Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

Тема у розділі 'Забава аж до рання', створена користувачем tanchyk, 14 Серпень 2011.

  1. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Дівчатка дуже потребую вашої допомоги. В моєї мами на наступну неділю ювілей! Ми з сестрою дуже хочемо зробити їй якісь сюрпризи. Святкування буде в ресторані. Можливо хтось має якісь ідеї прикрасити стіл або зал, банти, кульки ззрозуміло, хотеться щось оригінального!
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Слайдшоу з проектором уже приготували?
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Проектора не приготували, але ідею з фотографіями Ви мені підкинули!
     
  4. purse

    purse Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Можна зробити певну тематику (стиль який їй подобається) і в плані прикрашання і можливо, мінімальний дресс - код (домовитися з гостями).... якісь атрибути,аксесуари....
    Зараз це йде на ура і не заїжджено буде і цікаво... і відповідно в тому ж стилі можна музику:dance:
     
  5. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    В мене в свекрухи було 50 років нещодавно. З прикрас і тд. ,нічого підказати не можу, це все залежить від вашого смаку і "стилю" свята на загал.
    Ми готували слайд шоу з фото від дитинства, одруження її батьків і до сьогодні, дочка написала таку собі віршовану міні розповідь під кожне фото+ відповідно музика...дуууже мамі сподобалось. + до того зробила фото книгу, можна назвати орієнтовно "Мої роки- моє багатство" частина 1:) або щось схоже.
    Найкращі коліжанки мами (можете підключити таких до підготовки) приготували кубок дружби з їх спільним фото, з цього кубку випили, в честь їх 25 річної дружби.
    Можна також від внуків - віршик, пісню, або взяти ватман і нехай внуки намалюють картину майбутнього життя-мрії для бабусі.
    Пригадаю, що ми ще робили - відпишу. Успіху:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    підкажіть, хто таке робив вже, куди можна звернутись, у мене така ідея теж крутиться в голові до батькового ювілею в листопаді, але поняття не маю, з чого почати, за проектор я б домовилась, фотографій з альбому назбираю, а от постановку самого фото-фільму з слайдів я не осилю.
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Було б дуже файно зробити забаву в стилі її молодості, наприкла 70-ті. В нас такі забави часто робляться особливо на ювілеї. Зал прикрашається в відповідному стилі і всі одягаються так ніби на дворі 70-ті, чи ще щось такого типу.

    Цього року в мене в чоловіка і тата ювілеї, то може їм щось такого придумаю.

    ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

    На весілля мого брата Оля_D з ЛФ робила таке для нашої нареченої. Вийшло дуже файно, он правда проектор вони рентувати не захотіли але он на компі це було дуже гарно.

    Поцікавтесь в музикантів або фотографів. Вони знатимуть де таке дістати і скільки воно коштує. В нас хотіли 200 долларів за вечір.
     
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Ви досі не знаєте наймаститіших корифеїв сучасного той-во-во? [​IMG]
    Зараз тільки лінивий того не робить. [​IMG]
     
  9. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Левандівко, давайте конкретні поради!!!
     
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Марусі дав програму. Просту, зручну, є рос.версія. Вже бавиться.

    Деякі завдання вимагають не тільки фантазії, а й тонкого знання біографії, звичок, друзів, жартів...
    Якщо фантазією Бог не обділив, зробіть цей подарунок власноруч, як малюнки у дитинстві. :)
    І слова "я зробила це ТОБІ" викличуть не меншу радість-гордість, за сам подарунок.
    Це ж БАТЬКИ!
     
    Останнє редагування: 15 Серпень 2011
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Маруся в захваті. Зробила пробну хвільму. Муж зацінив.

    Збираю і сканую фотки і буду робити таку хвільму для татка.:girl_tender:
     
  12. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    А дайте ще мені плізззз, я також побавлюся:girl_flag_of_truce:
     
  13. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Дівчата, ніхто не підкаже, де можна замовити виготовлення ювілейної медалі? Треба, щоб було надруковано 50 років і імя ювіляра.
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Я не наю чи я її ще маю. Здається називалась Movie Maker Pro. Знайшла в неті декілька від різних виробників. Є і задурно.
     
