Іграшки? Іграшки! -2 (продовження)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Irus'ka, 23 Вересень 2008.

  1. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Та ні)) думаю, що просто в кожного різна націнка, пишу, що скоріше на Кідсторе були напевно найдешевші оригінал, зараз в них не бачу)

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я далі питатись за стіл і кріселко для малого (1,4). Їсть і далі здебільшого на колінах в мене або чоловіка, рідко коли сам на звичайному дорослому кріслі. Годувальним кріселко вже не користуємося зовсім. Зрозуміла, що шукаю більше варіант набору для ігор/складання пазлів/малювання і т.д., ніж для годування.
    Знайшла варіант ось такого.
    Але комплект не повністю дерев'яний, кришка столу, сидіння і спинка з ДСП, а ніжки всюди дерев'яні. Може бути? Чи краще все-таки щоб все-все було з дерева?
    Ну і по розмірах, може хтось зорієнтує, який краще брати (малий невисокий, 80 см. і 11,2 кг.). Є висота столу 42 і 47 см., а висота кріселка до сидіння 23 і 28 см.
     

    Вкладення:

  3. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А чому ви саме дерево хочете? Мені для дитячих меблів більше пластик подобається, легкий і приємний для ока. Легкий - це важливо, щоб дитина собі могла хоча б кріселко перенести, куди треба. В нас пластиковий, то і стіл не раз носиться)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дівчата, чи актуально для дівчинки шести років купляти набори плейдо фабрика морозива, кексів і т.п. Похресниця була в нас, то бавилась таким набором дуже гарно, але не знаю чи можна купляти їй таке.
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я теж свого часу дуже довго шукати дерев'яний комплект для малого. Прийшла до такого висновку: всі 100%дерев'яні комплекти справді важкі, та ще й дорогі. Взяли ми набір від ІКЕА( тут на форумі, 800 грн приблизно). Легенький. малий столик сам туди-сюди возюкає і стільці сам в руках носить, два одночасно)))
    Ось такий
    [​IMG]
    Основа і ніжки - дерев'яні, кришка і сидіння з пресованого матеріалу(не знаю як правильно назвати)))
    Що важливо, на фото видно, кришка столу розташовано трошки нижче і виходять такі собі бортики по краях. Малюк коли малює чи бавиться на столику, речі не скочуються вниз, а затримуються. Пластилін, олівці, бруд дуже легко відтирається. Рідко все ж слід лишається, то з часом за день-два він сам по собі витирається. Я ще купила на АліЕкспресі наклейки(такі що на стіну, Вінні Пух, машинки) і періодично наклеюю на столик і стільці, щоб веселіше було. Ми задоволені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    В нас тега мамут. я задоволена. Рома скаче по ньому(16 кг) і ніц йому не є. Безпечні кути. Яскравий дизайн. Стільчики повсюди як підставку використовує. Спочатку трохи лего складав на ньому.зара забив..
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не знаю, щось подумалося відразу про дерев'яний. Якусь аналогію собі провела з дитячим садочком.
    Дякую, гляну в Ікеа :)
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Так якщо бавилася, то можна купити. А ще подивіться, в них для старших є серія doh vinci, вроді так пишеться

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Дівчата, хочу похреснику на 5 років машинку на радіоуправлінні і щось з лего. Де в онлайні порадите купити? Бо мені щось тільки "розетка" в голову прийшла...
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    нам на два роки подарували сертифікат в інтернет магазині moyo, там теж іграшки є ..
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ми на Панамі купуємо іграшки деякі. Гляньте...

    Игрушки - купить детские игрушки в интернет магазине PANAMA.UA в Киеве | Цены, фото и отзывы в Украине
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, поділіться відгуками про якісь мозаїки....Які варті уваги і які не дуже. І на яку кількість елементів брати на 2,5 роки? Кверцетті не пропонувати, жаба дусить давати 600 грн)))))
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В нас отака від вітчизняного Техноку:
    [​IMG]
    Я задоволена - не дорога, досить гарно зроблена (у нас більш як за рік все ціле), саме в цієї фішки трьох розмірів різних (є варіанти і з одним розміром - лише великі наприклад), зручно закривається коробка і мозаїка не губиться. Влад з 2 років бавиться. Єдиний мінус як на мене - готову картинку не можна перевертати бо детальки висипаються з основи-сіточки, тому бавитися тільки в горизонтальному положенні.

    А ще така деревяна з корковою основою від Біно, дуууже подобається і мені і малому.
    [​IMG]
    але там гострі цвяшки тому наодинці не лишаю і добре слідкую щоб не погубив їх, але мозаїка класна і цікава (всіх детальок є рази в 2-3 більше як на тому фото :) )
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Наша любовна історія з мозаїкою почалася з отакої звичайнісінької
    [​IMG], якраз в 2,5 р синок вже досить добре її складав. Вона ок, як для малечі, фішки якісні, але ота основа до нічого, її обов'язково треба якось укріплювати, читала в неті про силіконовий клей, але в нас вже не було що рятувати, поламалася( потім була якась така
    [​IMG], то не дуже, не любив її складати, кольори похмурі, фішки різної форми - незручно, важко вставляти-виймати...
    Ну а потім і досі таки Кверцетті) купили б/к за відносно нормальну ціну, таки файна вона) може, пошукайте...
    Ну і ще, але то вже для старших, то цього року познайомилися з термомозаїкою, дуже цікава штука, але зацікавлення не було довгим, на жаль. Сподіваюся, поки що, бо ж купили цілий ікеївський бутель) може, за якийсь час знову буде цікавою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дякую. Придивлюсь до неї.
    Класна. Але нам таке ще рано, напевно. Боюсь, що ті цвяшки будуть де завгодно, тільки не в мозаїці))
     
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ще отаку гляньте, ми дома не маємо але в садку Влад бавиться
    [​IMG]
    там такі ж крупні деталі як
    але немає тої паскудної основи з тоненького пластику (ми теж таку мали і теж швидко поламалася:sad: ), тому в тій бджілці виглядає що немає чому ламатися раз купу дітей в садку витримує.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Ми вдома маємо, бавиться і малий, і я:girl_haha: складаю звірів, що на коробці намальовані)))
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2017 ---
    І зламати дуже важко... я на неї вже пару разів вставала(зазвичай, те, на що я встаю іде в смітник)
    --- дописи об"єднано, 17 Березень 2017 ---
    а що то так, і з чим його їдять?
     
  18. Isla

    Isla New Member

    Дякую
     
  19. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Можливо, хтось має такий візочок.
    6078593.jpg
    Цікавлять відгуки і чи підійде для низенької дівчинки, 1 рочок:) І ще порадьте ляльку, можна м'ягеньку, ціна до 500 грн.
     
  20. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    А де ви бачили її по 600грн?
    Малий замовив Миколаю мозаїку. Я в фірми не углиблювалась. Пішла в магазин і купила те що мені сподобалось. Дала 200грн. І виявляється в нас кверцетті.
    В лютому знову купляла на подарунок то дала 300грн. Тому що там йшли різного розміру фішки (я так думаю, що через це ціна інакша)
    В нас така
    [​IMG]



    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1