    Я сама дивуюся чому процес такий прогресуючий, від дня пологів втратила вже більше 11 кг а пройшло троха більше місяця. А після перших пологів тільки 3 кг і вага трималася досить довго.. але тоді в мене ГВ не було налагоджене, то я пила чаї з молоком і каші на молоці от воно напевно на вагу і впливало.. була як бочка кругла і на лиці і взагалі..
    Але навідь коли я повернулася в свою вагу то ноги бажали бути кращими.. маю схильність до форми гітари, талія є але і низ тоже є. Тепер коли друга дитина народжена можна радикально братися за вдосконалення своїх форм, а то раніше вважала що мені буде дуже обідно якщо після наступної вагітності треба буде заново все робити.
     
  14. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Ой, яка цікава тема!!! Дівчата, я також з понеділка приєднаюся до вас. На разі, скачала файл, за вихідні ознайомлюся.
    А скажіть, будь-ласка, скільки часу на день займають вправи?
     
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    В мене близько 30-40 хвилин. діти сплять в обід а я ногами махаю :)
     
  16. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

     
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    В мене пішла година, Малий в обід не спить, то всіляко мені "допомагав". Вирішив, що ноги на ширині плечей це мостик і туди треба пролазити, а коли лягля на спину, то треба було йому ускладнити мені вправу, скакаючи на прес. А потім взагалі сказав, що мені не треба робити вправи.
     
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    В мене четвертий день позаду:radist:
     
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    П'ятий день вправ. Болять сідничні м'язи при чому так як я раніше ніколи не відчувала. З верху бедра і по діагоналі сідниць. Добре відчутне навантаження на внутрішні м'язи ніг.
    Думаю з вівторка буду приступати до комплексу другого тижня, бо вправи вже виконуються досить легко, а в інструкції написано, що до наступного етапу приступати коли засвоєний попередній. З другим етапом думаю так легко не буде і прийдеться брати "додаткові дні"
     
  20. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Сьогодні був другий день занять. Особливої напруги, кріпатури в м"язах не відчуваю. Можливо тому, що крім того вже рік хожу на аеробіку де є подібні вправи. Наш тренер завжди наголошує на зажиманні сідничних м"язів. Але легкий мандраж я відчула і ще болять косі м"язи живота (корочше талію відчуваю).