  15. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    Мені скоро 25 і 5 років з дня одруження,святкувати будем в ресторані.Дівчата дайте якісь поради привітання коханого з річницею!:girl_in_love::::girl_in_love:
     
  16. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    День народження: як, де і в якому стилі?..

    Прочитала теми в цьому розділі, а те, чого шукала так і не знайшла. Думаю, що це питання зацікавить багатьох і багато хто може щось корисне в цьому плані порадити.
    ДЕ Б ЦЕ У ЛЬВОВІ ВІДСВЯТКУВАТИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЧОЛОВІК НА 10, ЩОБ І СМАЧНА КУХНЯ, І МУЗИКА (ЖИВА ЧИ ДІДЖЕЙСЬКА), І ЗАКЛАД ХОРОШИЙ?
    Думала про КУЛЬТ, але трохи вже проїлося.
    Може хтось підкаже хороші варіанти?
    Буду вдячна. І обіцяю поділитись враженнями від святкувань)))
     
  17. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: День народження: як, де і в якому стилі?..

    Невже ні у кого немає ідей і позитивного досвіду у святкуванні ДН))?
    Щоби гості і потанцювали, і поїли, і випили нормально))) Щоби була забава, а не посиділки за столом)
     
  18. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею!

    я недавно була в пабі у мі100, мені там дуже сподобалось, атмосфера дуже гарна, я би дуже хотіла там свій ДН відсвяткувати. Щодо музики , там супервесело.
    Але от кухня і бар - нічого не можу сказати, оскільки пили там кілька видів алкоголю просто. З цін памятаю лише мартіні 20 грн за 50 грам.


    а стосовно цього , скажу з власного досвіду, це дуже залежить від компанії. Якщо люди веселі і вміють бавитися, то все ок, якшо всі будуть сидіти і кремпуватися сказати тост, ну то ніц не буде. Я напр, вмію дуріти, веселитись і т.д. Але от якщо за столом компанія зібралась "різношерстна", то я буду сидіти скромно і слухати інших. А от мого чоловіка, куди хочеш посади, він всіх так буде забавляти , що все буде ок.
     
  19. NeAliona

    NeAliona New Member

    Як цікаво відсвяткувати день народження?

    Привіт всім. наступної суботи мені 21. і чомусь вся моя фантазія десь зникла, минулого року було грандіозне святкування з друзями, було купа конкурсів, всім дуже сподобалось.а цього року, хоч і не кругла дата, але чогось хочеться))
    справляти в Карпатах чи на зйомній квартирі не буду, бо нікому не вийде.
    залишився один надійний варіант-вдома.відправлю батьків до бабусі і хата гуляє))) загалом людей буде 10-12.
    але нецікаво просто сидіти за столом і пити і їсти. хочеться чогось особливого, якусь шоу-програму)))
    і можливо було б цікаво зробити стилізоване свято. і щось незвичайне приготувати. але ідей нема, ну і бюджет не надто великий(((
    допоможіть!!!
     
  20. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ідеї для проведення ювілею, дня народження.

    У нас не було можливості на мамин ювілей замовити проектор, бо ще не дійшла така техніка до нашого містечка:girl_blush2:, але дуже хотілося зробити такий подарунок мамі, тому ми з чоловіком подарували досить велику фоторамку (я такого розміру в наших магазинах не бачила), зробили слайд-шоу і поряд зі святковим столом, серед подарунків і квітів, стояла ця фоторамка. Гості могли переглядати фото з її молодості, відео, де наша мама вже з онуками... Ну і плюс ще в тому, що проектор здається назад у прокат, а фоторамку мама може в будь-який час дивитися, ми періодично поповнюємо її новими фотками і відео.